Dcera režiséra Adamce se vdala: Táto, na svatbu nepáchneš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Dcera režiséra Adamce se vdala: Táto, na svatbu nepáchneš!

Svatba jako řemen. Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) si v sobotu vzala dlouholetého přítele Daniela Bíma (26). Ano si řekli v Yard Rezortu v Předboji u Prahy za účasti několika desítek natěšených hostů.  Známý režisér ale na obřadu chyběl. Byl se svou druhou manželkou Janou (44) a dětmi na Slovensku. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

luppe
06. 10. 2016 20:17

No do takové blbky jako jsi ty...mám daleko!!!! A s těmi muslimy si opravdu vedle...že se někdo zamiluje jinde...ještě ho kvůli tomu nezabiji! Což by u tebe asi hrozilo :o))) Adamec je prostě člověk..ne stroj...a ptát by se měla jeho žena...co mu u ní asi chybělo, že hledal jinde!!!

majordomus
02. 10. 2016 23:00

Dcery drží s jejich krásnou a inteligentní maminkou za jeden provaz a já jim moc fandím. Jejich táta se tvářil jako spořádaný manžel a taťka, když byly malé. Musela to být fuška, víc jak deset let tajit, že mám milku, které jsem koupil a zařídil byt, kam si pilně odskakuji. V době paralelního života si dokonce pořídil s manželkou dítě. Holt některé milky jsou velmi trpělivé, než docílí svého. A s takovým fotrem by se měly děti stýkat? WARUM?

-bello-
04. 10. 2016 01:23

majordomus
Adamec je vůl, pasoval se do role sugar daddy a v US na něj jeho " holky " čekají jen a jen s nataženou dlaní.
Co se týče škol, tak je to tam horší než u nás.Ty 2 jeho dcery nejsou takové mozkovny, aby šly do spešl školy a co nazývá Adamcová spešl , není to, co si tady lidi představují.US školství , i to soukromé, je v rozkladu a v úpadku .Adamcová se tam akorát fláká a nechává se vydržovat , ukazuje bulváru " pekáč buchet " na panděru a to je asi tak vše o tomto manželství na dálku

bohatypoodnikatel
04. 10. 2016 13:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

luppe
06. 10. 2016 20:20

zřejmě bývalá paní Adamcová...zahořklá ženská...musíte mít hořkej i život, je mi vás líto!!! Na to je život příliš krátký.....

-bello-
02. 10. 2016 12:32

Kristepane, ty moralizující příspěvky tady z 90 % mluví o tom, že dědictví se holkám pak hodí.
No nevím, nevím.Co je tohle za morálku ?
Furt jen o prachách.Ach jo!
Holky by se měly spíš stydět, že jsou z otce, kterej produkuje srágory a říká tomu " umění "
( Starší holky od Gotta , aby se začaly za to jeho chování už taky stydět).Tohle jsou tatínkové fakt k pohledání!

xcarodejka
02. 10. 2016 12:18

Chytrý muž se zlatokopkám a ambiciosním karieristkám zdaleka vyhýbá. Tohle je stinná stránka úspěšných a bohatých mužů, jsou cílem těchto žen. Popelky nevyhledávají, jelikož na to nemají čas.

88ww
02. 10. 2016 11:34

Co ten pán mimo nestravitelných televizních seríálů režíroval. asi nic. Je dobře,že divákům dá pokoj.

zlobit
02. 10. 2016 10:51

Až půjde o dědictví, to budou vědět, kde táta co má . Je to smutné, ale nelze kritizovat ani jednu stranu.

defakto
02. 10. 2016 09:48

... Adamec nezradil jenom svou první manželku , ale taky s ní celou rodinu . To , že se s ním jeho dcery nestýkají a nechtějí ho vidět je pochopitelné . Všichni neseme důsledky svých činů a rozhodnutí a Adamec s tím měl počítat !

jity
02. 10. 2016 10:01

Pochopitelné to rozhodně není, jak oni mohou vědět co otce vedlo k rozvodu. Život máme jen jeden, tak proč si ho komplikovat nenávistí. Moji synovci mají rodiče rozvedené, od otce za celá léta neviděli ani dárek k Vánocům a dnes toho otce vyhledávají a mají ho rádi. Pokud Adamec matku nebil, netýral je, tak co se mají odtahovat.

bohatypoodnikatel
02. 10. 2016 10:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
02. 10. 2016 12:33

To mu to, ale tvrvalo zjistit až po 10ti letech, to ty divochu bys to zjistil dříve.

bohatypoodnikatel
02. 10. 2016 17:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 10. 2016 13:56

bohatymrdnikatel
jestli on nebude jako ty, už jen ženské jako touchpad .To pak snadno až po 10 letech..
Na vlákna ti kašlu, nestojíš mi za to luštit, kdy .Adresně je pro mě jasně daný na 1. touch

bohatypoodnikatel
02. 10. 2016 17:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 10. 2016 01:13

bohatymrdnikatel
tys musel být sazeč tiskař.Normální člověk neřeší v bulvárním diškuzu tečku s odrazem
Ví se, ( a si piš, že jo !) že čím větší blbec, tím víc trpí pro nicotnosti. A tys óbr blb! A kobliha k tomu! A zas chytrá holka. A proto jsem nad věcí s tečkou, nikoli však s omezenou a prodělečnou Babišovou koblihou.
A v tom je rozdíl mezi tečkama a koblihama!

anka
02. 10. 2016 15:19

duvod proc holky nechteji mit nic docineni se svym otcem nezname. To, ze Blesk rekne, ze je to asi kvuli tomu, ze je otec 10 let podvadel s jinou a pak utekl , nemusi byt jeste 100% pravda.

majordomus
02. 10. 2016 23:05

Kdo čte knihy, tak důvod zná zcela přesně. Kupodivu to přiznala i nestydatá Jana Nováková a sám Adamec. Žili spolu na tajňačku 10let a pan režisér udělal klidně nic netušící manželce další dítě, aby pak odešel za touto dnešní, která nesahá jeho manželce ani k palečku u nohy. Holkám fandím, dělají to dobře a dědictví jim bude patřit, to do toho nepleťte, zůstal jejich biologickým, jen se tak zapomněl chovat.

anka
03. 10. 2016 01:24

nepochopila jsem logiku vaseho prispevku - zrejme tam zadna neni....a) kdyz nekdo cte knihy bulvarniho charakteru, jeho vec....ale urazet druheho ze neni sectely bulvarni literaturou
b) nikdo nevime jaky mel vztah se svymi detmi, kdyz s nimi doma zil, jaky s nimi mel vztah, kdyz mel deset let milenku , jaky mel s nimi vztah kdyz se rozvadel-> tudiz usuzovat, ze jeho deti s nim nemluvi proto, ze podvadel a ze odesel je pouha spekulace.....muze byt pravdiva a nemusi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.