Drahoš s věrnými v námořnickém: Už může vyplout k Hradu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Drahoš s věrnými v námořnickém: Už může vyplout k Hradu!

Jsme na jedné palubě – to si řekli dobrovolníci, kteří pomáhají exšéfovi Akademie věd ČR Jiřímu Drahošovi (68) sbírat podpisy pod jeho prezidentskou kandidaturu. A protože se činili a posbírali jich už 78 321, mohli o víkendu slavit v pražských Žlutých lázních.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
22. 08. 2017 12:36

Vyplout k Hradu? Aby nemusel spíše odplout.

anezat
22. 08. 2017 11:15

Já nevím, ale když jsem někde viděla stánek s jeho podpisovou kampaní, bylo tam liduprázdno a nikdo nic nepodepisoval. Holt Pražáci vykonali své dílo... Zajímavé mi taky připadalo, že v tom stánku mu všude sbírali podpisy strašně mladí lidé, tady na fotce nikoho staršího nevidím (kromě jeho manželky nebo co to je), připadá mi to, že tyto vysokoškoláky velmi dobře platí. Proč se všude zdůrazňuje, jak je dobrý vědec, v kampani na prezidenta, též nechápu, neboť inteligence vědecká a sociální přece nejsou v jednotě. Kromě toho má ještě jiné zápory, ale jediný klad je ten, že po zdravotní stránce je na tom líp než Zeman, to je fakt.

-bello-
21. 08. 2017 22:55

Drahoš je hlavně úředník .Tituly mě nezajímají , máme doma taky.Zajímá mě jeho " spoluautorství " na 14 patentech.Jako šéf se mohl taky "účastnit " jen tím, že je odsouhlasil . Jeho proukrajinské nápady a hrození Ruskem je tak naivně blbé, že mě fakt neohromil.
Tak tohohle já rozhodně nechci !

amplituda
22. 08. 2017 02:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.