Tvoje tvář má známý hlas! Po fenomenálním úspěchu... Velký nájezd příživníků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Tvoje tvář má známý hlas! Po fenomenálním úspěchu... Velký nájezd příživníků!

Odmítání vystřídala lavina zájmu! Když televize Nova připravovala castingy na pořad Tvoje tvář má známý hlas, nikomu se do toho dvakrát nechtělo. Teď by chtěl v úspěšné show účinkovat každý. Na Novu přichází jeden dotaz za druhým a se žádostmi se roztrhl pytel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nikal
27. 04. 2016 13:14

jo, jo, je to koukatelný... někdo napsal v diskuzi, že slovenská verze je prý nesrovnateln lepší... koukal jsem v neděli a konstatuju, že česká verze je nesrovnatelně lepší.... možná proto, že Slováci jsou takoví afektovaní, a to já nemám rád..... ale jinak mám SLováky rád

ad-ga
27. 04. 2016 08:56

Je to povedený pořad, ale další pokračování by to zkazilo. Herci a hlavně maskéři dokázali nemožné.

6010
27. 04. 2016 08:52

Jo, jo, je to po dlouhé době opravdu moc pěkný pořad a je vidět, že soutěžící do toho dávají maximum a všichni se tam hodně zviditelnili.Věřím, že ostatní se navnadili a chtěli by do toho jít také, ale myslím, že stejně nejlepší budou tyto první vlaštovky a pak již to nebude stát za nic.

aveneta
27. 04. 2016 07:30

Ony proměny jsou různé....něco se povede, něco je slabé, mě se nejvíce líbila proměna Petra Rychlého v Nedvěda.... vizielně dokonalé a hlasové velmi slušné.

br123
27. 04. 2016 07:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.