Zklamaný režisér Adamec (68): Jsem důchodce a nikdo mě nechce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Zklamaný režisér Adamec (68): Jsem důchodce a nikdo mě nechce!

Dá se tomu jen stěží uvěřit, ale úspěšný televizní režisér je bez práce. Jiří Adamec (68) to deníku Aha! svěřil sám, když jsme se ho ptali na volbu amerického prezidenta.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
19. 11. 2016 18:58


ellenic
16. 11. 2016 22:44 prosím tě ona je narušená osoba,chaluge je její nick,to mám na 100% ověřené a všimni si,že aby se nenabylo podezření,tak má vždy jiný názor,všimni si jak píše to je rukopis,jak když máš otisky prstů,neber ji zcela vážně,já se na ni jenom bavím.Na názor máš právo ať je jakýkoli.

ellenic
19. 11. 2016 21:40

ararat No nevím, ale asi ji to baví se do druhých navážet. A to se nesekla jen v tom, že nejsem závistivá, ve více označení je zcela vedle .

-bello-
19. 11. 2016 22:30

ararat
ale no tak!
Ty máš na stopro ověřený pouze a jen počet svých košťat .
čus, kopretinko bulváru, dopřála jsem ti spojence.
Jen si holky pokecejte

ararat
20. 11. 2016 09:47


Markéto,kdybych tě neznala tak,bych ti to i uvěřila,ale protože že tě znám,tak se směji tvé odpovědi,došly ti argumenty,abys mohla vyvrátit,to co o tobě píšu a navíc dneska mám na to člověka,který to umí pozná tě nejenom po tvém ID ,existují i jiné iden­tifi­káto­ry,pot­vrzu­jící tvou identitu,jsi akorát dokonale hloupá. .No,byla bych špatná šéfka,abych neměla svá košťátka spočtená.Ty jsi mi nemusela nic dopřávat,ale tím se usvědčuješ z toho sama,že to co píšu je pravda.Nemohu za to,že jsi pako.Ty si může pokecat tak akorát sama ze sebou hihihihi,případně s Ponistovou.

anka
17. 11. 2016 16:38

Kazdy mame jeden zivot a je jen na nas co s nim udelame. Naprosto souhlasim s Vasim vyrokem bello - ze jeden by mel delat praci, ktera ho bavi. Vubec nejde o penize. Nac chodit do duchodu - kdyz si jeden uziva po cely zivot a dela co ho tesi....

ellenic
19. 11. 2016 10:26

anka V podstatě s Vámi mohu souhlasit, jen si neumím představit, jak by to u nás vypadalo, kdyby to šlo podle Vašeho vyjádření -" ze jeden by mel delat praci, ktera ho bavi. Vubec nejde o penize.Nac chodit do duchodu - kdyz si jeden uziva po cely zivot a dela co ho tesi....". Umíte si představit toto v reálném životě, kdyby se u nás většina seniorů rozhodla, že z práce neodejdou a budou pracovat dál. Potýkáme se u nás s vysokou nezaměstnaností a všude se čeká, až člověk ve věku seniora konečně odejde. Nevím, jak je to u Vás v USA, ale tady je to psychicky náročné zůstat a dělat, že se vás to netýká, když dělají vše proti vám. Moje známá skončila v péči lékařů, tak moc jí dávali najevo, že už je tam zbytečná, protože další čekají na její místo .

Sarah Woldekiros
18. 11. 2016 05:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
21. 11. 2016 00:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 11. 2016 10:16

ellenic
15. 11. 2016 10:27 proboha co jste to napsala?proč srovnáváte nesrovatelné, bohudík...on studoval VŠ a nechtějte mi namluvit že ,by se měl srovnávat s lidmi,kteří toto nestu­dova­li..­..pr­ávě je dneska svoboda,tak aby jste si vybrala jak kdo bude žít,ta pode mnou co píše nesmysly a potřebuje si vytřepat kožich plný frustraci.Je potřeba se zamyslet nad tím,prodavačka co prodává za kasou nemůže mít stejný důchod jak člověk,který něco vytváří.

ellenic
26. 11. 2016 17:14

ararat Někdo prodávat musí . Nemyslela jsem to ve zlém, ale mám okolo sebe některé lidi, kteří ve věku pana Adamce ještě pracují, ale ne proto, že by chtěli a nemohli bez té práce žít, ale proto, že zase jen někteří z nich mají nízké důchody. A nejsou to jen prodavačky, ale i lidé vzdělaní .

defakto
15. 11. 2016 09:25

... má pravdu v tom , že časy se mění ! Jednou odešel do Ameriky a televize na něj nečekala a našla si náhradu . Taky nevím proč by měly televize podporovat zasloužilé důchodce , když mají mladé režiséry , kteří jenom čekají na příležitost.

vigela
15. 11. 2016 09:07

Kolik důchodců by s ním asi rádo měnilo? Ano, natočil hezké věci, ale jsou miliony lidí, kteří v životě odvedli dobrou práci a poté odešli do důchodu - tak co má být?

ellenic
15. 11. 2016 10:31

vigela Souhlasím, ráda jsem se dívala na jím režírované pořady, mám ráda jeho "režii". Nic však netrvá věčně, měl by si užívat svých dětí, být s nimi více, než když pracoval . Nemá uspořádané vztahy s dětmi z prvního manželství a tam by měl co řešit a ne, že ho v TV nechtějí.

Sarah Woldekiros
18. 11. 2016 05:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
15. 11. 2016 08:39

Tento pán by si měl užívat důchodu, přestože natočil velmi hezké věci. Dnes se točí bohužel filmy podle vzoru USA, kvalita bohužel chybí. Snad to nebude napořád.

ivanak
15. 11. 2016 08:18

Je pravda,že to,co natočil,mělo hlavu a patu a dalo se na to koukat.Taky mu to pěkně vynášelo a nechtělo by se mu s jeho mladou ženou a dětmi slevovat z nadstandartního způsobu života,to nám je jasný.Ale pochybuji,že by se to stalo.Jen holt ty korunky se asi více kutálej.

tenerife
15. 11. 2016 08:50

Máte pravdu,to co natočil,mělo hlavu a patu,některé současné české filmy a je jich dost,tak mně stačí pár minut a přepínám,ale asi na tom Adamcovi nebudou až tak zle,četla jsem na Týdnu, že se chystají na Vánoce do Austálie,paní Jana je zvyklá na určitý životní standart a manžel se jí snaží vyhovět.

Sarah Woldekiros
18. 11. 2016 05:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reiner
17. 11. 2016 08:59

Na seriály moc nejsem, ale náhodou jsem se chytla drápkem a začala sledovat Cesty domů. Začátek fajn, ale co potom následovalo...!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.