Rytmus opovrhuje SuperStar i soutěžícími! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rytmus opovrhuje SuperStar i soutěžícími!

Nejdrsnější z porotců druhé Česko Slovenské SuperStar rapper Rytmus (34, vlastním jménem Patrik Vrbotský) se heslem »Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!« rozhodně neřídí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

popoluska
21. 02. 2011 14:09

To mate pravdu,ten nikto si mysli,ze je v USA a rapuje ako cernoch ale je trapny az mam husaciu kozu,ked ho vidim.

pavucinka
08. 02. 2011 14:25

Toho pána neznám, ale ty soutěže jsou stále stejné. S dnešní technikou může zpívat kdokoliv. Zábava? Nevím, ale určitě ne ona "pěchota", kde se měl divák smát postiženým a retardovaným jedincům. Stále se tu pěstuje touha mladých po slávě. Přitom se přestává pracovat, řemeslo upadá, a každý chce už jen vydělávat. Nechtělo by to nakročit jiným směrem?

pavucinka
08. 02. 2011 14:25

Toho pána neznám, ale ty soutěže jsou stále stejné. S dnešní technikou může zpívat kdokoliv. Zábava? Nevím, ale určitě ne ona "pěchota", kde se měl divák smát postiženým a retardovaným jedincům. Stále se tu pěstuje touha mladých po slávě. Přitom se přestává pracovat, řemeslo upadá, a každý chce už jen vydělávat. Nechtělo by to nakročit jiným směrem?

valmonts
04. 02. 2011 15:50

Rovněž si myslím,že mě ti noví soutěžící už ničím nepřekvapí,dá se říct že už tu všechno bylo a tak se to jen bude obměňovat v bleděmodrém.Kdyby se ale přece jen stal zázrak a objevil se někdo zajímavý,bylo by to jedině dobře,iluze že se tak stane,si ale opravdu nedělám.Ale uvidíme...nač odsuzovat dopředu.Co se týče Rytmuse je mi nesympatický už tím jakým stylem hudby se zabývá-osobně totiž hiphop ani za hudbu nepovažuju.Dále pak je to typický pozér který vystupuje proti komerční soutěži ale za pořádně tučný balík peněz jde vystupovat do té samé komerční soutěže.Nazývá superstar brakem a přitom ani hudba kterou on sám dělá není nic jiného než obyčejný komerční brak,navíc naprosto nepos­loucha­telný­.Uvi­díme jestli na něj v superstar změním názor,zatím je mi tento rádoby tvrďák dost nesympatický a považuji ho za pokrytce,tak jako všechny tyhle silácký žvanily-a jeho tím spíš že se zapůjčil něčemu co tak bytostně nesnáší.

bohatypodnikatel
04. 02. 2011 13:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
04. 02. 2011 14:46

Je to čobol a ještě k tomu namyšlený.

kalamajka_mik
05. 02. 2011 02:49

čobol dobyl pepoland? hehe. nácku ...

bobou
06. 02. 2011 09:05

Kdo ho vůbec do poroty navrhl? Myslím si, že by se našlo mnohem více známých zpěváků, než je tento! No a že oprvrhuje mě ani nepřekvapuje. Sám nic moc, tak se musí snažit jinde. Ale, že by si měl hrát na pána boha muziky, tak na to opravdu nemá!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.