3 týdny po prodeji Ivetiny vily! Rychtářův útok na Artura: Tahal z mámy jenom peníze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

3 týdny po prodeji Ivetiny vily! Rychtářův útok na Artura: Tahal z mámy jenom peníze!

Obrovské zklamání! To dohnalo vdovce po Ivetě Bartošové (†48) nejen k slzám, ale i ostrým slovům! Ta použil Josef Rychtář (57) poté, co se do jeho milované ženy obul Ladislav Štaidl (71), a drsné výroky nyní padly i na adresu zpěvaččina syna Artura Štaidla (19).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rydlo
04. 04. 2016 07:54

Že už někdo Rychtářovi tu hubu nezavře! On má nejmíň co říkat o tahání peněz. Určitě máma nedávala Arturovi statisíce! A proč by mu nedávala peníze? Živitelé jsou oba rodiče. A kolik vydělal na Ivetě on? A o kolik ji připravil sám? Závist je sviňa, nemůže přenést přes srdce, že Artur dům prodal. Dům odkázala Iveta Arturovi, tak proč mu vadí že ho prodal? On si snad myslel, že z domu bude muzeum Ivety a Rychtář tam bude dělat správce a zase se o něm bude psát. A najednou vyčítá Arturovi, že nebyl na pohřbu mámy? Vždyť on udělal z pohřbu hlídanou uzavřenou společnost, kam nikdo nesměl, ani rodina! Už se dlouho o Rychtářovi nepsalo, s Ivetou mu odešlo i zviditelňování se v bulváru, tak se chudák musí zase nějak připomenout.

mirka62
04. 04. 2016 08:54

I já se s Vámi shoduji

mirka62
04. 04. 2016 07:49

Myslím, že je rozdíl mezi synem a manželem,, se kterým byla s velkými problémy jen relativně krátkou dobu a patrně ho chtěla opustit. Proto v závěti odkázala vše svému dítěti a tím se aspoň snažila napravit, jakým způsobem se mu podepsala na životě. Věřím tomu, že ho milovala, ale ani kvůli němu se nedokázala postavit na nohy a starat se o sebe a syna. A co se týká pohřbu, to nebylo důstojné rozloučení s člověkem, ale Rychtářova fraška pro bulvár. Artur udělal dobře, že se toho nezúčastnil, určitě si svoje rozloučení s matkou prožil sám v sobě a nepotřeboval k tomu Pepíkovy kulisy Ohledně peněz to asi nebylo moc slavné, když Iveta lamentovala, že nemá na obaly, Pepík jí peníze zabavoval, o dluzích a exekucích se všeobecně ví Jiná věc je, že rodiče mají vyživovací povinnost k dětem, sama mám čtyři a nenapadlo by mě jim vyčítat, co jsem do nich investovala, považuji to za samozřejmé, jsou to přece moje děti

rydlo
04. 04. 2016 07:58

Máme stejný názor, než jsem si překontrolovala pravopis, jste rychlejší.

listure
04. 04. 2016 07:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
04. 04. 2016 06:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
04. 04. 2016 08:22

Ze zákona platí přednostně předmanželská smlouva (přestože byla sepsána až po uzavření manželství). L.Š. měl pravdu-Iveta obdržela nějaký honorář či co - a za 2 hodinky v nákupáku stačila rozfofrovat 30 tisíc za hadříky...pak brečela-že nemá ani na obaly pro Arťu.....a ten že nebyl na komediálním představení v krematoriu? Těžko - když byl v té době mimo území naší republiky...než poslouchat věčné ataky toho bláznivce! Na to ovšem novináři vůbec nepřišli-klidně dávali do tisku fotky - jak jde Arťa do a ze školy....přitom všichni z jeho blízkosti se mohli potrhat smíchy-kdyby nebyla situace bohužel spíše k pláči! To nyní dochází Pepanovi korunky-nebo má stesk vidět své jméno v bulváru?

janapi
04. 04. 2016 08:26

Do igelitky se vešla leda ta urna...ale Josef toho sebral více (odvážel po nocích)....ze zákona má kdyžtak nárok pouze na část z prodaných nosičů - desek či CD-DVD.

pelagie
04. 04. 2016 09:24

Na nic neměl žádný nárok, barák byl její, zařízení rovněž a její vydělaný prachy taky ..on ničím nepřispěl, pouze tím, že jí otravoval život,kam dala holka oči

ellenic
04. 04. 2016 09:39

lidusa123 Mne rozhodně nepřekvapil a hlavně je dobře, že dům získal výhradně Artur . Rychtář ho hlavně po odchodu Ivety devastoval, mejdany, spousta cizích lidí se rozvalovala po domě. Nedivím se, že nábytek a věci z bytu šly do kontejneru. Ten pokleslý nápad, udělat z domku muzeum naštěstí nevyšel . Tenhle sedmiměsíční manžel byl měl být hlavně zticha. Že se nestydí se do Artura navážet .

egyptanka
04. 04. 2016 05:08

Kdyby mu huba upadla,že se nestydí celý Rychtář.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.