"Silnější" holky by prý neměly nosit bikiny! Tahle dívka nesouhlasí a přikládá fotku! A jaký je váš názor? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

"Silnější" holky by prý neměly nosit bikiny! Tahle dívka nesouhlasí a přikládá fotku! A jaký je váš názor?

Dvaadvacetiletá Loey Lane nemá ráda narážky na tlusté holky. Teď se rozhodla promluvit o tom, proč nemají pravdu lidé, kteří mají předsudky proti silnějším. Její argumenty dávají smysl a momentálně jí naslouchá téměř 350 tisíc fanoušků na sociálních sítích!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
01. 07. 2015 21:23

Hruza.

zhulena.vydra
01. 07. 2015 20:11

Hroch v bikinách 😂😂😂

news
01. 07. 2015 19:03

Ona si ce vypadá hezky ale když ji vydím celé její kráse
je mi nablití...
ted se nedivím že nechce nosit miny...
A kde nechala prsa a pipku
ty jsou asi hoooooodně daleko zaní...

kiwi65
01. 07. 2015 13:43

Silnější holka?Odvážný tvrzení,když se sem tam projde,zaplave si atd,nebode z ní takovej mamut.Chce to jen se trochu sem tam pohnout a nesedět celý dny na pí.či u komplu....

calumet
01. 07. 2015 10:11

myslim,ze slecne hlavne vadi,ze nekdo rekne,ze ho pohled na jeji telo obtezuje.Doporucila bych ji to az tak neresit.Proste kdyz se nekomu nelibim,at se na me nekouka.Ze zkusenosti vim,jak jsou plavky vcelu nezdrave,no tak pres sebe hodim lehky satek,kdyz se prochazim po plazi.Dneska tohle vsichni hroti a kazi si s tim leto.Diky kamaradovi jsem par hodin prozila ve Francii s naturisty.Napred jsem se strasne stydela,ale tihle lidi tohle vubec neresi a i kdyz je to trochu ujety,tak jim tu pohodu muzeme zavidet.

nafta
01. 07. 2015 12:00

Je zaujímavé, že tie "ľahké šátky" sú poznávacím znamením ktorá kráska ma veľkú riť.

nicnezpravda
01. 07. 2015 09:54

Vždycky si myslím,že jsem tlustá,ale proti týhle dívce jsem asi poloviční Nevím kolik váží,ale bude to možná už skoro kolem stovky..já mám kolem 60..

nicnezpravda
01. 07. 2015 09:43

Tak já sice kila navíc nemám,ale moje břicho pořád není dokonalé..tak radši bikiny nenosím..ovšem moje břicho nikdy nebylo ploché..holt genetika..

imperatorcaligula
01. 07. 2015 09:35

Jako obvykle absence míry. Vzpoura proti rachiticko-rakovinově-koncentráčnickým postavám "krasavic" jednoznačně ano, ale nemůže ji vést opačný tábor sádelnic, protože ty si zaslouží být smeteny revoltou úplně stejně jako kostitřasky. Na zdravě a sexy stavěné ženě sice též nelezou ven žebra a pánevní kosti, ale není to proto, že by byly obaleny kily sádla, ale protože je má obalené svaly, získanými při sportu a třeba i kondičním posilování (kondiční = ne kulturistika). Jenomže mít takovou postavu je vůbec nejnáročnější, to i cesta zvracejících kostitřasů je jednodušší.

nicnezpravda
01. 07. 2015 09:48

pro ženu je těžké mít svaly,to je pravda..já sama svaly nechci,nelíbí se mi u žen..spíš jen shazuju tuk..

janam
01. 07. 2015 08:20

Kila navyse nevadia, ak su na tele pekne rozlozene a telo je pevne.

Bikiny nepristanu zenam s ovisajucimi spekami alebo ak maju neproporcnu postavu - tam by som odporucala skor cele plavky, co dokazu kadeco maskovat, pripadne plavky so suknickou

britva
01. 07. 2015 08:09

tlustá, vykrmená prasnice tfuj tajxl. hlavně, že má 350 tisíc fanoušků. asi to budou stejní vepři jako je ona jen nechápu myšlení těchto lidí, co pouze obhajují vlastní obžerství za každou cenu i když si na 100% uvědomují, že dělají chybu a ve skrytu duše touží po štíhlé postavě. už jenom ta přirozená váha je záruka 50% zdraví. jak továhle prasnice bude vypadat ve třiceti nebo po dítěti. bude mít cukrovka, špatný tlak, bolesti kloubů atd. na všechno bude brát léky a jediný kdo jí bude fandit budou farmaceutické společnosti a plastičtí chirurgové

jarypadlo
01. 07. 2015 07:09

Silnější holky klidně můžou chodit v bikinách i v tangách,ale tlustoprdky XXXL by asi měly platit pobytovou taxu na pláži podle šířky 2x možná 3x.Nakonec to bude jako v letadlech-nevejde se do sedačky a soudí se

jardavozembouch
01. 07. 2015 06:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
01. 07. 2015 05:59

Je to vyloženě neestetické, čekala jsem plnoštíhlost a pevné tělo, ne takovou obezitu. Plavky jedině vcelku, nejlépe ještě i pareo, možná tankini. A vůbec nejlepší by bylo zhubnout, ne pro oko, ale především pro zdraví.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.