Brzobohatý & Kuchařová: Svatba plná kiksů! Co všechno se nepovedlo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Brzobohatý & Kuchařová: Svatba plná kiksů! Co všechno se nepovedlo?

Nezapomenutelná podívaná za pět mega! To byla čtvrteční svatba Taťány Kuchařové (28) a Ondřeje Brzobohatého (33) přejmenovaného na Gregora. Víc než příjmení manželů a limuzíny za miliony se ale během celého obřadu i po něm řešily nevěstiny nohy. Miss World 2006 totiž ukázala víc, než chtěla. A na konto si kvůli odvážným šatům za desetitisíce připsala další titul: Miss Necudná nevěsta 2016.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nicnezpravda
01. 07. 2016 11:18

No když je teď vidím,tak se ještě i po víc než roce stydím,že jsem jsem s nima byla na jedné události..i tam se chovali jako vandráci,ale tohle je fakt moc

alusinek
01. 07. 2016 10:38

Svatba za 5 mega to ať se přijdou podívat někdy na nějakou obyčejnou svatbu třeba někde na zámku.To má úroveň,lidé slavnostně oblečení a nedělají z toho takové divadlo.Snad budou Gregorovi po té bláznivé matince a už je skoro nikdo nebude spojovat se jménem Radka.Ještě Rola by měla změnit příjmení.

demon.hk
01. 07. 2016 09:37

Takový dvě h.o.v.na a nadělají kolem sebe tolik povyku! Trapák Brzogregor co ani neví čí je, Kuchařice co se umí akorát nafoukaně nakrucovat, to jsou teda celebrity Nechápu proč o nich vůbec někdo píše K tomu stará Gregorová s mladým úchylákem - gerontofilem si nechává omakávat kozy.... to musela být tedy veselka

ellenic
01. 07. 2016 09:31

Aháci takhle zohyzdit fotky, hnus, styďte se. Ty šaty stály desetitisíce , nevěstě se možná líbily, mně vůbec. To chcete říct, že to byla svatba za 5 mega, to snad ne. Možná, že celkovou sumu navýšily ty deštníky, jen nevím, jestli byly posety kamínky Swarovski , to bych potom chápala .

jussuf
01. 07. 2016 05:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.