To NEJstrašnější z Plesu v opeře: Spartakiádnice Kynychová, trapas megahvězdy a kručící břicha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

To NEJstrašnější z Plesu v opeře: Spartakiádnice Kynychová, trapas megahvězdy a kručící břicha!

Ples v Opeře. Asi nejslavnější z plesů, které se v každoročně v Česku konají. Pro celebrity, byznysmeny a boháče je to příležitost, jak se ukázat a třeba i uzavřít nějaký ten kšeftík. Obyčejní Češi to velmi často vnímají jako čistě snobskou záležitost...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
08. 02. 2015 15:15

s tím se dá souhlasit na 100%

milrena
08. 02. 2015 15:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
08. 02. 2015 18:31

Tak kníže s Vopěnkovou tam ještě chyběl...

ararat
08. 02. 2015 20:49

tím chceš jako řící,že ty máš noblesu? no jo zbohatlící jsou v merku a v tom je zakopaný pes...závist ,taky obyčejná lidská emoce...

bella.
08. 02. 2015 22:51

ararat
patrně zbohatlík jsi taky
Zbohatlík nezná míru a tak mu furt z toho černého kvádra trčí ty bílý ponožky, víš ?

bum-bac-bum
09. 02. 2015 11:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150312
09. 02. 2015 14:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
09. 02. 2015 16:31

jasně že jo

ararat
09. 02. 2015 16:30

bum-bac-bum ty se nazýváš lůzrem?máš holou *** jo? no a pak světe div se ..pak budeš prskat kolem sebe a kopat do lidí..no já zbohatlík nejsem ale za lůzr se tedy nepovažuji,umím se o sebe postarat a ještě mohu potěšit rodinu,ale aby ses mohla stát zbohatlíkem,který nenakrad,tak musíš zvednout svou línou zadnici a musíš jít makat a ne tady urážet plkat nesmysly bum-bac-bum...asi tak nějak a mě je fakt jedno kdo si tady co o mě myslí,na chleba si umím vydělat a to je pro mě důležitý..

ararat
09. 02. 2015 16:24

belušo,já kvádro nenosím za zbohatlíka se nepovažuji,to jsem ti již sdělila a doufám že je ti to jasné a pokud ne,pak je to tvůj problém,ale je z tebe cítit obrovskou frustraci,a měla bys s tím něco dělat,nebo až tě to pohltí celou ,tak to nerozchodíš

ararat
08. 02. 2015 20:54

amplituda,,,musím se tě zeptat..proč ty třeba nejsi zbohatlíkem?Jak si myslíš že se člověk stane zbohatlíkem?....

bella.
08. 02. 2015 22:48

ararat

asi tak, že si zbohatlík koupí šaty z materiálu, kterej se mačká a jemu je úplně jedno, že vypadá jak když vylezl ze stohu.Hlavně, že to stálo majlant a navrhnul to někdo známej.. Viděla jsem šaty od Beta Rajské s nakrčenými sešitými švy a zírala bys jak bývají ( nejen ty její ) nedbale ušité.Zjistit si to můžeš v módních obchůdcích kousek od Pařížské.Není tam jen ta Beata.
Haute couture bys tam nenašla!
A to je právě ten rozdíl.Ten, kdo se se stříbrnou lžičkou v ústech narodil by neomylně tyhle prodražené hadry vyhodil a taky by neomylně sáhl po haute couture, které snad odpovídají šaty Verešové, i když prsa až tak odkrytá na plese ? Byl snad maškarní? Tady si zbohatlík i v high plese plete demokracii s plebeským NEVKUSNÝM blejsknutím se !
Verešová šla dělat reklamu svému platickému chirurgovi, nebo šla reprezentpovat sebe? Nějak jí to v té sebelásce ujelo.
Můj názor !

amplituda
09. 02. 2015 09:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
10. 02. 2015 01:44

amplituda
přesně jsi to popsala a 80 % těch v tom sále ani netuší, že tohle se nesmí

ararat
09. 02. 2015 16:19

kristepane bella.dono,co to tady pleteš? to mě vůbec nezajímá,já jsem dala jasnou a jednoduchou otázku amplitudě ,tebe se nikdo na nic neptal,nejsem zvědavá na ty tvoje přiblblé kecy,já myslím že to ani nikoho nezajímá tam se starej o tajrlíka abys mohla:
Vyšpulí, plivne, roztře , utřeš a .-má -š

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.