Marie Zelníčková (90), tchyně nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, exkluzivně pro Aha! pro ženy: "Don to zapije jen mlékem colou!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Marie Zelníčková (90), tchyně nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, exkluzivně pro Aha! pro ženy: "Don to zapije jen mlékem colou!"

Nedá na něj dopustit, ani když už dávno s její dcerou nežije. „Jsem pořád jeho tchyně. Říká mi babi a já mu Done,“ tvrdí s úsměvem Marie Zelníčková (90) ze Zlína o novém americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi (70). Exmanželovi své neméně slavné dcery Ivany Trumpové (67) velmi fandila a volební boj s Hillary Clintonovou (69) s napětím sledovala mezi svými nejbližšími přímo v New Yorku. Odletěla tam počátkem listopadu, letos už podruhé. Za velkou louží strávila i letošní léto, ale pak si musela zase na nějaký čas odpočinout doma a jak říká, pohladit si „svůj“ Zlín.  A právě v tu dobu, pár dnů před americkým volebním finále poskytla tato stále vitální dáma exkluzivní rozhovor Aha! pro ženy. Tedy v době, kdy ve vítězství svého zetě mohla jen doufat…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.