Tvrdý zákaz pro Banášovou: Znelíbila se velmi mocnému muži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Tvrdý zákaz pro Banášovou: Znelíbila se velmi mocnému muži!

Adela Banášová (34) je na Slovensku jednou z nejžádanějších moderátorek. To si uvědomují i pořadatelé festivalu Lumen, proto byli rádi, že mohli Adelu s jejím pořadem Trochu inak zařadit do doprovodného programu. Jenže zakročila vyšší moc…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

saly23
05. 06. 2015 16:49

Adela je inteligentní, vtipná a pohotova. 👑

andorea
05. 05. 2015 18:49

A to je akce arcibiskupství, že do toho arcibiskup kafrá?

xcarodejka
05. 05. 2015 16:50

Inteligentní člověkk asi tuší, že v životě je to trochu jinak než ve filmech, a i zlý člověk může vypadat andělsky. Ovšem určitý výraz se časem dostaví. Hlavně duchovní prázdnota se s věkem více vyrazí. Nelze být dokonalý a mít všechno, ale tupost a absence citu je ta nejhorší invalidita.

pozorovatel2013
05. 05. 2015 13:38

jo ať je ráda, že dostala jen tu stopku, za nedlouho ji církevní hodnostáři budou chtít upálit jako čarodějnici, bože, kam jsme to až dospěli? tohle nemá budoucnost, být o pár let mladší, tak mažu až se mi bude prášit za zadkem. TAKHLE JSEM SI TO VYCINKAT NECHTĚL

vlamore
05. 05. 2015 14:35

Sepozorovatel2013 ... Ani já ne.

eisenbieger
05. 05. 2015 12:51

ten klofak je hroznej takovy maji radi sandwich

oldedek
05. 05. 2015 12:04

"Znelíbila se velmi mocnému muži!..."

Mě se taky nelíbí - kozí nohy, je jasným důkazem, že lze na ksicht namalovat tvář. Nó a hlavně ani rici ani cici ....

vlamore
05. 05. 2015 14:41

nahlásit

nahlásit


oldedek .....to,že se někdo narodí *krásný*,tak má pouze jen štěstí,ale ne žádnou zásluhu. A to,že je někdo pěkný na pohled,ještě nedává záruku,že je dobrý člověk,vzorná manželka -máma,vzorný muž a táta.Opak bývá pravdou.Všimla jste si(anebo všiml),že vesměs ti * krásní* lidé jsou vesměs rozvedení a ne jednou??Pročpak asi???

ivoadler
05. 05. 2015 11:27

Jo jo, budou nám poroučet faráři. Byl jsem na adventním zájezdu snad v Pasově. Adventní trhy před kostelem měly začít asi v deset hodin, ale pan biskup požádal, aby začaly o hodinu později, až skončí mše. Prý by to rušilo. Jak je vidět, církevní hodnostáři se začínají roztahovat i na Slovensku. Kdy to dorazí k nám? Banášové to přeji. Svůj důvtip může dokazovat někde jinde. Nejlépe v rozhlase, kde není vidět, jak vypadá.

vlamore
05. 05. 2015 14:24

ivoadler ...Jak je možný,že *nějací faráři* tady něco určují. Katastrofa.To máte pravdu......ale mrzí mě,že dospělý člověk se sníží k tomu,aby pomluvil vizáž normální ženy. Někdo má nos malý,někdo velký,někdo je hubený a někdo silný,někdo má uši malé a někdo velké,někdo je chytrý a někdo hlupák.....!!!!Mě nevadí,jak vypadá-je normální pěkná ,obyčejná ženská. Mě zajímá,co má v hlavě a že umí řeči,je poho­tová,­chytrá­.Bože,­co jsme to za lidi!!!!Mám ráda a vážím si všech slušných lidí.Z krásy a krásných nohou se ještě žádný chlap nenažral a jestli ano,tak lže.Krásný je člověk pouhou chvílku,dokud je mlád,ale pak přijde stáří....a zůstane jen ten charakter ,srdce na dlani, láska,pochopení a opora,­něha­.Poh­rdám,z­lodě­ji,vra­hy,da­rebá­ky..­...né někým,kdo má velký nos.Patří k ní a já ji tak beru.Mám ji ráda takovou,jaká je.

smazan_20150608
05. 05. 2015 15:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
06. 05. 2015 09:32

Snad by bylo dobré si uvědomit, o jaký pořad se jedná. Mimo jakoukoliv diskusi je to nějaké šou. Žádné výšiny inteligence nikdo nečeká, zato příjemný vzhled, zvláště u žen, ano. Pletete si televizní pořad se životem. To je u méně inteligentních lidí normální. Když chce Banášová vynikat před televizní kamerou, asi by měla zvolit jiný pořad, třeba nějaké talk show. Tam by se mohla naplno projevit její prudká inteligence.

smazan_20150608
06. 05. 2015 10:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

igwar
06. 05. 2015 10:55

Ale "Trochu inak", ktorej vydanie z tohto festivalu jej zrusil arcibiskup je talkshow. A nazov ju celkom vystihuje, t.j. trochu ina ako sme zyvknuti od Krausa, ci Sipa. Je to koniec koncov projekt Slovenskeho narodneho divadla. Myslim, ze na ten typ festivalu sa dost take nieco hodilo. Ale ked sa pan arcibiskup rozhodli inac...

xcarodejka
05. 05. 2015 16:54

Co, jak vypadá? Mně zase vadí ty umělé "krasavice", jaksi ubíjející pohled na lidskou tupost. Krasavice ze střelnice, kterých je nyní mraky, musí nudit snad i trochu náročnější muže. Však víme, kdo si bere modelky., žádní intelektuálové to nejsou..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.