Utrpení Divíškové: Už nemůže nic… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Utrpení Divíškové: Už nemůže nic…

Nina Divíšková už déle než rok zápasí se zákeřnou Alzheimerovou chorobou. Začátkem tohoto roku jsme ji ještě občas mohli vidět na akcích po boku manžela Jana Kačera. Tomu je ale konec. Divíšková je na tom opravdu zle a může být už jen doma. Ani na milovanou chalupu nemůže…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

corsa
17. 11. 2017 18:44

Po úmrtí otce jsme se starali o mamku 2,5 roku a bylo to hrozné. Podávat jídlo, odpovídat celý den na stejné otázky, nehnout se na krok a v noci se nevyspat, protože chtěla jet domů, k rodičům, kteří dávno nežili...Po velkém váhání jsme mamku umístili do Alzheimer centra v Č.Budějovicích. Je tam přes rok. Skvěle se starají. Mají fb alzheimercentrumcb. Dobře jsme udělali.Žijeme všichni svůj život, můžeme pomáhat s vnoučaty.

kopt
17. 11. 2017 14:09

Kačer nelení a hodil Ninu do placu bulváru zrovna 17. listopadu. Vím ze zkušenosti co její nemoc obnáší. Je bezbranná a on toho zneužil.

amplituda
17. 11. 2017 10:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanak
17. 11. 2017 09:38

A redaktoři tak rádi její fotky,kde už je skoro mimo ukazují.Tuto nemoc jsem prožívala 6 let se svou maminkou,taky jsem ji měla doma a starala jsem se o ni pouze já sama.Je to hodně zlá nemoc,protože to není o tom,že tomu člověku pomůžete se obléct,dáte mu najíst...Ten člověk Vás ničí.Vy ho milujete,ale je už to někdo úplně jiný.Každý,kdo to zažil,ví o čem mluvím.Je to neštěstí pro ty,kteří se snaží a snaží pomoci,protože ten nemocný je opravdu v jiném světě,ten za to nemůže.Panu Kačerovi přeji hodně,ale hodně sil i ostatním,kteří to nevzdávají a snaží se ze všech sil.Je to boj,který se nevyhrává.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.