Hrůzné svědectví z místa tragédie: Vlak zahoukal a Bartošová položila hlavu na koleje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hrůzné svědectví z místa tragédie: Vlak zahoukal a Bartošová položila hlavu na koleje!

Záznam, ze kterého mrazí! Policie ukončila po 94 dnech vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové (†48). Na její smrti se nikdo nepodílel. Výpověď strojvůdce ale odhalila děsivé detaily posledních vteřin zpěvaččina života.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

asiblazen
03. 08. 2014 01:05

už mě tohle fakt nebaví je po smrti čtvrt roku, za živa si stěžovala na nedostatek financí a teď na ní profituje kdejaký ouno jak tenhle bulvár, tak hlavně ty kokoni z vily vymaštěnců. nemluvě o akcích šediváka, fooooj, smrdí i z fotky. nechápu, že mu ještě nikdo nerozbil ten DX

prasulka
03. 08. 2014 18:49

alex321
02. 08. 2014 21:00

Já jsem Ivetu taky "nežral", ale kdysi dávno měla písničky celkem hezké a určitě mají dodnes svoje posluchače. Bohužel vyměnila práci a normální život včetně syna za alkohol a prášky. Byla ale svéprávná a udělala chybu, že se nešla léčit. Ani syn jí za to nestál. Byla prostě psychicky nemocná a Rychtářovi se tonáramně hodilo. Přilepil se na ni a naléval ji dál chlastem a cpal jí pilule, které pokoutně sháněl a cíleně ji zničil. Přesvědčoval ji i ostatní, že je ona naprosto OK, zatímco byla KO. A mučil ji psychicky a mlátil, to jsme také viděli. A proto nesáhla tentokrát jen k demonstračce, ale zvolila jistou smrt pod vlakem k jeho narozeninám - jak si to on přál. A ten haj*l je moc rád, hlavně že se z něho stala "celebrita" - sice ho národ nenávidí, ale jemu je to fuk, je primitivní a já mu taky přeju ošklivou smrt - on si ji fakt zaslouží!

prasulka
03. 08. 2014 18:50

Souhlasím do písmene,výstižně napsané

citsvet
02. 08. 2014 19:04

Ten dům musel být pro Ivetu traumatický,už i z pohledu těch hlídajících kamer v celém baráku.Vždyť to muselo na ní působyt jako vězení,kde neměla žádné soukromí.Četl jsem jednou knihu,kde vězně psychicky mučili navíc i touto metodou a navíc zvukovou ozvěnou.Ty kamery Ivetu přesto nezachránily a to možná i záměrně.Policie měla zabavit všechny videozáznami i když Rychtář se radší pojistil a důkazné materiály radší smazal.

prasulka
03. 08. 2014 18:51

1pravda1
02. 08. 2014 16:55

Takže nic není trestné!! Našel dopis na rozloučenou pro Artura a stopil ho!! Sháněl prášky na netu a dávkoval jí je, ani by byl lékař. Nakonec Ivetu dokopal k sebevraždě proto, aby mohl žít se Standou, kterého vyhodila

prasulka
02. 08. 2014 17:02

dotomax
02. 08. 2014 12:57

Pro alex 321. Ja o to nestojim,ale nikdyksme nikde cloveka po srazce vlakem nevideli. To jen tak na okraj a tentokrat to bulvari nijak neprehnsli ,jen uvedli polohu, i kdyz jinou,nez zpocatku. Tady slo spis popsat, v jakem rozpolozeni byla, ze vylozene neskocila. V ostatnim maprosty souhlas.

prasulka
02. 08. 2014 17:05

Ale toto všechno víme již od prvního dne.....!!!!!Opět pouze bombastický nadpis a pak 3měsíce stará skuteč­nost­....­...St­rojvůd­ce přesně tohle vypovídal 29.4.....Mně mrazí jen z toho,že není viník potrestán!!!!!

fionora
02. 08. 2014 20:35

Mají potrestat alkohol a antidepresiva? Celé roky je brala, léčila se a nikdy léčbu nedokončila- Pan Pomeje jí chtěl pomoci, pan Hanke také, ale nikoho neposlechla.Škoda mladého života, měla jsem ji ráda. Komu není rady, tomu není pomoci.Bulváre nech ji už v klidu spát.

alex321
02. 08. 2014 20:47

Já to bohužel viděl v reálu , ale myslel jsem to spíš tak, že bohužel nám tyto snímky jsou servírovány i médii, takže se tomu člověk ani nevyhne, pokud včas nevyypne a nezavře případně oči..Nelíbí se mi, jak to dokola rozebírají, nemají o čem psát - holt okurková sezona, no. A buď rád, žes to fakt neviděl, já z toho dost dlouho nespal..

setug
02. 08. 2014 12:10

Dědkovi to nevyšlo, ale Policii se tím zcela jistě musela zabývat, což je patrné v prohlášení Policii k smrti Ivety. Zcela zbytečná práce.Šmejd si prostě dělá co chce, resp.snaží se dělat z lidí legraci. Sám má z ostudy kabát.

hejhej
02. 08. 2014 18:12

setug: Jenže dědek Rychtář je blbej a ostudu a to, že je pro smích, mu při jeho primitivním myšlení nedochází.

asha10
03. 08. 2014 21:05

Habrmane co to zas blekotáš

prroud
02. 08. 2014 11:50

Bulvar zije JENOM bezohlednosti a z bezohlednosti,to samo o sobe uz rika co je to za lidi,netreba o tom diskutovat! .Kdyz se zamyslime,vsechno zlo sveta jde na vrub jen tyhle vlastnosti sobcu co jdou za prachama za kazdou cenu.Jak by se svet zmenil jenom kdyby tahle vlastnost zmizela,ale na to si musi prijit kazdej sam!

hejhej
02. 08. 2014 11:50

Sebevražda Bartošové nebylo zkratové jednání, ale promyšlené vyústění 7 měsíčního manželství z tyranem Rychtářem- dárek k jeho narozeninám.

prasulka
02. 08. 2014 12:30

Přesně tak!!!!

suveren
02. 08. 2014 11:28

alex321 naprostý souhlas,je divné,že má zmetek ještě zákazníky na ostrahu

prasulka
02. 08. 2014 12:31

Myslím,že jich moc nemá........

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.