Babiš tlačí na Hrad Stropnického! Chtějí ale občané v čele státu komedianta? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Babiš tlačí na Hrad Stropnického! Chtějí ale občané v čele státu komedianta?

Herce a současného ministra obrany Martina Stropnického (58) hodlá hnutí ANO vyslat do boje o prezidentský post v roce 2018. Podle Andreje Babiše (60) je vhodným kandidátem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milrena
26. 08. 2015 09:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
26. 08. 2015 07:24

-mekova beladona musí mít z toho "svého fitka" už místo mozku pouze kostku Podle toho totiž ty její příspěvky vypadají

milosuvadvokat
26. 08. 2015 01:08

muj klon spi?
stropnickyho klidne, neni jesitnej, neda se vytocit, milos by byl rad

yarda
25. 08. 2015 19:43

Když mohl být na Hradě Havel, tak proč ne Stropnický.

travina
25. 08. 2015 10:16

teriyaki a -bello- ... jsou nejtrapnější a nejhloupější postavičky všech diskuzí

ararat
25. 08. 2015 11:49

TRAVINO

to je jedna a tatáž osoba,jen sem chodí pod vícero nicky třeba si dá i mužský nick a píše jako chlap...to ona nemá inteligenci,je hloupá a nadutá osoba nemá soudnost

-bello-
25. 08. 2015 13:04

ararat
kecáš a víš to! !
Jsi tupec, co se sem chodí jen do lidí navážet ( tak jak jako zhulená travina ).
Mně si rozhodně s nikým jiným nepleteš! Na měnění nicků máš čas ty! Nepodsouvej to jiným .
Jsem slušný člověk, ale o tobě s klidem říkám : jsi strašně tupá kráááva
čus, kopretino bulváru.
Škoda, že mek ti to tady už nenandavá , ale aspoň že je tady oxy !
P.S. jasně ti už tady řekli : nechlastej ten krabičák.

ararat
25. 08. 2015 13:29

smrade už nevíš co napsat co?

oxy je tady na věčné časy,to znamená,že oxallis je tvůj nick,jako že teriyaki a -bella- a někdy bella s tečkou..a proč asi,protže máš bloknuté nicky jenom na jeden příspěvek

-bello-
25. 08. 2015 15:49

ararat

oxy je tady na věčné časy, tedy je to můj
nick?
Hele nechlastej, ten krabičák ! Devastuje ti ,neurony a už tak ti věkem kornatí.
čus, kopretinko bulváru
ježíšikriste ty jsi blbá, jupíííí

-bello-
25. 08. 2015 13:08

travina
za sebe ti říkám, nehul to a IQ jiných neposuzuj.Nemaje svůj dostatečný nemůžeš posuzovat jiných, což ale ty sotva pochopíš, neb dostatečný koeficient nevykazuješ ... a tak furt dokola ....

travina
25. 08. 2015 16:16

-bello- ........ ty jedeš přesně podle hesla "podle sebe, soudím tebe". Zhulená jsi totiž akorát ty a proto si myslíš, že ti druzí také. Tvůj hloupý mozek si dokonce myslí, že když si dá někdo nick "travina", že to nutně musí být od hulení trávy Je mi tě holka opravdu líto, jsi profláklá všude a každý z tebe má akorát legraci! Piš si klidně co chceš a mysli si taky co chceš, stejně nic kloudného nevymyslíš!!! Hlavně nám ale zase něco "smysluplného" napiš, ať se pobavíme

-bello-
26. 08. 2015 06:14

travina

vždycky mluv za sebe, jen jedinec s nízkým sebehodnocením se schovává za " my "
Co si píšu JÁ, tvoje zbytečná starost, trávo zhulená, lidi napadající!
Čus letím do fitka na nány čas nemám

jerry
24. 08. 2015 20:27

Lenine, probuď se!!!

stellastella
24. 08. 2015 16:37

Jsem zaměstnanec, takže by mi mohly být pokladny ukradené, ale nejsou. A jsem současně ekonom a je mi jasné, že to přinese jen zdražování. Nebo si snad myslíte, že vzniklé náklady zaplatí podnikatelé? A náklady, které musí být investovány rozhodně nebudou nahrazeny výnosy, protože se cesta vždycky najde!!! a Státní úředníci, úplatky a t d . známe to. Babiš to velmi dobře zná. Vždycky u něj hrála roli "malá domů" ´Bez toho by nebyl stebak

ararat
25. 08. 2015 09:16

Vy že jste ekonom?...a čeho prosím Vás?Nedělejte si sama ze sebe legraci,proč by se mělo zdražovat
Proboha co to melete za blbosti?Tohle prohlásí akorát nevzdělanec.

-bello-
24. 08. 2015 13:54

Lidi tady hážou ml. a starého Stropnického dohromady.Není pochyb o tom, že starý je chytrý, inteligentní člověk ( proč si bral blbku Žílu ví jen on ) ale ml. Stropnický není blb taky!

Matěje Stropnického se musím zastat.Stavební zákon , tak jak prosazuje ANO a Krnáčová ( ta ať maže na Slovač a nerozhoduje o českém hl. městě ) a celá ta jejich squadra na Magistrátu je paskvil a Stropnický ml. má zkušenost, jak developeři zdevastovali kus Žižkova, kde on pracoval a žije.
Zkuste si žít někde, kde není výškové omezení, omezení oslunění okolních domů atd atd , kupte si drahý byt a probuďte se další den do zdi, protože developer si tam postavil kanceláře! Protože MŮŽE !
Státní památkový ústav nezmůže nic.Rozhodující jsou památkáři na Magistrátu a ti schválí dle vládnoucí strany vše!
KRNÁČOVÁ + ANO + KOALIČNÍ KEJVAČI = VŘED NA SRDCI PRAHY

ararat
25. 08. 2015 09:19

Běž se léčit,jsi paranoidní,můžeš být nebezpečná sama sobě ale i ostatním

6010
25. 08. 2015 12:39

A jak dopadla ta aféra Matěje Stropnického s těmi kšefty s byty? Nějak to vyšumělo.

rentierskej
24. 08. 2015 12:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
26. 08. 2015 09:06

rentierskej Pravda, já myslím, že už ani ten Vatikán, umíš si představit uječenou Žilkovou a jejich velkou rodinu, jak lítá po Vatikánu . Stropnický je výborný herec, ale neměl se cpát do politiky .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.