Gottová už toho měla plné zuby: Po urážkách a kritice učinila zásadní rozhodnutí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Gottová už toho měla plné zuby: Po urážkách a kritice učinila zásadní rozhodnutí!

Manželka Karla Gotta (70) Ivana (39) je v posledních týdnech snad ve všech médiích. Pokud se zrovna neřeší její muzikálový výkon, tak se píše o jejích moderátorských schopnostech a neposlední řadě, o její nové roli manažerky. A ona už toho má dost.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marcela47
30. 04. 2015 22:27

Mandat - ty musíš být opravdový kritik osob, kteří jsou daleko asi chytřejší, inteligentnější a mají na rozdíl od tebe všech pět pohromadě. Gottová je velmi krásná a inteligentní ženská, Gott nebyl žádné pako, aby si nějakou "nánu " zvolil za svou ženu. Její vystupování na PRIMĚ i na veřejnosti, ale daleko přirozenější jako Nergešové, která ještě ani jednou bez koktání a přebreptu neřekla žádmou zprávu. To ti nevadí? Gottová vždy řádně pracovala a dokázala se sama o sebe postarat. N ikdy nebyla na Gottovi závislá. A to mi věř. Ale lidská závist je lidská závist a ještě, když je ženská krásná a inteligetní. Vím přesně jáká bude tvá reakce. Źe jsem zrovna taká p...a jako Gottová.

mandat
01. 05. 2015 11:28

Gottova i pres vsechny jeji plasticke operace je nehezka,ale za to nemuze. Je plna negativni energie,je nesymapticka.Lidi ji nesnasi.Nic neumi a cpe se vsude,pouziva protekce a to si pokazila do konce zivota.Uz se z toho nevyhrabe.

mandat
01. 05. 2015 11:30

Kdyby nebyla na Mistrovi zavisla,tak by si napriklad nechala sve prijmeni.Diky jmenu Gottova se nacpe,kam chce,ale i tak nema uspech.To stejne je s jejima zkumavkovyma detickama.Ani se o ne nestara,jen je cvici jak opice na ruzne akce.

delphina
30. 04. 2015 20:34

Pratele,roku na srdce,vy si opravdu myslite,ze negativni reakce na pani Gottovou vyvolava zavist? Myslim,ze drtiva vetsina diskutujicich v zivote poznala,ze vzdycky je neco za neco a neni treba zavidet....Pokud mne pamet neklame,pokud byla pouze manzelka Mistra a nemela potrebu prorazit v show biznisu,nikdo ji nijak zvlast nekritizoval.Jeji manzelstvi a deti,to je jejich soukroma vec,ale ona se rozhodla nest kuzi na trh a ja si opravdu myslim,ze ji lide kritizuji proto,ze se jim docela obycejne nelibi.....a uprimne verim tomu,ze s takovou odmitavou reakci nepocitala ani ona ani jeji muz.Protoze jeji jmeno ji oteviralo bez velke namahy dvere vsude a s kritikou se nesetkala.....dal to komentovat uz nebudu.

mandat
30. 04. 2015 20:42

Presne tak.

boudyyyy
30. 04. 2015 23:51

právě proto že je to p Gottová tolik kritiky jmenovat se Nováková je to jiném

brunos
30. 04. 2015 20:20

Má toho plný zuby ale v hlavě pořád prázdno.

kafickomlicko
30. 04. 2015 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
30. 04. 2015 20:17

To, že se mi Gottová nelíbí, myslím především svým vystupováním, zpěvem a moderováním je čistě můj názor. Zda má nikdo jiný, vůbec mu to neberu, nemůžeme mít všichni stejný názor. Přesto komentáře typu, že jí někdo něco závidí, mi připadají primitivní a hloupé. To je už takové typické české klišé...nelíbí se Ti, tak určitě závidíš!!! Fakt upřímně nezávidím!! Není co!! Naopak obdivuji úspěšné a talentované lidi ať už z oblasti medicíny, vědy, nebo hudby - líbí se mi Lucie Bílá, líbí se mi Madonna. A také jim nic nezávidím. Jestli se mi zeptáte zda se mi líbí Gott - ANO líbí se mi moc. Ale Gottová prostě ne!!! Navíc je namyšlená a myslí si, že kam vleze, že z ní všichni spadnou na ***!! A to se spletla!!! A nepleťe sem její děti a babičku a dědečka, to přeci nehodnotím!!

mandat
30. 04. 2015 20:44

-lidi si v CR jeste nezvykli na to, ze kazudy muze sdelit svcuj nazor.Kdyz se objevi kritika,tak se hned ozyvaji burani a vykrikuji, ze zavidime. Nic jineho nemaji v hlave chudaci.

antonuis.j
30. 04. 2015 22:21

Protože pořád platí - Podle sebe soudím tebe - Oni závidějí, tak hodnotí stejně všechny.

bella.
30. 04. 2015 23:05

tihle jedinci mají většinou se závistí osobní problém a projektují se tedy do jiných.

boudyyyy
30. 04. 2015 23:54

hlavně je projektují anonymně to jim jde nejlíp

mord
01. 05. 2015 09:47

Drbno belladono nehraj si tady na psychologa na to opravdu nemáš ti kteří tady pomlouvají zname osobnosti a říkají tomu "nazor" jsou ve velke většině hlupáci motivovani zavisti . Možná ne ty, protoze ty se ukajis prázdnými zvanenim, ale oxallis je jasný priklad každý 2 prispevek je o penězích druhých

bella.
01. 05. 2015 14:33

mord
jediný kdo zneužívá slova závist jsi ty tady.
A peníze tady předhazuješ taky furt.
A to je zvláštní.
O tom, že se projektuješ do jiných ,proč a dle čeho já uzuzuju vysvětlovat nebudu.Prostě to tak je.Nic na tom nezměníš.

mekanikk
03. 05. 2015 09:17

BLBADONA

mekanikk
03. 05. 2015 09:16

BLBADONA

lambrika
30. 04. 2015 19:07

teď může plně uplatnit to vysokoškolské vzdělání

setroseuros
30. 04. 2015 17:16

Mne se Ivana libila! A rozhodne vic nez ta preafektovana Nergesova, nebo Bocanova. lidem vsak vadi, ze je Gottova manzelka a proto do ni porad rypou: I kdyby mel za manzelku panenku Marii porad by nektery rypali i do ni! Ivana byla prirozena , takova normalni. avsak v roli te zmachlene prostytutky se mi nelibi! Reziser a vitaziste to s jejim mackeupem dost prohnali ! Drzim ji palce, at se ji dari a at zloba lidi k jeji osobe a rodine brzy pomyne!

hejhej
30. 04. 2015 17:39

setroseuros:
Je dobře, že se Gottová líbí alespoň někomu
Nemá hlas ani na zpívání ani na post redaktorky, stojí prkenně, ale proti gustu.....
Na ten post se dostala jenom proto, že je Gottová. Pokud uvádíš, že je přirozená, tak většina vidí pravý opak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.