Bezmocný Jan Skopeček (90) konečně odchází z Bohnic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Bezmocný Jan Skopeček (90) konečně odchází z Bohnic!

Na stará kolena bude Jan Skopeček (90) žít s Janou Drbohlavovou (75). To, že se sejdou pod jednou střechou v domově důchodců, jednoho ze Tří chlapů v chalupě a zubatou učitelku z Dívky na koštěti ani ve snu nenapadlo. Herečka mu to ale nepřeje! Proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milady
29. 09. 2016 16:41

Ve skutecnosti bude platit 12000 mesicne se vsim vsudy. A bydlet bude v pokoji sam.

ivoadler
05. 08. 2016 10:19

Dyť se měl ženit a dokonce se těšil na svatební noc. Že by bulvár kecal?

ellenic
04. 08. 2016 08:47

Pokud je pan Skopeček rozumný, tak i život v DS zvládne , kdo by se jinak o něho staral 24 hodin. Nevím, kde se vzala částka vyšší než 18 000 Kč za měsíc, protože u jednolůžkového pokoje toto zařízení uvádí cenu 6 000 za měsíc a za stravování mají nejvyšší částku 4800 měsíčně i s nutridrinkem. Vím, že jsou i luxusní zařízení, kde se skládá seniorovi celá rodina na doplatek pobytu. Důležité je, aby senioři byli v čistém, slušně vybaveném zařízení, pro ty schopné pohybu a přemístění je důležitý i program a činnost během dne. Pro mne je podstatné, jak se o seniory bude personál ně zajímat i mimo běžné úkony. Docela mi vadí, že se na pokoji neobjeví nikdo i za dobu 1,5 hodiny. Přijít, i když má senior návštěvu na pokoji, zeptat se, zda je vše v pořádku by mělo být tak nějak normální a z mého pohledu i důležité . Dost často tomu tak není. Bohužel. Na to by mělo vedení personálu v přímé péči také pamatovat. Nechci ani domyslet, co vše se může stát za zavřenými dveřmi .

fortun
04. 08. 2016 09:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
04. 08. 2016 12:03

fortun do volů si nadávej sám .Tak když jsi tak chytrý, tak se podívej na stránky DS Slunečnice Bohnice. Napsala jsem jen to, co je tam uvedeno. Za jednolůžkový pokoj 6000 Kč+ 4800 Kč za stravu. Pokud ještě má zvláštní přání je mu splněno a samozřejmě naúčtováno. Známí platí za dvoulůžkový pokoj s balkonem, lednicí a TV i se stravou za seniora necelých 10 000 Kč, samozřejmě, že ne ve Slunečnici, ale v pěkném DS, kde je čisto, útulno, program pro seniory. Vím to, protože jsem tam byla. Samozřejmě chápu, že není každé zařízení stejné, ale tady se mi líbilo. Navštívila jsem už dost zařízení pro seniory, takže vím o čem je řeč .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.