Čvančarová (38) otevřeně o manželském odloučení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Čvančarová (38) otevřeně o manželském odloučení!

Jitka Čvančarová i její manžel Petr Čadek mají oba hodně náročné zaměstnání. Práce je od sebe často odděluje, ale herečka prozradila, jak na to s manželem vyzráli.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
15. 11. 2016 19:26



Alena Ponistova
ararat ale vážně.Modlí se až přijedu do Čech co nejpozdějí,že si bereš moje jméno do huby,mi nevadí,ale moje vnoučata nebudeš titulovat spratkama.To je poslední co ti odepisují,pak se jen uvidíme.
++++­++++++­++++++­++++++­++

ararat ale vážně.Modlí se až přijedu do Čech co nejpozdějí,že si bereš moje jméno do huby,mi nevadí,ale moje vnoučata nebudeš titulovat spratkama.To je poslední co ti odepisují,pak se jen uvidíme.
++++­++++++­++++++­++++++­++
Tak ty pruhovaná chudinko,musím ti to napsat tady,nedá se nic dělat.
Beru to jako výhrůžku,ale nebojím se tě,jsi jenom obyčejný lidský chudák.Mě tě ti tvojí spratci fakt nezajímají,ale ty jsi tím začala sama tak jsi to chtěla.Nemysli si o sobě,že ty můžeš psát o mě lži a výmysly,myslíš si,že ty můžeš urážet a druhý nesmí ...hahahaha,neboj i já se umím bránit a zkus mi vyhrožovat ,lépe pro mě .Jsi jenom jednoduchá osoba,která umí být zákeř­ná,ul­haná,­háda­vá a vnucuješ všem svůj názor jako pravdivý,jsi omezená,uvědom si to jak se chováš,přesně tak jako NÁNA Markéta Sommerová z Práglu.Tak že přijeď a čekám co mi chceš provést,už teď se směji.Ty nevíš s kým jsi se dostala do křížku.Musíš se přesvědčit.

ararat
12. 11. 2016 16:35

Alena Ponistova
ty jsi nepřihlásila žádné auto,tu cenu jsem ti napsala,aby ses připoměla své lhaní.Bohužel nebyl problém to zjistít a není to nic nezakonného pa
++++­++++++­++++++­+++++h­ele k.r.á.v.o auto mám nové ty o mě nic nevíš a nikdy nic vědět nebudeš a jsi mi u řitě,co ty tady kecáš za ***n.y..třeba se poser je mi to jedno­..hi­hihhhh­hihi­hihi­hih pukni závistí,uklízečko v pruhované hadře...

ararat
11. 11. 2016 15:10

Alena Ponistova
ararat proč si nepřečteš u článku Bareše a volby USA co jem ti napsala?Ty tak nenavídíš lidí,co jsou na tom líp než ty,a to nemluvím o práci.Jo u Bohdalové jsem ti taky odepsala.Ty jako Ostravská šmudla mne nikdy neurazíš.Ulhaná do morku kostí.To tvoje auto za 600 tis.Kde jsi ho přihlasila?,))No v Ostravě né.Někdy je dobré mít známosti,lež má kratké nohy.
Alena Ponistova
ararat proč si nepřečteš u článku Bareše a volby USA co jem ti napsala?Ty tak nenavídíš lidí,co jsou na tom líp než ty,a to nemluvím o práci.Jo u Bohdalové jsem ti taky odepsala.Ty jako Ostravská šmudla mne nikdy neurazíš.Ulhaná do morku kostí.To tvoje auto za 600 tis.Kde jsi ho přihlasila?,))No v Ostravě né.Někdy je dobré mít známosti,lež má kratké nohy.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
Ponstová ty blbečku,ty nemáš žádné známosti a o kdyby ty se k tokovým informacím dostat nemůžeš,to bejvávalo,ale je jak si k tomu ještě omezená krafka
Alena Ponistova
ararat proč si nepřečteš u článku Bareše a volby USA co jem ti napsala?Ty tak nenavídíš lidí,co jsou na tom líp než ty,a to nemluvím o práci.Jo u Bohdalové jsem ti taky odepsala.Ty jako Ostravská šmudla mne nikdy neurazíš.Ulhaná do morku kostí.To tvoje auto za 600 tis.Kde jsi ho přihlasila?,))No v Ostravě né.Někdy je dobré mít známosti,lež má kratké nohy.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
Bože ty jsi hloupá,máš pocit že se přihlašuji auta z cenou?
No,ale klidně tě v tom nechám pátrej dál,prostě tak to je.
Už jsi se převlekla šmudlo?

-bello-
11. 11. 2016 12:10

mek

-bello-
11. 11. 2016 01:09

ad 1) Seriál Doctor Martin je náročný?
- Nekoukám, neznám.Soudobé seriálové srágory mozky nepořebují, tedy se de facto vrátila domů děsně odpočinutá, ať AHA nekecá
ad 2) ty špinavě modré šaty ke krku styl "plášť školnice z dob normalizace " nosí pro jakou značku ?!!!I I kdyby Luggi, Gucci, Versage a i kdyby na charitu , stejně je to p ř í š e r n ý hadr! Kolik že dostává za jeho prezentaci a proč si nevydupala jiný ?
Čvančarová už lepší nikdy nebude.I kdyby byla vymáchaná v Savo, stejně bude vypadat upoceně a lehce zapraně a nevoňavě.

travina
11. 11. 2016 06:29

Kdyby jsi ty beladonská čarodějnice jen z 10% vypadala jako Čvančarová, tak by jsi si mohla radostí pískat. Takhle z tebe akorát tryská závist, protože Čvančarová je krásná ženská. Jo a kdyby jsi koukala na nějaký seriál, tak by ti alespoň zbylo méně času na to psát do bulváru ty tvoje naprosto hloupé kecy!!!!!!! Tvoje inteligence musí být fakt úžasná

-bello-
11. 11. 2016 09:27

travina
kde ses tady zase vzala, fetko?
Mě neřeš, ani se nesnaž , nemáš na to !

ararat
11. 11. 2016 09:38


travina
11. 11. 2016 06:29 blbádono,travina napsala 10%pravdu,jsi jenom schovaná a namyšlená nula,která nic nemá a nic neumí,ty chudinko ty nemáš ani na takový hnusný vytahaný a pruhovaný hadr jak nosí Ponistová.Ty na nic nečučíš,ale nejvíce o nich píšeš,jsi jenom upachtěná seniorka léčená v Bohnicích,Jenom se zmůžeš na to že někoho nazýváš fetkou a přitom tou fetkou jsi TY sama.Kdo jsi ty ty ušmudlaná sádel­natá,­chudo­bo?Jsi kus H.O.V.N.A

-bello-
11. 11. 2016 11:06

ararat
tvl, uvádíš, že ta travina napsala 10% pravdu
90 % tedy boduje pro mě, tohle jsi nějak nepobrala , ty naše kopretinko bulváru

Sarah Woldekiros
11. 11. 2016 11:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
11. 11. 2016 12:05

chal
koukala jsem a fakt oni vymazali úplně všechno jak z diskuze, tak komentářů u paterčat.
V tom případě AHA paterčata poškodila , protože bez názoru na věc, ať si číslo účtu strčí za klobouk, resp. do klobouku ať vybírá Šmuclerová sama

Sarah Woldekiros
11. 11. 2016 10:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
11. 11. 2016 12:08

chal
travina je na tom se zvratnými slovesy stejně jako ararat !!!
To jen pro info

mnpv
10. 11. 2016 19:44

Chlap vypadá dobře, ona je obtloustlá, rozkydlá, neupravená čtyřicítka. Nelíbí se mi ani trochu, ani sympatická není, uvidíme jak dlouho bude Čadka bavit. I stárnout se dá s grácií Jituško.

Sarah Woldekiros
11. 11. 2016 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
10. 11. 2016 14:00

To manželství se mi nezdá moc perspektivní. Proč si nenabrnkne nějakýho pracháče, který jen tak líže smetanu.

panda
10. 11. 2016 15:34

A na co by toho pracháče lovila? Co by s ni dělal? 40-ka na krku, tlustá jako bečka, dítě..... pracháči hledají mladá pružná těla bez závazků.

ivoadler
10. 11. 2016 16:34

Máš pravdu. S tím lovem měla začít dřív.

citrooon
11. 11. 2016 06:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.