to nic,to jen tak naše oxallis převlečená za spring1,je v nepohodě a možná by ráda i za tou kasou seděla,ale nemá na to... Verešová není v šoubyzu..sic nevím co tím myslí výše podepsaná a převlečená spring1,nemá přehled kdo je v šoubyznyse a kdo se pohybuje v modelingu...má to malinko popletené...