Odtajeněno: Hrob Bartošové stál 75 000 korun! Co na něm bylo nejdražší? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Odtajeněno: Hrob Bartošové stál 75 000 korun! Co na něm bylo nejdražší?

Vdovec Josef Rychtář (56) chtěl, aby památka Ivety Bartošové (†48) byla důstojná. Náhrobní kámen ze žuly s její usměvavou podobiznou trvala kameníkovi rekordních deset dní a stál pouhých 75 tisíc!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

valyka
15. 06. 2014 08:05

Co tam po cene, kdyz se pozustali nezhodli a je tp pouze Rychtova vule. Abych mnel jasno - je to pouze pamatnik, nebo je tu ulozena i urna?

montevideo
15. 06. 2014 08:41

Urnu mná na mazlení. Pochybuji, že ji do toho hrobu dal.

majojo
15. 06. 2014 09:07

Dovolím si tě maličko poopravit: Pochybuji, že ji do toho hrobu dal bez účasti médií a aniž se při tom nechal vyfotit.

foxlova
15. 06. 2014 09:09

...možná i přenos živě za účasti Hradní stráže

kajman1
15. 06. 2014 09:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 06. 2014 09:30

Máš pravdu. Pokud by tam býval urnu uložil, byl by bulvár plný jeho fotek, jak hořce pláče, kdyžse s ní loučí, mlátí hlavou o náhrobek, lomí rukama, upadá do bezvědomí a nakonec ho zachraňují obětaví bratři v triku.... .

foxlova
15. 06. 2014 10:50

Ještě, že nebydlím v Říčanech, abych mu nemusela dávat první pomoc. To bych radši s sebou sekla o zem, ať to nevidím

setug
15. 06. 2014 10:27

Mohl by ji tam někdo ukrást.

foxlova
15. 06. 2014 09:06

Urna tam určitě není...nazvala bych to Trychtýřův patník.Název její oblíbené skladby špatně, místo je také špatné. Je to na vlastně jen divadlo, ať vidíme tu lásku Trychtýře k Ivetě. Že to bude komedie jsem čekala, ale že až taková...tak to mne před měsíce vůbec nenapadlo. Být o tom film taky ani 2 hodiny v Lucerně by nestačily

setug
15. 06. 2014 10:27

Také si myslím, že tam urna není, pak ale nemá smysl pořizovat takový monumentální památník.

foxlova
15. 06. 2014 10:42

Všechno má smysl. Je třeba dostal urnu k rodině a pokud by ji Trychtýř dal do svého hrobu, tak jsou s tím starosti...viz případ Kramný..no comment. Však Trychtýřova show nám celou dobu ukazuje jeho pravou tvář, což byla třeba, jinak by pravda nevyšla napovrch Takže pokud někdo nechá vyrobit náhrobek-patník během 10 dní, co dělal celý měsíc před tím??? Jasně profi fotky s deštníky, pak s urnou, obraz s černou stuhou na posteli, šurt s vlasem z kolejí, vyhrožovaní p. Štaidl, výpisy a nahrávky hovorů,vzorný děda s miminem, kříž se Slovenska,vykopaná a zakopaná jáma, hlazení náhrobku, objetí od bratří v tričku, betonárka, kterou jsem do teď nepochopila...teď nevím, zda jsem na něco nezapomněla. Takže chápu, že si na to vzpoměl teprve teď.

janapi
15. 06. 2014 09:37

Pozůstalí se nemohou shodnout-když nebylo ještě zahájeno žádné dědické řízení! Ihned po datu 29.4.2014 Rychtář prohlásil-že Ivetka byla v Praze sepsat závěť ve prospěch Artura pro případ její smrti. Mělo to být již v letošním roce ..ale kde-to prý neví! Nu a tak se nyní asi čeká-kde se tato snad již poslední závěť vlastně objeví....(zajímavé-že o tom již nikdy více Rychtář pak nemluvil). A co se týče druhého dotazu: Pokud bude na hřbitov jenom docházet-je urna u něj; pokud si tam nechá postavit truchlící altán-je urna po náhrobkem!

ararat
15. 06. 2014 08:00

náhrobek důstojný,ale jeho chování a postoje jeho pokřivený charakter nenapraví..grázl zůstane grázlem,a věřím,že si rodinka udělá nějaké vzpomínkové místo kde budou lidé nosit květinky a svíčky,aby mohli uctít její památku.

jerry
15. 06. 2014 08:33

Zbytečné divadlo. Za pár týdnů po Ivetě ani pes neštěkne. Takový je prostě život.

majojo
15. 06. 2014 09:08

Pro Pepana žádné zbytečné, každý den navíc, za který inkasuje, je pro něj přínosem.

foxlova
15. 06. 2014 09:10

Asi šetří na právníka...to by mne zajímalo, koho si vybere

montevideo
15. 06. 2014 08:44

Náhrobek důstojný? Mě připadá spíš jako střelnice u Kočků. Přeplácané, zahlcené lacinými kýči, nevkusné. A kdayž se tam motají ti dva pruhovaní *** .... hrůza .

foxlova
15. 06. 2014 09:00

To byla asi placená reklama na kameníka? Teď už se vyznám i v náhrobních kamnech, červený z Finska, cena 1x1m stojí 75tis. Za 10 dní se to dá stihnout, když to asi do kamene dělá laser nebo to tam ryl kameník sám? Už se mi ty příběhy začínají plést. U Trychtýře náhrobky u Kramných náhrobky? Montevideo: ty myslíš ty pruhovaný trička u Standy a fanouška, viď...ještě Pepu jsem neviděla v ničem jiném, než v bílém roláku, černém a šedém obleku. Co na modní guru Františka?

jerry
15. 06. 2014 08:00

Rychtářovi by už měl konečně někdo jeho divadelní kousky zpracovat do dvouhodinového představení. Vystupovat by s tím mohl třeba v Lucerně.

angrybear
15. 06. 2014 07:30

Rychtář se měl chovat k Ivetě Bartošové hezky za jejího života, jako manžel měl povinnost být její oporou a pokud byla v psychické krizi (což u ní bohužel byl častý jev), měl udělat VŠECHNO pro její vyléčení. Možnosti tu určitě byly. Může jí postavit třeba další Empire State Building, nikomu tím nepomůže a svou spoluvinu na jejím hořkém konci tím nesmaže.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.