Poprask kolem pohádky Slíbená princezna: Z princezen jsou coury! Co na to přední režiséři? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Poprask kolem pohádky Slíbená princezna: Z princezen jsou coury! Co na to přední režiséři?

Pohádka na motivy klasické Zlatovlásky podle Karla Jaromíra Erbena získala s letošními Vánocemi absolutně novou podobu. Princezna se zlatými vlasy ve Slíbené princezně je všechno, jen ne ta, kterou zná celý národ. A proto strhla lavinu kritiky. Prostě se postarala o pohádkový poprask roku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dametodokupy
29. 12. 2016 10:29

Nechápu proč neschválili v televizi natočení Zlatovlásky osvědčenou kvalitou, panem reži***m Vorlíčkem, jak tady sám říká. Tohle byly naprosto vyhozený prachy a čirá nezodpovědnost. Prostě blbost světem vládne a bohužel čím dál víc...

joudajoudovy
29. 12. 2016 06:53

sorry, ze se reziseri a filmari nehrouti nad prisunem americkych
s-r-a-c-e-k?
jinak CT opet nezklamala....
nove vanocni pohadky slabota.
nebyt repriz prvorepublikovych i komunistickych filmu a nasazeni zahranicni klasiky, zadal bych vraceni televiznich poplatku.
i zelinar dava slevu na pomackane jahody.

pauly007@...
28. 12. 2016 17:10

a pardon to jsem se uklepl ne 18 nebo 20 kreativních producentů,ale 18 nebo 20 týmů kreativních producentů!

pauly007@...
28. 12. 2016 16:50

on si řekne vybočil,kdybych já vybočil jednou v práci tak tam už dávno nejsem.Kdysi byl v každém městě kde byla televize 1 režisér,1 nebo dva scéná­risté,­osvě­tlovač­.Mož­ná byli nanejvýš dva a lidi se mohli dívat na krásné pohádky i seriály.Dnes je v čt 18 nebo 20 kreativních produ­centů,­krea­tivních režisérů a já nevím kolik zaměstnanců a neumí udělat pohádku.Tuhle pohádku muselo schválit asi 10 nebo 15 opět kreativních dramaturgů což je podle mého velice smutné a ne k pozas­mání­.Vys­mívej­te se někomu jinému a ne lidem do očí,kteří žijí od měsíce k měsíci s penězma a ještě musí živit vás,protože poplatky jsou povinné...

ivoadler
28. 12. 2016 16:13

Když jsem si přečetl hlavní postavy a viděl reklamu na film, značně mně to nahlodalo. Dorazila mně představitelka hlavní role. Třeba jako herečka dobrá, ale je to ochechule. To se nenajde krásná mladá ženská?

svatadala
28. 12. 2016 12:23

Za prachy, které ČT vybere od lidí, by se měla více snažit. Pohádky samá rvačka, princezny jako opice a nový pokus o Zlatovlásku opravdu děsný. Zmršit pohádku K. J. Erbena může jen naprostý kulturní barbar a ignorant. Herci za to nemohou, dělali jen to, co po nich režisér chtěl, jenže hlava je na myšlení a režisér jí má asi jen na klobouk. Vážně by se ČT měli zamyslet, co má pohádka dětem dát. Pochválit by se měla jen ČT 4 - sport, tam se snažili seč mohli.

bohatypoodnikatel
28. 12. 2016 19:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
28. 12. 2016 12:18

Nebyla to ani náhodou pohádka, ale steampunková komedie a parodie pro teenagery. Princezna má šmrnc (viděl jsem ji v civilu), ale s tou zlatou chemlonovou parukou to byla pěst a oko, mimoto se hodí spíš na roli rasta holky nebo tak.. Cpát to ale v hlavním čase o Vánocích coby pohádku pro děti - to není ani vtip - curví ožralé "princezny" osouložující zlité a zfetované piráty, maxim a mrtvoly - bizarní morbidní street divadlo. A režisér ač kmet je totálně mimo, že když to natočil, je sám se sebou spokojený a kašle na diváky - tomu se říká demokracie po česku.

jees
28. 12. 2016 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

panikekulova
28. 12. 2016 11:36

Letos o Vánocích šla jedna kravina za druhou a ještě je opakovali. Letos se teda "jednička vytáhla " dívat se na ni večer pomalu nešlo. Není nad staré české pohádky ty jsou nejhezčí.

blamal
28. 12. 2016 10:48

Vypraskat vypraskane zlod.ejske vedeni CT bicem.Dvorak a spol znicili zpravodajstvi, rozbili slusnou skladbu programu, rozfofrovali financni rezervy, dovoluji tocit za verejne prachy totalni sragory a jeste jsou drzi a lobuji u politiku za zruseni DPH z koncesionarskych poplatku.Hnuj a spina.

reiner
29. 12. 2016 08:32

přesně tak - kam dosadili Dvořáka, tam to dopadlo ....

vilda696
28. 12. 2016 09:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

listure
28. 12. 2016 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
28. 12. 2016 09:34

Není nad klasické pohádky našich spisovatelů . Osobně se mi líbí hodně pohádky Zdeňka Trošky , ale na tuto novou pohádku režiséra Pokorného jsem se nevydržela dlouho dívat, prostě jsem přepnula, protože se mi to nelíbilo . S původní pohádkou Karla Jaromíra Erbena to má hodně málo společného .

listure
28. 12. 2016 11:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
28. 12. 2016 09:25

... co na tom , že diváci jsou pobouřeni , režisér "pohádky" je se svým paskvilem docela spokojený ! Filmy se už dávno netočí aby se líbili široké veřejnosti , ale stačí že se líbí samotným tvůrcům , jejich cílem je totiž lidi šokovat a to se jim docela daří. Česká televize se očividně topí v penězích , když podporuje (nejspíš ze svých koncesionářských poplatků) vznik takových propadáků.
Kdyby byl ovšem samotný režisér hmotně zainteresovaný na svém filmu a v případě neúspěchu by musel vracet část nákladů , které na film dostal , to by se asi netočili filmy , které už nikdo nechce podruhé vidět !

blamal
28. 12. 2016 10:46

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.