Roman Vojtek opustil těhotnou ženu a způsobil poprask v showbyznysu: Kdo na něj plive a kdo ho brání? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Roman Vojtek opustil těhotnou ženu a způsobil poprask v showbyznysu: Kdo na něj plive a kdo ho brání?

Opustil těhotnou manželku tři týdny před porodem a stal se přes noc padouchem. Herec Roman Vojtek (42) rozděluje český showbyznys na dvě strany. Jedni jeho chování chápou, druzí ho odsuzují.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

b.r.s.a
08. 03. 2015 09:20

A já mu fandím . Nikdo nevíme jak to bylo a jak to je ,nejde tedy nikoho odsuzovat.
Já jsem ovdověla ,jednomu klukovi bylo dva a půl a druhýmu šest a půl.
Ovdovění se řekne je jiné,ale co dokážou lidi vymyslet a vlastně i ublížit ,navíc vás vůbec neznají ... to je děs a hrůza.
Takže " prroud " je inteligent a to jsou právě ti,co jsem popsala.

vladka.65
08. 03. 2015 10:20

nejde tedy nikoho odsuzovat ?...tak proč odsuzujete někoho (prroud) za jeho názor ? .... a pokud neodsuzovat,když o problému člověk nic neví,tak by také člověk měl být ale nestranný,....tak proč panu Vojtkovi fandíte ?Trochu si ty myšlenky srovnejte

janapi
08. 03. 2015 12:43

Promiňte,ale myšlenky si srovnejte Vy. Já také neodsuzuji Romana...neznám jej osobně ani Terezu a myslím, že je to jen a jen jejich věcí. Kdyby nebylo sdělovacích prostředků-tak by takovýto hon nenastal! A fandit mu mohu také-aby vše v pohodě ustál - on i jeho žena!

illis
08. 03. 2015 16:22

janapi Trošku nerovnoměrné ustát situaci. Na jedné straně žena s dítětem, druhé se má narodit, řekla bych, že je to pro ni o hodně těžší než když má chlap ustát tuto situaci sám se sebou. Nerodí, nevstává v noci k dítěti, neřeší další starosti. ten řeší jen sám sebe. O opoře a podpoře ženy nejen při porodu ani nemluvím. To už je hodně za čáru .

prdyvrdy
08. 03. 2015 19:59

bomba

egyptanka
08. 03. 2015 11:54

Já přeji oběma aby se s tím co se stalo co nejlépe vyrovnali. Neznám pravý důvod pana Vojtka odchodu od manželky,tak ho neodsuzuji.

prroud
08. 03. 2015 08:03

Branit ho muze jedine stejny hovado jako je on sam.

prasulka
08. 03. 2015 13:15

prdyvrdy
08. 03. 2015 20:01

naprostý souhlas neznám důvod jeho odchodu, ale taky bych ho nikdy neuznala, měl vyčkat. Nakonec sexovat by nemohl teď ani v 6ti nedělí, akorát by pohlídal malou a pomohl manželce s mimčem. nebyl důvod k takové hysterii.

jirter
09. 03. 2015 11:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.