Dcera režiséra Adamce se vdala: Táto, na svatbu nepáchneš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dcera režiséra Adamce se vdala: Táto, na svatbu nepáchneš!

Svatba jako řemen. Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) si v sobotu vzala dlouholetého přítele Daniela Bíma (26). Ano si řekli v Yard Rezortu v Předboji u Prahy za účasti několika desítek natěšených hostů.  Známý režisér ale na obřadu chyběl. Byl se svou druhou manželkou Janou (44) a dětmi na Slovensku. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

luppe
02. 10. 2016 09:42

Holky naočkovala zhrzená mutr...až si něco odžijí, možná pochopí, že tátovi ubližovayl! Ale to může být už pozdě....

jity
02. 10. 2016 09:38

Aby se dámy neposr... ať si počkají na sebe. Také jsem měla kolegyni, která nemluvila se svým otcem, že se s matkou rozvedl a potom se rozvedla ona také a ještě několikrát. Bez něj by se jistě ani takto neměly, telata.

luppe
02. 10. 2016 09:48

...přesně tak...nikdy neříkej nikdy! Já jsem z rozvedeného manželství a svým dětem bych to neudělala, aby nenáviděly svého tátu! Jako se to snažili rodiče dělat jako dětem nám! Naštěstí marně! Sama jsem vdaná 45 let...samozřejmě mráčky byly, ale kde nejsou? Sama mám dceru ta je v pohodě. Ale syn je éro má 3 kluky a každému dopřál vlastní maminku. No na štěstí je nemá s žádnýma slepicema a děti i jejich maminky na sebe slyší a jsou taková jedna velká rodina...zaplať Bůh!!!

majordomus
02. 10. 2016 23:10

asi muslimská rodinka, že? tady to tak zvykem u slušných nebývá, že by bejvalky byly i kámošky, na co se pak tedy rozváděl, když je všechno tak v poho ... to mohl zůstat s tou č.1. že ty budeš taky pěkná pipina, když takové moresy velebíš!

luppe
06. 10. 2016 20:25

Reagovat na blbku jako si ty je ztráta času....pobyt v rajchu leze na mozkovnu co???

jarypadlo
02. 10. 2016 09:01

Táto na svatbu nepáchneš,my si zasmrdíme sami.Sice tě nemáme rádi,ale dědictví se jednou hodí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.