Ondřej Vetchý: Drsný vzkaz české policii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Ondřej Vetchý: Drsný vzkaz české policii!

Překvapil! Herec Ondřej Vetchý (54), kterého jste v poslední době mohli vidět v komedii Bezva ženská na krku, se na začátku roku obul do státních zaměstnanců.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jajas
12. 01. 2017 13:51

Vetchého nesnáším odjakživa. Právě proto, jak pořád ze sebe dělá největšího dříče na planetě, všechno ví, všem radí, všechny kritizuje a "***" se do věcí, kterým fakt nerozumí, ale to si on nemyslí, protože on je ten SUPERMAN a ZORO a já nevím kdo ještě. Takže se chlapec opět ozval....no tak mu to přejme, opět nám "obyčejným lidem" vysvětlil, jak se věci mají....bez něho bychom byli fakt v háji! Buď tak hodný a věnuj se tomu herectví, kde sice také ani ty nejsi právě "hvězda", ale protože ty si to nemyslíš, tak si hrej a nech lidi také dělat to, co dělají.

mord
12. 01. 2017 14:32

Dělám to nerad, ale tentokrát musím souhlasit. Měl jsem možnost se s ním bohužel osobně setkat a bylo to obrovské zklamání. rozmazlený a velmi arogantní člověk. Navíc po pár větách je poznat, že je hloupý....vzdělání nic moc...takže ta moudra působí směšně..netřeba ho brát nijak vážně

-bello-
16. 01. 2017 00:06

mord
dělám to nerada, ale když blb jako ty hodnotí čísi vzdělání, je to k smíchu , to mi věř !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.