Exkluzivní fotky z oslavy Bohdalové: Gottův šedý ježek a darů lavina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Exkluzivní fotky z oslavy Bohdalové: Gottův šedý ježek a darů lavina!

Narozeninová oslava Jiřiny Bohdalové byla bezesporu večírkem roku. Oslavenkyni přišlo gratulovat mnoho nejen známých osobností. Přišel i  Karel Gott (76), který v průběhu oslavy dokonce sundal i klobouk.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
11. 05. 2016 11:45

U madam Vondráčkové Heleny není diskuze, manžílek to zřejmě zakázal a je to dobře, zase by se soudili Lhářka Vondráčková, prý nevěděla na Floridě, že má Bohdalka narozeniny, fakt tomu někdo věří, že měsíc neměla telefon a že jí to nenapsala ani její nejlepší kamarádka Zelenková, která na oslavách byla? Nelži Heleno, tvůj manžílek ti zřejmě zakázal někde chodit!!! Už teď po tobě ani pes neštěkne... no odzpíváno máš.

stekajicikocka
08. 05. 2016 11:57

Po velmi dlouhé době jsem včera shlédla český film Vrásky z lásky, ne že by to bylo špatné. Ovšem pro starší dámu asi dost nevhodný film, dost pesimistické, až depresivní. Těšila jsem se už na konec. Bohdalová je skvělá herečka, a to i ve světovém měřítku, jelikož komediálně nadaných hereček je jako šafránu.....

ararat
07. 05. 2016 19:08

Ela Arnow se nám rozjela,ona se musí hádat,má na to diagnózu,potřebuje to jako žrádlo,je léta léčená v Bohnicích a pobírá na to i důchod,bude dělat tak dlouho až ji zavřou na nějakou chvíli,ale tam bude snít své životní sny a ví že se nikdy neuskuteční,je to smutné,že musí žít takový život,mě ji je i někdy líto a někdy by potřebovala jako dítě napráskat na zadek,aby věděla jsi se má chovat,Tohle dělala i na jiných diskuzích,ale její IP adresu už navždy blokli.Tady má úrodnou půdu,ale snad se podaří ji tady taky,nějakým způso­bem,zas­tavit­,aby nevytvářela spousty nicků,aby vytvořila,jako hafo lidí a komunikuje sama ze sebou,někdy je tady za chlapa,dokáže si vykat,prostě fanas magor. Její jméno je Markéta Sommerová a je jí 58 let.

-bello-
08. 05. 2016 00:41

arart
jdi se léčit, jsi opravdu nemohoucí blb.

-bello-
05. 05. 2016 12:01

No já to hodnotím takhle:
Gottová ztloustla a oblek fádní a ponurej jak na pohřeb, Adamovská na sebe strhávala pozornost, je moc výřečná a tlustá, Dejdar v bílých botách made in USA to je pecka, obraz Gotta ani náhodou , na zadku vytahaný fialový šaty manželky Jandy hrůza, Kocáb, Martinová, Bartoška děs, Zagorka to fakt myslí vážně ? , manželka Dvořáka jak z vietnamské tržnice. Kodet, Lafita, Vašinka, Štaidl za 1 dál jsem se nedostala.
Z darů boduje : stromek Jitky Zelenkové .

Bohdalovou, jen proto že nefňuká jak stařena bereme asi jako furt mladou a že bude napořád.Nebude.Je jí 85 a život rychle utíká, tak já jí přeju, ať se jí ještě moc hezky žije !!!!!!

pavucinka
05. 05. 2016 10:23

Přála bych ještě mnoho let, i když ti plnější se stovky nedožívají. Nejlepší naše komediální herečka v závěsu s Ivou Janžurovou, a pak dlouho velké nic.

jussuf
05. 05. 2016 06:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
05. 05. 2016 12:05

jussuf
víš co?
Jdi si hodnotit vaše spuchnuté prasnice a začni Vaší Magdou Vašáryovou!

smazan_20160509
08. 05. 2016 13:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
04. 05. 2016 18:53

TVL, Gott vypadá jak mafiám z New Yorku třicátých let ještě mu chybí v ruce jen ten samopal s kulatým zásobníkem a byl by dokonalej

-bello-
05. 05. 2016 12:43

britva
jj Al Capone z Bertramky , ale Capone měřil 1,80 a Gott dnes stěží už 1,60

xcarodejka
08. 05. 2016 12:05

Fotografoval se s mafiány. Pokud vím, tak mafiáni žádajíí po bohatých desátky. To byl i případ Franka Sinatry / zmiňovaný k.Gottem/ atd.Dělá se to někdy i legální formou. Zbytečná ztráta slov. Kdo trochu sleduje a čte, tak i ví.

smazan_20160509
04. 05. 2016 18:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
04. 05. 2016 20:47

ty uz nevis co placas , vzdyt si tu psala ze poplatky neplatis pac nemas televizi ja ti porad navrhuju zkus to ze smetakem ....s rukojeti toho slymaka peeeekne podrazdis a kdyz to bude kooor hoooodne svedit tak to doladist tema stetinama s kterejma zaroven odstanis ty pavuciny ...stara slovenska rachejtle ulhana jak pise Ararat a ma pravdu

smazan_20160509
05. 05. 2016 06:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
05. 05. 2016 09:35

Blanka je super.viď Bláááno

-bello-
05. 05. 2016 10:19

eisenbieger
ty jsi jen takovej emigrantstskej , po osmašedesátém odplavenej hajzlík.Ve Švýcarech skomíráš, tak lezeš mocímermo zpátky aspoń sem.
Jsi připos.ratý, že by tě v tamních diskuzích Švýcaři vyhmátli, tak onanuješ tady .
Zajeď si radši upravit hrob do Benešova, v srpnu ti tam položíme věnec, budeš mít svou generálku !!!

ararat
07. 05. 2016 19:23

eisenbieger

JÁ JI TOTIŽ ZNÁM ZE SEZNAMKY,KDE NAVÁDĚLA NA SAMOVRAŽDY LIDÍ A U JEDNÝ ŽENY SE JI TO PODAŘILO A JINÉ SCI-FI,ONA JE PROSTĚ NEMOCNÁ...

smazan_20160509
09. 05. 2016 05:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
09. 05. 2016 08:28

Nikoliv Markéto,já nejsem přes hranu,Tak to bylo a kdo je tady přes hranu jsi právě TY Markéto a tady jsi mi potvrdila svůj nick,že je tomu tak,jsi prostě psychopatka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.