Dlouho to zvažovala! Nakonec se ale Veronika Žilková (53) pevně rozhodla. „Budu pracovat jako sociální pracovnice na plný úvazek a herectví odsunu na druhou kolej,,” prohlásila pro Aha! herečka.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
vy, kteří tu jen blbě kecáte, vy asi nevíte, co to je, starat se o člověka 24 hodin denně, a to včetně očisty, krmení, převlékání a podobně... podle mně si Veronika zasluhuje spíše obdiv, že do toho jde.. a jedná se o její maminku a tchyni, takže tam to o penězích asi nebude
Dělá ze sebe chuderu. Vždyt Stropnický má jako ministr vysoký plat, tak kam ty prachy dává , když je taková chudera a nemůže si dovolit ani pečovatelku. Je směšná.
Je to chvály hodné, proč ne, máma je máma, k tomu i tchýně. Ale přispěchat s informací, už ani nevím, co si mám o ní myslet.
Není týden, aby nebyl článek v bulváru. Když ne ona, tak určitě někdo z její velké rodiny. Rozhodně si nemyslím, že je to u nich o penězích, ministerský plat a ona za natáčení, to není zrovna málo. Vinckovi dala jenom "Jaguára" k osmnáctinám, takže tak málo rozhodně nemají. Co mají říkat lidé, kteří jsou na tom finančně mnohem hůře a postarat se musí tak jako ona.
Nechápem negatívne komentáre. Iste ich píšu tí, ktorí nemajú potuchy o tom, čo je to starať sa o bezvládnych.Za toto má pani Žilková môj obdiv a úctu.Hoci je povinnosťou starať sa o rodičov, iste to mohla vyriešiť aj inak, aj keď ide o peniaze.Mohla obe staré dámy umiestniť niekde v dome s ošetrovateľskou službou. S ich konexiami by to iste vybavili...Držím palec, pani Veronika, aby Ste to zvládli...