Zmatky kolem Gottových narozenin: Slavíkova dcera zrušila přílet! Co se děje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zmatky kolem Gottových narozenin: Slavíkova dcera zrušila přílet! Co se děje?

Nejstarší Slavíkova dcera Dominika Gottová (46) plánovala, že tento víkend přiletí do Prahy, aby dnes svému otci mohla osobně pogratuloat k jeho úctyhodnému jubileu a zulíbat mu tvář. Plán ale nevyšel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dmaha@...
18. 02. 2020 17:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fido2
16. 07. 2019 10:12

dcerka číšnice problémoví jsou...myslím, že její matka nebyla číšnice....

jannna
14. 07. 2019 19:42

Už se mi ty věcně výmluvy ohledně starších Gottovych děvčat vůbec nelíbí. Jednou patří do rodiny,tak by tam měly být. Tohle neni ani pro Gotta důstojné.Pak je špatný organizátor i jeho mluvčí. Co si o tom maji lidé myslet,když je jim každý den předkládaná nová lež.

-bello-
14. 07. 2019 16:40

Hm, nejdřív si s Gottem objednají článek, kde si dcera Dominika sype na hlavu popel a odvolává co řekla a velebí otce Gotta a říká , že zcela jistě přijede.Tím odvolává , že nepřijede, protože proto , jak teď vypadá.Gott je všude a už i na nulové Euro bankovce , na kterou dnes šílenci stáli frontu .Gott je holt zpeněžitelnej ve všech formách . Od pompézního " Gott,s my Life ( nebo jak zněla ta loď na náplavce ) přes lantuchy , hrnky , reklamy, po bankovku . Já ho ráda nemám, ale na oslavu bych si já zvala lidi neproblémové.Nějaký maniodepresivní muzikant a dcerka číšnice problémoví jsou a do úzké rodiny fakt nezapadají.Je to jiná story Gottova života a jako jinou bych ji být jím řešila. Přes koleno se to lámat nedá.

malavelka
14. 07. 2019 14:15

společnsot je nemocná, mnozí se ženou jen za penězi a někdy i za slávou./ ty bsoutěže mluví/ Je to smutné co se tu privileguje a kam se to vedou dět iMnohé už nemají ani normální dětství.

picoda
14. 07. 2019 09:03

tryskomys
14. 07. 2019 08:23

Přehnané,jako by byl,celebrita světová a né ta zapadající,která cpe už do popředí svoji ,,knikající,, CHarlotu,nevkusné.

janakveton
14. 07. 2019 07:20

Já nevím, ale mně se jaksi už zdá, že je "přegottováno"! V novinách nic jiného není, než jak nejí jablka a nesnáší ani, když někdo jablko křoupe, i sudoku chybí, v televizi jakbysmet, samý Gott, ... No, dobře. osmdesát je krásný věk a Karel Gott je fenomén. Ale takové "komedie" se nedělají ani kvůli prezidentům. To snad není možný! Čekám, kdy už to konečně skončí a děsím se předem jeho pohřbu, jistě státního!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.