Hrůzné podrobnosti o (sebe)vraždě Bartošové (†48): Vrah ukázal svůj obličej! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Hrůzné podrobnosti o (sebe)vraždě Bartošové (†48): Vrah ukázal svůj obličej!

To snad ani není možné! Vdovec Josef Rychtář (56) poskytl TV Barrandov neuvěřitelný dokument, z kterého vyplývá, že Ivetu Bartošovou dovedl ke kolejím neznámý muž a opírá se o údajné záznamy webkamery instalované shodou okolností v blízkosti železniční trati.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jasnovidec01
18. 06. 2014 17:13

vr55... nějak nechápu tu tvoji odpověď, co tím autor chtěl říct? kde byla sebranka novináři ten den? co skočila Iveta pod vlak

japome
18. 06. 2014 17:56

prdyvrdy
18. 06. 2014 14:25

docela mě překvapuje, spíš teda nepřekvapuje ta naše policie, že když jím to vy***il, tak je to ani nezajímalo. Prý jak hovor dopadl... tak snad by mohli zkusit aspoň to číslo prověřit, to se fakt nedivím, že jestli tak vyšetřují Rychtu, tak se nemusí být vlka nic.

andorea
18. 06. 2014 14:08

Tak ono je to logické. Když mi řádí kuna v kurníku, tak dám kameru k trati!

bambocha
18. 06. 2014 14:36

jenda_benda
18. 06. 2014 14:45

Ježíši, tam mu neber tu radost!!!!!
Víš jak dlouho to Pepa se svými poradci vymýšlel????
Dokonce i na stroji to sesmolili, aby jim v počítačích nic nenašli...
Kdo jinej s nedokončenou šestou třídou by vymyslel lepší????

jenda_benda
18. 06. 2014 14:46

A třeba to má být Pepovo nepřímé přiznání!!!
Co my víme??

kramora
18. 06. 2014 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
18. 06. 2014 14:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
18. 06. 2014 14:00

Tak a nyní tu o Červené karkulce!

xsedmikraska
18. 06. 2014 16:25

Egypťanka - tak si věř těm blábolům o tom, že nějaký neznámý x měl kamery kvůli kuně na kolejích a až po delší době, kdy zjistil, že Rychtář neošálil lid, tak se rozhodl mu pomoci takto. Tohle Ti nepřijde jako scifi?

xsedmikraska
18. 06. 2014 13:57

Každý normálně uvažující člověk ví, že Rychtář chce na sebe opět upoutat pozornost a pak ji zřejmě náležitě zpeněžit. Zarážející je ale na celé skutečnosti popisovaný fakt, že Iveta byla zmlácená. Napadlo mne celkem brzy po jejím skonu, zda ten osudový den, kdy skočila pod vlak nezažila velké trauma a odpověď se nabízí. Nervozní Rychtář před výslechem ji asi dal výc*** pěstmi za vyučenou a pro Ivetu to byla poslední kapka, která ji dohnala pod koleje. Žít s Rychtářem už neměla sílu a žít bez něj nemohla, protože ho nešlo vykvartýrovat z domu. Nikdo ji od něj nepomohl i přes smsky, kterýma prosila své blízké okolí. Nepomohl, anebo nemohl pomoci, protože Rychtář byl velká překážka.

hromosvody
18. 06. 2014 15:44

Myslíte si, kdyby měla Iveta velké modřiny nebo podlitiny ještě předtím než šla ke kolejím, že to patolog může poznat? Pokud je tak zdevastované tělo po střetu s vlakem, zda jdou určit nějakým podrobným vyšetřením i starší zranění? A stále ta toxikologie, čím ji krmil a co se našlo v jejím žaludku atd?
PČR mlčí, je až moc velké ticho. Jak myslíte, že může mít takovýto hajzl dlouhé pazoury napojením na PČR. Komu všemu v minulosti hlídal objekty, co na koho ví? No skunk smradlaný je na to dost aby vydíral.
Jsem zvědav, zda budou objektivně posouzeny všechny příčiny proč Iveta musela takto dopadnout.
Nerad bych viděl, že se to zamete pod stůl.
Velice jsem zvědavý. Tento případ si bude pamatovat celá republika a tak musí být všechno do puntíku vyšetřeno a objektivně posouzeno, následně pak odsouzeno.

prasulka
18. 06. 2014 22:13

Naprostý souhlas,sleduje převážná část národa,všichni již dlouho víme,že jí naprosto ovládal,mluvil za ní,byla loutkou v jeho pazourech a rozhodně s ním nebyla šťastná,jak on se snaží vsuge­rovat­!!!Ně­koli­krát dokonce šla oznámit,že jí zbil na Policii a on jí druhý den donutil to jít odvolat,na toto jsou svědci,Policie to moc dobře ví.To,co vypověděla její kamarádka,se kterou mluvila před svou smrtí,tak jí jasně řekla,že se ho nemůže zbavit,že chce rozvod a to on nemohl připustit!!!Už s ním nechtěla žít,zbavit se ho nešlo,tak asi doufala,že tím,že ukončí svůj život právě v den jeho narozenin,mu to neprojde a tímto nepřímo označila viníka,navíc když ještě napsala,že už nemůže dál....co Policie??!!Zatím TICHO,asi se čeká,že to časem "vyšumí"

setug
18. 06. 2014 17:31

Totéž v den sebevraždy Ivety napadlo i mě, že se tam muselo ráno něco stát, co ji donutilo k tomu šílenému rozhodnutí a ještě v den Rychtářových narozeni.

prasulka
18. 06. 2014 22:07

anka
18. 06. 2014 13:44

trychtyr se boji o nezajem bulvaru......a tak si vymyslel pohadku...

jenda_benda
18. 06. 2014 13:43

Aktuální info od soudu z itálie:
Právě vypovídá šéf místní policie. Pepa si prý myslí, že i carabinieri v Garganu jsou jeho kámoši a očekává, že budou vypovídat v jeho prospěch!!!!!

jenda_benda
18. 06. 2014 13:46

Mezitím Pepův manažer píše Domenicovi sms zprávy, že žádný soud dnes není a že Pepa mu vzkazuje, že to on s Macurou Ivetu zabili!!!!!
Další díl se točí!!!

angrybear
18. 06. 2014 13:22

Ježíšmarjá, zase na mě z internetu čumí Rychtář! Já se už bojím otevřít i konzervu!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.