Nová hvězda Ordinace o dětech: Nikdy je nechci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nová hvězda Ordinace o dětech: Nikdy je nechci!

Herečka Petra Bučková (40) nedávno naskočila do nekonečného seriálu na Nově. Je energická a svůj temperament chtěla vlít i do postavy, kterou hraje – do Nadi. A mimo to se netají svými poměrně vyhraněnými názory. Třeba na děti. Jak to s nimi má, prozradila pro časopis Blesk pro ženy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

8lucky.dhi...@...
18. 02. 2020 18:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
09. 06. 2019 23:12

mejlika
dívala jsem se tady na diskuzi a kecy o tom, že zůstane jednpu sama mě dostaly.A kecy jakože " údiv " nad ženou bez dětí to jen potvrdily.
Takže můj comet k tomu nebyl , jak koukám, mimo mísu ani trochu!
A jestli někdo kouká na Řůžovku a hltá další díly, aby o něco nepřišel mi přijde fakt ubohý.Všem za ty kraviny dáváte vydělat tím, že to nevypnete! Tak si nestěžujte.

nafra
09. 06. 2019 14:16

jak vypadá a zda chce nebo nechce děti mi je jedno,ale že to je dřevo mi vadí moc. Už aby zmizela do té Paříže

1pravda1
09. 06. 2019 09:30

Mít vlastní zdravé dítě je ten největší dar, je to tak nádherné, že to může pochopit jen ten, kdo děti má a váží si toho. Jsou ženy, které nechtějí děti - dítě ale vůbec neví, o co přicházejí. Nechme je v tom, některé zkušenosti jsou prostě nepřenosné, nechce něco, o čem ale vůbec neví, jaké by to bylo. DĚTÍ JE HODNĚ A TĚCH MILOVANÝCH DOUFÁM, ŽE VÍCE, NEŽ TĚCH NECHTĚNÝCH A TÝRANÝCH A RODIČŮM LHOSTEJNÝCH.

rubi
09. 06. 2019 09:25

V dnešní době, kdy děti jedou studovat nebo pracovat do zahraničí a potom tam zůstanou, nebo se zamilují do cizince a už se nevrátí je normální. Plno rodičů potom zůstane samo a jen komunikuje po internetu. To je moderní doba. Nečekám, že se někdo bude o mne starat, mají svůj život a já už svůj život odžitý. Jsem ráda, že se jim v cizině daří a mají práci.

mejlika
09. 06. 2019 06:53

"Milá" -bello- .... váš příspěvek je mimo mísu. Pokud někdo tuto "hvězdu" kritizuje, tak pouze kvůli jejímu staršímu zjevu a blbosti režiséra, který ji nevhodně do takové role obsadil. Dále .... na Ordinaci nemusí nikdo koukat, ale přesto ví že běží , neb ukázky na každého někde (aniž by chtěl) vyskočí! A jestli nechce některá žena děti, tak je to samozřejmě každého svobodná volba! Ale vy si trochu PLETETE pojmy ..... nikdo ji nebude odsuzovat ... to přece není věc MORÁLKY!!!!!!! To je čistě údiv, neb mít děti je naprosto přirozená věc, kterou žena cítí. A zrovna tak jste vedle, když šmahem odsoudíte lidi, kteří koukají na seriály. Někdo kouká zase na sci-fi, nebo trapné americké veselohry, někdo na box, grotesky, atd. Ale jen hlupák dle toho soudí lidi ... že bello

-bello-
08. 06. 2019 23:40

Má můj obdiv, řekla na plný pecky , jak to cítí a přitom ví, že ji za to budou dámy "morálky " válcovat.
Co mě udivilo je, že jsem netušila, že ta Růžovka ještě pořád běží a že to má vůbec nějaké diváky.
Ten, kdo se dívá na Růžovku žádný kritický myšlení nemá, takže nemůže nikoho kritizovat

mejlika
08. 06. 2019 19:39

josie7 ... souhlasím s každým vaším slovem. Tato "herečka" vypadá spíš jako Rychlého manželka a ne dcera! Je tolik krásných hereček a oni obsadí hnusnou vyzáblinu, která vypadá starší, než je!!!

josie7
08. 06. 2019 18:34

To se skutečně nadala najít vhodnější herečka než tato 40letá anorektička? Jí je 40, Rychlému 53, čili ji měl ve 13!

vemenozmojistary
08. 06. 2019 05:05

Fuj, je šeredná, zřejmě přešitej chlap 👎 Pak chápu, že děti nechce, hvězda 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

illenne
07. 06. 2019 23:06

Nová hvězda Ordinace, no to si děláte legraci. Hraje to, co má ve scénáři. Její soukromé názory, zda mít nebo nemít děti jsou docela ubohé . Může poděkovat svým rodičům, že se vůbec rozhodli mít dítě.

yokky
07. 06. 2019 20:25

Ja si myslim, ze ma dost pravdu👍👍👍👍👍👍👍👍👍

jardavozembouch
07. 06. 2019 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jukpetr
07. 06. 2019 15:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fjdksla
07. 06. 2019 15:08

Vždyť je to v pořádku- nechce, nemá. Jen nechápu, proč to musí vytrubovat v bulváru.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.