Hvězdy StarDance Pavla Tomicová a spol.: SEBRALI JIM PENÍZE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Hvězdy StarDance Pavla Tomicová a spol.: SEBRALI JIM PENÍZE!

Zhubnout, přestat kouřit a naučit se konečně tančit. To jsou důvody, kterými Pavla Tomicová (56) a další nejčastěji vysvětlují svoji účast ve StarDance. Jen jakoby na okraj a polohlasně se někteří ze soutěžících zmíní i o tom, že tučný honorář se také hodí. Jak ale zjistili už při podpisu smlouvy, ty současné honoráře nejsou ani zdaleka tak tučné jako ty v minulých ročnících populární soutěže. Oproti svým předchůdcům si letošní soutěžící prostě finančně pohoršili.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

qsimo-20@...
19. 02. 2020 05:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illenne
22. 10. 2018 16:13

Je mi jedno, zda jim sebrali peníze, nebo ne. Ale když jsem si dnes přečetla, jak si Pavla Tomicová přála, aby vypadla Monika Bagárová, tak z toho se mi udělalo až nevolno.

„V tu chvíli jsem chtěla jít dál a přála si, aby tedy vypadla Monika! Doufala jsem, že diváci budou chtít vidět, jak pokračuje moje hubnutí. A teď uvidíme, jak mě tady dlouho nechají,“ řekla otevřeně Blesku .

Byla bych tedy pro změnu ráda zase já, kdyby brzy vypadla Tomicová . Její hubnutí je její věc, a rozhodně to není pro mne důležité. Zhubla nedávno, ale zase nabrala. Opravdu kolegyně Moniky jako hrom.

6010
21. 10. 2018 11:00

Holt všude se musí šetřit, je vidět, že krize se blíží.Ale pořád mají dost.To co oni mají za den, má normální člověk pomalu za měsíc poctivé práce.A u nich jde o zábavu, i když se zapotí, to zase jim nelze upřít.

kathynka
21. 10. 2018 12:54

6010 - 40 000,- Kč za jeden večer zábavy a pár dnů co trénují, to si myslím, že mají týdně ažaž. Mnozí pracující na takovou výplatu, ani za měsíc poctivé práce, nedosáhnou...

aveneta
21. 10. 2018 10:42

Lidé kteří neznají umění tance hlouběji se rozhodují dle sympatií a laickému pohledu na onen tanec....no, Bagárová byla takový průměr v tanci, což tak ohodnotila i porota, ale diváci mají jiná kritéria pro svůj hlas...

defakto
21. 10. 2018 09:36

... všichni z nich to dělají pro peníze , vždyt ta obluda Tomicová se nestyděla vysléct do plavek a dělat na cosi reklamu !
Bylo mi líto mladé a krásné Moniky která vypadla jako první , daleko víc si to zasloužila Tomicová , už v minulém díle to nebyl tanec , ale nějaké cirkusové vystoupení.

kathynka
21. 10. 2018 10:02

Já jsem též doufala, že při vyřazování padne jméno trapné padesátky... Monika měla ještě zůstat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.