Hysterie Solaříkové: Odpudivý útok na módní guru Františku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hysterie Solaříkové: Odpudivý útok na módní guru Františku!

Půvabná hvězda seriálu Ulice Patricie Soláříková (29) zveřejnila na sociální síti fotografii šatů, které nedávno představila i veřejnosti, a do oka padly i módní kritičce Františce Čížkové (66). Herečka dostala od módní guru velmi špatné hodnocení. Jakmile si hodnocení Solaříková přečetla, rozhodla se vrátit úder a rozhodně si nebrala servítky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
24. 05. 2018 12:00

Naprosto nesouhlasím. Pokud jeSolaříková ubohá seriálová herečka, co je potom Čížková? Že by novinářka? A slušnosti - v jejím případě žádná. Tahle by za prachy popsala i záchodovou kabinku na hlaváči....

mnpv
24. 05. 2018 15:50

Nezajímá mě 13. komnata paní Čížkové. Mnohdy kecá až se jí od huby práší a moc dobře ví, na koho si může vyskočit a kde má držet jazyk za zuby.

Labello
23. 05. 2018 23:26

Kdo vůbec přiřkl té strašidelně vypadající babce nálepku "módní guru?" To je bývalá modelka z předminulého století, návrhářka, nebo kde vzala drzost hodnotit druhé, když sama vypadá příšerně?

vigela
23. 05. 2018 22:15

Patricie je hezká holka. Dobře, že si to nenechala líbit, i když slovník je na můj vkus trochu drsný. Ale nechápu, na základě čeho si může nějaká paní osobovat právo kritizovat oblečení jiných. Co takhle kdyby začala u sebe?

koloman
23. 05. 2018 21:39

Hnusná anorektička a ty její fotky s tou hrůzou na hlavě to je síla myslí si jak je úžasná když ji vidím zvedá se mi žaludek fuj.

ellenic
23. 05. 2018 20:01

Jednoznačně stojím za Patricií . Já sama se oblékám moderně, elegantně a rozhodně mne nezajímá názor někoho jiného, zvláště, když se sama neptám . Oblékání Františky samé je její věc, ale jen tak poznámka, většinou nic moc. Ještě mne většinou děsí její verbální projev, táhlý, mnohdy hledá slova. Jediné, co jsem v souvislosti s ní hodnotila kladně, byl její byt. Pěkné, čisté, převážně bílý nábytek a vybavení, většina z Ikea a fakt pěkné . Tedy na rozdíl od jejího oblečení .

majojo
23. 05. 2018 16:52

Myslím, že paní guru má na svědomí daleko odpudivější útoky na lidi, kteří dokázali stokrát víc, než ona. A mimochodem, slečna Stolaříková má naprostou pravdu.

paralenka
23. 05. 2018 16:48

Proč hysterie? Má pravdu, tihle samozvaní kritici svým subjektivním názorem ženou mladé holky někam, kde už to není dobré - k anorexii, podvýživě a mindrákům! Sama Franci také není zrovna příklladný typ, osobně bych se jejím osobitým kreacím vyhnula, a to si taky nemyslím, že bych musela v tomto (s ní stejném) věku chodit jako babča s šátkem! Stále mám v paměti ty průhledné kozačky a v nich hůlky nožiček, či bílou košili při bláznění s vodou, kde vypadala, že se chystá k upálení v čarodějnickém procesu. Mimochodem, i já jsem poznala "kouzlo" módní policie na vlastní kůži, a přestože jsem byla chválena, příjemné to nebylo!

travina
23. 05. 2018 13:01

Franta Čížkovic je nejen odpudivá, stará a hnusná bába, ale je to přímo ZRŮDA!!!!!!! Její oblékání je naprosto příšerné a ona si dovolí někoho kritizovat???? Fůůůůůj, koukněte se Franto někdy do zrcadla

rydlo
23. 05. 2018 12:33

Od Solaříkové to byl málo odpudivý útok na něco tak odpudivého jako je ta módní guru! Kritizuje každé mladé ženě oblečení, ale sama se nad sebou nezamyslí! Loni na nějakém festivalu měla "ohoz" z jakéhosi hajzlpapíru a asi si myslela jak je světová!

13352
23. 05. 2018 12:01

naprostou pravdu má slečna Solaříková potkala jsem obě, jak slečnu Patricii, tak paní Františku....a hádejte, před kým bych začala prchat před slečnou Solaříkovou tedy ne....nevím, kdo dal paní Františce patent na hodnocení našich "celebrit"....ty módní diktáty fakt stojí za prd....

mnpv
23. 05. 2018 11:23

Jj holka má pravdu. Ono brát argumenty zrovna v tomhle oboru od staré, scvrklé báby, oblečené, že by mohla z fleku strašit zajíce v poli, to se snad ani nedá. Kdyby vypadala aspoň jako průměrná důchodkyně, zafungovalo by třeba něco jako úcta k věku.... Ale když ji vidím, vždycky si říkám: :Kde nechala koště, babizna?"

tetajulca
23. 05. 2018 10:55

Mám podobný názor jako slečna Solaříková, jen bych ubrala v ostrých slovech. S hodnocením paní Františky ve většině případů nesouhlasím. Ještě jsem si všimla jedné věci, jsou "celebrity", které i kdyby chodili jako hastroši, paní Františka je nikdy nepohaní

paralenka
23. 05. 2018 16:51

Klidně jste mohla jmenovat - Krainová, Verešová ... škoda, že mi zrovna víc jmen nenaskakuje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.