Kraus se obul do Šípa: Válka moderátorů na spadnutí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kraus se obul do Šípa: Válka moderátorů na spadnutí?

Moderátor Jan Kraus (63) se vysmál svému dlouholetému sokovi Karlu Šípovi (71) kvůli sledovanosti jeho Všechnopárty.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Anonym
11. 12. 2018 10:00

Kraus je chytrý, vtipný a pohotový člověk.Ale co se týče důchodců, kteří sledují Šipovu Všechnopárty v pátek večer, patří věkově také mezi ně.Tak co se vysmívá? Nechápu
Mám radši Šípa má příjemný a chytrý nikoho neurážející číslo humor.

drakulina
02. 10. 2016 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cotonice
30. 09. 2016 03:48

Kraus je neskutečnej ,arogantní blbec! Své hosty zesměšňuje , nenechá je mluvit , skáče jim do řeči, no prostě nevychovanej,drzej, namyšlenej frocek! Proč dělá z důchodců pitomce, když je všeobecně známo, lidi 65+ mají daleko lepší všeobecné znalosti , než mnozí VŠ ?

homoerectus
30. 09. 2016 00:36

P. Kraus je vtipný a pohotový moderátor, o tom žádná. Ale vadí mi, že ve své pořadu některé lidi drsně tepe a ztrapňuje , a k některým se chová až servilně .

georg7
29. 09. 2016 16:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
29. 09. 2016 15:05

Krause vůbec nemusíme... mluvím za celou rodinu a široké okolí. Skáče lidem do řeči a i když tam má někdy opravdu zajímavé lidi, stočí hovor na nějakou ***vinu a té se nepustí. Rád se poslouchá a mnohdy místo hostů mluví jen on. Voda pro hosty by měla být samozřejmostí.
Šíp bývával lepší, ale už se také pohoršil. Navezl se několikrát bezdůvodně do prezidenta a myslel si, jak není vtipnej. O nějaké laskavosti a objektivitě také nemůže být řeč. Naopak dokáže být také pořádně trapnej.

Anonym
11. 12. 2018 10:04

Tomu škodo­libe­mu,sa­moli­bemu člověku na hradě ještě někdo říká prezident???
No moje úcta

6010
29. 09. 2016 14:42

Přišla jsem na to, že si mohu rozškatulkovat lidi, co mají rádi Krause a kteří Šípa.Humor Krause sedí lidem arogantním, jedo­vatým­,ško­doli­bým.Hu­mor Šípa lidem co jsou sami laskaví, vtipní, lidští.A proto je sledovanost u obou podle toho, kolik se zde nachází lidí takových nebo makových.

-bello-
28. 09. 2016 22:18

" Vzdělanec " Kraus asi netuší, že naopak staří lidé mají menší potřebu spánku.A z toho plyne, že pokud by měli v oblibě Krauze, klíďo píďo kolem půlnoci taky dobrý.

Nekoukám ani na Šípa, pouze výjimečně z youtube jsem dala s Gottem a bylo to trapný! Kraus je vůl, tam bych ztrácela čas taky.

ararat
29. 09. 2016 08:27


-bello-
28. 09. 2016 22:18 NÁNO taky nemůžeš koukat to je jasný,nemáš povolení a za druhý nemáš peníze na to aby šla na něj v reálu

-bello-
29. 09. 2016 16:28

ararat
blbko, byla jsem na něm v Semaforu a lístek je za pakatel.
Dyť ty víš houby!

jajas
28. 09. 2016 17:21

Týýýýýýý jo, Kraus zase prudí!­!!!!!!­!!!!!!­!! Prostě "potrefená husa se ozvala"! Kraus bude pořád závidět, protože je samolibý, jízlivý a oplzlý narcis! Na Šípa neměl, nemá a ani nikdy mít nebude!!!!!!!!!!

Anonym
11. 12. 2018 10:06

Skvěle napsaný 👍👍👍👍👍

ivoadler
28. 09. 2016 16:17

Podle humoru soudě, je pan Kraus pěknej hajzl. Šíp je taková francovka, neublíží ani nepomůže. Ani jednoho nesleduju, nic mi to nedává.

lokii
28. 09. 2016 16:03

Moc rada se na Vsechnoparty divam - v duchodu byc byla velice rada, ale .. bohuzel.
Pan Sip vede ten svuj porad s nadhledem, je k hostum prijemny a mily, da kazdemu prostor, aby mohl vypravet svuj pribeh a velice vtipne - ovsem bez urazeni a ponizovani - glosuje.
Videla jsem porad pana Krause - nemam ten druh humoru rada - pripada mi zly a lidi ponizujici. Takhle "sekat" po lidech dokaze kazdy clovek, takze se ted I v duchodu budu tesit na Vsechnoparty a doufat, ze bude pokracovat - do duchodu mam jeste daleko.

anavi942
28. 09. 2016 14:41

Humor pana Šípa je laskavý, humor pana Krause je někdy nevlídný, tak bych to viděla.Ono humorem zesměšňovat člověka a v podstatě mu ubližovat, není zrovna hezké a o něčem to vypovídá...

marcela47
28. 09. 2016 14:13

Karusi, jsem důchdce a můžu ti říct, že já se těším na pořád p. Šípa. ten na rozdíl od tebe je humorný a objektivní.P. Krausi ty když máš v pořadu člověka, která není tvoje krevní skupina, tak s ním jednáš jako s ***m. A ty tvé vstupní projevy co se hlavně tyká politiky jsou velmi trapné. Již několikrát jsem raději přepla na jiný program než poslouchat tvé kecy a hlavně tvůj arogantní smích.

pavla@...
28. 09. 2016 13:05

A důchodce není člověk? Vy budete zřejmě stále mlád,hezk a vesel,což?

Anonym
11. 12. 2018 10:10

Přesně jste to napsal.
Pan Kraus má 64 let, tudíž je také pracující důchodce!!!

pavucinka
28. 09. 2016 12:28

Kdo je kdo poznáš až ve vyhrocené situaci, a to může být někdy i pozdě. Kdo nemá dost empatie, tak na nedostatek vlastního úsudku často doplácí .Nedovolila bych si ale jako pouhý divák zábavného pořadu tvrdit, že někoho z těchto pánů znám. Oba jsou inteligentní a pořady jsou dobré. Dnes se taky již nedá odvysílat všechno, což je škoda, a prodlužuje to naše Temno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.