Odposlechy Nagyové u soudu: »Vole« premiére! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Odposlechy Nagyové u soudu: »Vole« premiére!

Pro národ to byl premiér. Ale jedna žena ho směla oslovit »vole«. Tu výsadu měla Jana Nagyová (50) a Petr Nečas si ji později vzal. Nagyová údajně úkolovala rozvědku sledováním Nečasovy ženy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
19. 05. 2015 11:01

mně zase mrazí z toho, že všichni, nejen ODS !!!! znali osobu Nagyové, přetřásali její chování, věděli jaká je k podřízeným a všichni do jednoho připustili, že tohle tupé stvoření pomalu vládne republice.
Nevím, proč v Česku furt někdo přetřásá slovo demokracie, když si pod ním neumí vůbec nic představit.
Demokracie je řád, jinak je to anarchie a tu tady máme od 1989.
Vrátila bych to zpátky a klíče měli lidi hodit do kanálu.Komunisté tolik nekradli, báli se jeden druhého.
Divím se, že není zavřený takový policejní Langer např.
(Tykadýlka jsem taky chtěla přimalovat na jedné lavičce, ale policajti mi to vymluvili, že bych potrestala sebe.Bože, za takové voloviny se trestá a taková Nagyová je volná

smazan_20150608
19. 05. 2015 11:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
25. 05. 2015 13:50

hele ty chlupe...nepiš o komunistech ..nevíš kdo byli a co dělali,každopádně to nebyli demokraté a v dnešní politice od roku 89 nám vládli jenom komunisté,ty chlupe,jen se převlékli jako tvá kámoška keep/strup/ a zavádí tady anarchii...už meleš zase houna..

mirkazam
19. 05. 2015 07:04

A tento ksindl nám vládnul...fuj

1pravda1
19. 05. 2015 09:32

Vůbec jsem nechápala, po tom, co předváděl Topolánek s nahým pérem v Itálii, s Talmanovou, Dalíkem, kmotry, že ještě někdo bude v takové míře volit ODS, tady máte výsledek.

-bello-
19. 05. 2015 11:10

1pravda1

víš kolik podnikatelů je potřebovalo, kolik živnostníků a kolikjhlasů bylo koupených?Já to nevím. Ale jen ODS za tohle přece nemůže, znám lidi, co z ní odešli a i z vysokých funkcí , neměli na to nervy, ten klan se nedal přehlasovat.
Když si vzpomenu na Němcovou, jinak středně zemědělskou maturantku z doby, kdy tuhle hnojárnu dělali jen blbci a její ambice být prezidentkou ..
Ale když se podívám na TOP 09 co tam je za matroš, za pijavice na radnicích , co je to za kliku, která nejde rozbít, zvracím.A taktéž nad Babišem, který chudinka vstoupil do strany jen na přání matky ( a záhy ve funkcích povýšil) a nyní si nacpe na kandidátky takový jako E. Kaplicka, co sem přijela jen udat ten krtinec na Letnou.
Si asi tady nevyberu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.