Kajínek v luxusní péči autobarona: Mám se jako v ráji! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Kajínek v luxusní péči autobarona: Mám se jako v ráji!

Potom, co omilostněný vrah opustil kriminál, strhl se kolem humbuk jako hrom. Aby také ne, všichni by na jeho pochybné slávě chtěli něco trhnout, což on dobře ví! Nejdřív tak odmítl kšefty se svým někdejším "obhájcem" Klímou, teď to táhne se známým prodejcem auťáků. Co bude asi příště?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bezxy@...
25. 08. 2017 23:45

Oproti vám vše, kteří zde melete hloupost, jsem byl na Mírově v době Jirkova útěku a vlastně části jeho života. To, že zde poukazujete na jeho vinu, aniž máte jakýkoliv důkaz, je naprosto nesmyslné. Myslím, že jste jen plní nenávisti a nepřejícnosti, že je to hluboce ve vás, kdy nejste sami schopni logiky, racionality a autorita soudce, který ho prohlásil za vraha , je pro vás dostačující. Tak stejně jste udávali své sousedy, svoje matky a své otce a nechali jste je komunistickou stranou popravovat, jen abyste si zachránili vlastní zadečky. Jenže...nic s tím neuděláte, jen se vztekejte, vylížte si...Jirka je venku, zaslouženě a vy se kousněte do zadku, ***íci...

jardavozembouch
16. 06. 2017 07:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DOLFA
15. 06. 2017 10:23

KONEČNĚ SPRAVEDLNOST.KDO TO NEZDÍLÍ,AŤ TO NEČTE!!!

kafickomlicko
14. 06. 2017 15:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
14. 06. 2017 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hajne
14. 06. 2017 13:30

Článek na dvě věci(na Ho a na nic) koho to má zajímat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.