Rodinná krize? Dominika Gottová (43) vyfásla zákaz od slavného táty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Rodinná krize? Dominika Gottová (43) vyfásla zákaz od slavného táty!

Karel Gott platí jak mourovatý! Pro dceru Dominiku našel luxusní byt ve Vokovicích. Domča se ale na tatínka vybodla a vrátila se za milencem do Finska.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
01. 08. 2016 10:40


Tak do toho Ponistová,napiš mi adresu kde bydlím.Nemluv za nějakou sousedku a konečně piš sama za sebe hloupá děvo.
Pořád čekám,píšeš pořád obecně,ale nic konkrétního.Moje sousedka mě zná jako ararat,a mohla bys upřesnit kolik ararat existuje? Úplný debil jsi pruhovaná socko.A jak se jmenuje údajná sousedka,tady řvu smíchy Prosím tě pokračuj už se těším,to je tady dobrá p.r.d.e.lA ještě o červené karkulce by nebyla? Babo pruhovaná socko

Alena Ponistova
ararat tak ti to dokažu,nebyl problém si zjistit adresu.Jsi opravdu rozdvojená osobnost a jak vypadáš to je opravdu hrozné.Jsi prostě nula,která si myslí,že na ní není.Tvá sousedka už tě zná pod ararat a hrozně se tím v baráku baví.Jsi prostě vymazané pako tečka

jardavozembouch
01. 08. 2016 08:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
31. 07. 2016 19:29

To Alena Poništová - máte pravdu, bába ararat jede jak kolovrátek, ale že Vám nenapíše ze svého FB profilu s názvem Přísně tajné, to se divím. Mmch tam fotku měla, když jsem se tu o ní zmínil, odstranila ji. Je totiž taková, jak se popisuje - neskutečně tlustá rozteklá bába, s lalokem, taková koule sádla a evidentně tupá jak sto let staré brusle... Proto se za sebe stydí, za svůj IQ 15, za to, že jen drbe hajzlíky, prdlajs zaměstannci - ona je sama svým "zaměstnancem", k tomu je to zjev k pohledání.. je to prostě nešťastná stará nehorázně tlustá a hlavně zoufalá bába. Ale s tím se musí popasovat sama, ne se hojit chuděra na jiných.

ararat
01. 08. 2016 09:07



antonuis.j´ti jeblo co? hahahaha to je frustrace jak panelák
můžeš pokračovat,bude prčááááá že Marfušo

ararat
31. 07. 2016 17:37

-D
Nic nového pod slun­cem,lh­ářko­.soc­ko pruhovaná,jsi v Německu a přitom jsi byla jako v Ově u mé sousedky ...hahaha a které prosím tě vždyť nevíš kde bydlím,ty hloupoučká..já totiž na té adrese mám pouze kanceláře,ty jsi opravdu debil no vidíš jak jsi se nechala zase někým napálit,se směji,jsem OSVČ,SNAŽÍŠ SE MARNĚ,kdo říkal,že tam bydlím a mám uvedenou adresu na netu,bože ty jsi hloupá a blbá hihihihihi.No a fotky zásadně na net nedávám,jenom hlupáci tak dělaj.Nejsem tak blbá jako ty abych se vystavovala na netu jako ty.Je vidět že o internetu nevíš vůbec nic.To ze sousedy nemá nic společného hlupačko.No moje urážky proti tvým je velmi slabý odvar to co píšeš ty,asi máš zatmění mozku,a to by odpovídalo tvému psaní.A kdyby se mi polámalo koště,neboj koupím nové,já na to mám socko z Havířova....

Alena Ponistova
Víš co uklízečko?,s tebou to jde opravdu z kopce.........

ararat
31. 07. 2016 08:58


Babo pruhovaná hlavně že se super bavíš jsi mě tím tak rozesmála,že jsem málem spadla ze židle.
Tak abys věděla,mě nic nejde na mozek jako tobě,s tím jsi začala právě TY a mimo to ,kdo si neváží práce a snahy druhých,nemůže si vážit samu sebe a je to hodně hloupé a stupidní.Mě je úplně ukradený kde jsi,ale v tom případě jsi hloupější než si člověk myslí,zapomínáš co jsi psala před tím,ale dobře beru tě z rezervou,jsi jenom pruhovaná socka a taky tě tak i chápu jseš na to hrdá.
Zapomněla jsi mi sdělit,na co nemám,to mě fakt zajímá Ty jsi na to odborník?A koho tady ještě zastupuješ Ponistová?A na co mám vztek,jako že na tebe?A že taky ráda pomůžeš uklízečkám?... nebo ti v tom Německu někdo pomáhá tobě.. Ty jsi neviděla chytřejšího člověka jak jsem já,hahahahaha...jo to ti děkuji za kompliment.Mě litovat nemusíš babo pruhovaná,můj život je o svobo­dě,sa­mostat­nosti a velké odpovědnosti,ale nejsem si jista zda jsi pochopila vše co jsem ti dne sdělila.Už si neplet pojmy prosím,podnikat a uklízet jsou dva rozdílné pojmy.Obávám se že to stejně nepochopíš.Ještě mi prosím příště napiš v čem jsem zlá a zavistivá,co komu vlastně závidím?
Tak zase někdy příště

Alena Ponistova
děkují ti za tak dlouhý dopis.Já se tím super bavím.Ty jsi opravdu omyl živého tvora.Tvoje podnikaní s koštětem ti leze na mozek.Pokud chápeš ,tak Havířov je moje bývalé bydliště,ale jsem na to hrdá.Ty opravdu praskneš vzteky,to se pozná podle toho jak odepisuješ ne jenom mi.Práce uklízeček si vážím,taky jim někdy pomůžu,ale tak chytrou jsem ještě neviděla jak jsi ty.Proboha nedělej ze sebe něco na co nemáš.Pokud ja jsem socka a další které tak ráda tituluješ,je mi tě opravdu líto jaká jsi zlá a závístivá. c-D

ararat
30. 07. 2016 18:01


Ponistová zase jsi nezklamala.
Jen si podtrhla co o tobě píšu.Holka jsi poněkud nervózní ty zdravotní školo máš tam gramatické chyby,panebože ty jsi kus hovězího..hahaha
Já chápu,že jsi vůbec nic nepochopila,ale když jdeš do krámu koupit rohlík,tak ten rohlík někdo musí vyrobit a ten kdo jej vyrobil se aké nestydí za to,že jej zpracoval a upekl,aby so ho nějaká Ponistová koupila a mohla přežít.Podnikat v produktu,že se něco uklízí,není nic za co se člověk má stydět a ani se nestydím,dokázala jsem převzít odpovědnost za sebe ale i za své zaměstnance,za co odpovídáš ty socko v pruhovaném? Vysmívat se někomu že se živí úklidem,je opravdu primitivní,kdyby se tím lidé neživili,tak ve státě nefunguje vůbec nic a tvoje středoškolské vzdělání ti bude na h.o.v.n.o,bez toho by byla tvoje profese k ničemu,pokud ji tedy máš,což si myslím,že kecáš,protže vzdělaný člověk nenapíše takových hovadin jako ty.Bohužel ty jsi nula a ta od nuly pošla....ty německo hihihihi...asi jsi se spletla že Havířov není Německo,BLBečku Ponistová...můj nick je ararat a nikoliv arart



Alena Ponistova
arart já sice nepodnikám v zametání,ale roky pracují v Německu,ale né co ty.Pokud má někdo zdravotní školu,nemusí lítat s koštětem.No za ty léta co podnikáš jsi snad nejbohatší uklízečka v Ostravě co v Ostavě na celém světě,jak ti zavidím.No a o politice s tebou se bavit,to je jako narazit do vola.Tak se drž svého koštěte a nedělej ze sebe na co nemáš,Bez pomoci googlu by jsi napsala ani h...o

-bello-
30. 07. 2016 00:45

přijde mi pitomé přisuzovat mu otcovské city k těm 2 dcerám, protože tam ani nemohou být.Plíny jim nevyměňoval, na schovku si s nimi nehrál a jen plnil soudně alimenty a sem tam návštěvy.Mezi tím koncertoval a skákal z jedný postele ( pochybný ) do druhý.
A holky rostly až vyrostly.
K tý jedný se nechtěl znát vůbec, soudil se krutě o alimenty a ani rodičům neřekl, že je dítě na světě.
Kecy, kecy, kecy...

ararat
29. 07. 2016 20:12


Alena Ponistova
ararat ty jsi chytrá,jak ty se vyznáš ve všech nemocích v politice a hlavně v musice jsi jednička.Proboha vysvětlí už konečně,proč jen zametáš?Já mít tvůj rozum ,tak jsem někde na ministerstvu.Třebe jim tam zametat cestičky,co
***************

Primitive PONISTOVÁ,ty nulo,já nemohu za to že nerozumíš základním věcem jako je politika a jiné věci co život přináší.. to máš tak,že někdo dokáže rozumět základním věcem a proto musí tady napsat takové bláboly jako ty,není má vina,to se musíš zeptat rodičů co dělali,v době tvého početí,že jsi tak omezená,myslím si,že nedokážeš pochopit ani to co ti teď sděluji...holt to se nedá nic dělat pruhovaná socko
DODATEK: VE SLOVĚ MUZIKA SE PÍŠE Z A NE S
"v musice" vždyť ty nezvládáš učivo ZŠ třeťáka politika ta není pro tebe to nikdy nezvládneš
co se týče zametání,sice netuším o jaké zametání ti jde,ale zametám třeba z blbcema jako jsi ty,to mám praxi a jinak má profese je podnikání 19 let co umíš ty povídej ať se pobavím a udělám si o tobě obrá­zek.­.hihi­hihi­hihi

-bello-
30. 07. 2016 00:37

ararat

vzhledem k tomu, že rozumíš " základním věcem " jako je politika a nepotřebuješ k tomu týmy poradců jako např. Churchil, Masaryk či Obama, pak se divím, že nešéfuješ světu, vesmíru a redakci AHA

ararat
30. 07. 2016 07:48

30. 07. 2016 00:37
-bello- = Marfušo, vzhledem k tomu,že jsi osoba psychicky narušená,tak tvůj koment beru,jako pokus se vyjadřovat k věcem,které nejsou určené pro tebe,ale byly určené Poinstové,tak to beru jako snahu o vyjádření k věcem o kterých nemáš ani ponětí,jsi prostě tak nějak mimo mísu,už tam prosím nepleť Obamu a jiné politiky a dokonce již nežíjící politiky.Je to ale normální,že psychickým narušeným lidem to asi tak dělá,že jsi z toho celá mišuge.

matylda-rut
29. 07. 2016 19:25

To je ale hloupá výmluva, že ji ho hned nechtěl kupovaat. Spíš nechtěl. Kdyby ho pro Dominiku koupil, mohla ho nyní pronajímat a měla by prachy. Takhle nemá zase nic. Druhá dcer Lucie byt dostala, Ivana shrábne téměř vše, jen Dominika jaksi vychází s prázdnou. Věřím, že je to Ivany práce.

ararat
28. 07. 2016 08:38



Maruschka Marscha New · Praha,,ty už raději nic nepiš,myslíš si,že tě není poznat hahahahaha
Psalo se, že ji otec návrat doporučil, jelikož se domnívá, že ji přítel má rád. Vzhledem k tomu,že trpí maniodepresí bych tedy nic takového nedoporučovala. Ba naopak, milovanému dítěti bych dělala pomyšlení, aby zůstalo doma.
To se mi líbí · Odpovědět · 26. červenec 2016 11:11

-bello-
26. 07. 2016 23:37

exkluzivitu já vidím kousek dál, ne ale v Tibetské a okolí , kde je jeden panelák vedle druhýho
AHA je tedy hóóódně skromný !!!

pavucinka
26. 07. 2016 20:16

Odjela bych taky. Zdravím Dominiku a soucítím....

zamlzena
26. 07. 2016 20:15

Když to tady tak y čtu, tak se už ani nedivím, že sestra Smrt vyšla jako nevinná. / nikoliv díky soudu, ten musel vycházet z revizního posudkum ale ti znalci..../

danyka
26. 07. 2016 12:50

Chci věřit, že pan Karel Gott nečte podobné články a ani reakce, které mu evidentně nepřejí a asi i závidí. Má právo se svým majetkem udělat co chce. Dominika není dobrá dcera, nechala tu rodiče tak a odjela si. Ať se starají ostatní, že.
Ivana není žádná zlatokopka, je to jeho manželka a vzorně se o manžela stará. Jak vzorně, to ví nejlíp Karel Gott a podle toho se chová, jedná. Držím jim palce, ať spolu prožijí ještě dost let v pohodě.

krat5
26. 07. 2016 10:34

Nechápu. kde se vždycky vezmou informace typu....dal všechno Ivaně, tak co....Jsem přesvědčena, že pan Gott podělil všechny své blízké stejným dílem. Navíc i kdyby to neudělal, je to jenom jeho věc. Děti by se měly umět postarat sami o sebe, ne? Zvlášť když už jsou docela dlouho plnoleté.

6010
26. 07. 2016 09:51

Dominika neví co chce.Být jejím otcem, nájem bych zrušila a nechala bych děvenku, ať si sama řídí život, ať se snaží.To jak on zařídí své záležitosti okolo majetku, je jen a jen na něm a jeho vůli.On je spravedlivý a manželka je manželka.Je to jeho anděl strážný, který byl v nejhorších chvílích jeho velkou oporou,to by měla cérenka pochopit.A rozděluje se většinou po zásluze.

mekanik
26. 07. 2016 08:22

podle mne Gott je nasr.anej že se Dominika vrátila k tomu muzikantovi do Finska.no a že je Ivana krkna vo tom žádná.nejlíp to dělá ta Lucka ta má všechny na háku.má manžela,rodinu a nikam se nes.ere.ale až Kája jednou zakuká tak se určitě najde pár milionků i pro Dominiku i pro Lucii.on byl vždycky vstřícnej všem z rodiny

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.