Zprávařka Klára Doležalová: Promluvila o konci v televizi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zprávařka Klára Doležalová: Promluvila o konci v televizi!

Sympatická hlasatelka Klára Doležalová (40) už rok moderuje primácké zprávy po boku Karla Voříška (50). Stejně jako ostatní moderátorky se ale v dnešní době bojí, že jí nahradí nějaká výrazně mladší »barbína«, což je nový trend na obrazovkách. Co bude dělat potom?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vuhp
23. 06. 2014 12:37

Jsem ráda, že dnes už budou zprávy z jinou dvojicí. Už Voříška z Doležalovou bylo dost. Mám raději druhou dvojici. No a dnes jsem zvědavá na ty nové.

smazan_20150109
24. 06. 2014 11:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

scaramonte
23. 06. 2014 09:24

Proč by jí nahrazovala nějaká "mladší barbina", nahradí ji starší Markéta Fialová, až skončí na Nově a vrátí se ke Karlovi jako přirozená partnerka zpravodajské dvojice ...

9rot6
23. 06. 2014 06:01

Bacha na Primu, tvrdí o sobě, že jsou solidní, a já tvrdím, že ani z daleka ani zblízka, což se potvrdilo při úmrtí I.Bartošové, to nebyly zprávy, ale černá kronika a to ještě tvrdí,že všechno ví jako první,zejména Janotka ten by mohl být policajtem z fleku, co ten všechno vypátrá to je neuvěřitelné,nevím jaké mají novinářské vzdělání ta mis a Šebrle,ale nějak se začít musí a když tak si udělají rychloškolu v Plzni, tam se to dalo zvládnout i za měsíc,ale ti co mají regulérní vzdělání tedy novinařinu, by na takový post zprávaře ani nešli,proto že jsou solidní!

levandulova
22. 06. 2014 22:19

No nevim, ale nelibi se mi tenhle trend davat odbornou praci nekomu ma ksicht. Uvitala bych zkusene zurnalisty s letityma zkusenostma kteri se k tomuto mistu propracovali. Ne lidi, co prave sundali plavky nebo tenisky. Degraduje to zpravy, ale vlastne kdyz prihledneme k jejich obsahu a bulvarizaci, asi jsou to lidi na svem miste. Zabava pro masy, vypovidajici hodnota nulova.

smazan_20150109
24. 06. 2014 11:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jjizanka001
22. 06. 2014 15:41

Nejlepší moderátorská dvojice a také samotná Doležalová je dobrá.Jestli ji opravdu na Primě o***taví jsou debilní.V tom případě mám pro ni RADU.Ať přestane mluvit správnou češtinou,začne třeba téměř nesrozumitelně drmolit,koktat nebo šišlat,zdravit VÍTEJTE tak může přejít na ČT 24 a pokud dokáže předstírat i vadu řeči Krou­žková,­Borek­,Takáč a další tamní moderátorské "HVĚZDY" ji rádi uvítají.

ddiabolka
22. 06. 2014 16:01

S tou ČT máš úplnou pravdu.Je to největší MOLOCH,který musíme platit.Jsou tam zaměstnány stovky a možná tisíce DARMOŠLAPŮ a jsou tam celé reakce,které nikdo nesleduje.Koho např.zajímá jakou náladu mají akcie v Honkongu?Podívejte se kolik flákačů si tam říká meteorolog ČT a objeví se na obrazovce 1x za měsíc.Co asi zkoumá?

aveneta
22. 06. 2014 14:20

Jo...tahle dvojka je celkem fajn oproti té kulometné hubě Tereze, ta neumí moderovat zprávy...začne větu a její konec je nesrozumitelný jak rychle mluví, mele jak o závod a to si říká " moderátorka " bohužel je drmola !!!

multybazar.eu
22. 06. 2014 13:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.