Promluvil svědek smrti Vladimíra Čecha (†61): Jak mi umíral před očima! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Promluvil svědek smrti Vladimíra Čecha (†61): Jak mi umíral před očima!

Umíral na place! Herec Vladimír Čech (†61) skončil natáčení seriálu Stopy života loni 15. března a 22. března zemřel na rakovinu. Za sedm dní ho zabily nádory v celém těle. Věděl, že je to jeho poslední role, i setkání s kolegy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zabijecka
09. 12. 2014 18:06

Každopádně v nyšem případě si DS i dělá laskominy.

tarka
24. 10. 2014 23:47

"Zhruba 10 000 korun za jeden natáčecí den produkce posílala tři týdny po natáčení už vdově. Dokonce se muselo řešit jiné číslo účtu, než bylo ve smlouvě, protože v té době už neexistovalo." Prolhaná hnusná masožravá soudružko Šmuclerová a AHA, co to je za totální blábol, jak by mohl být zrušen účet manžela do třech týdnů po jeho smrti? Navíc jak by mohly být peníze za natáčení odeslány na jiný účet, než byl uveden v původní smlouvě, když byla smlouva uzavřena mezi panem Čechem a televizí?

erene
24. 10. 2014 23:54

To je ale běžné..že se účet celkem rychle po smrti ruší..nic divného..musí se blokovat..

paralenka
25. 10. 2014 07:59

Ne tak úplně, osobně jsem zažila blokaci až po dvou měsících. Záleží na liknavosti soudu a notáře. Pokud jsou nastaveny platby, mohlo by dojít k problému třeba s úhradou poplatků za byt či hypotéku. A že se dědické řízení může pěkně protáhnout, je celkem známé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.