Rychtář panikaří kvůli závěti! Vytahuje různé papíry a posílá důkazní foto! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rychtář panikaří kvůli závěti! Vytahuje různé papíry a posílá důkazní foto!

Scénář se opakuje. Poté, co na sebe strhnul mediální pozornost Domenico Martucci tvrzením, že našel závěť Ivety Bartošové (†48), se snaží Josef Rychtář (56) znovu strhnout zájem ke své osobě. A tak přišel s tím, že on má také Ivetinu závěť, dokonce prý lepší a platnější!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
03. 06. 2014 01:25

Tenhle chlap je schopný všeho, psychicky týral Ivetu, ale to mu nestačí, se svým charakterem se neštítí ani obrat o majetek a hlavně dům, na kterém on nemá tu nejmenší zásluhu, jejího syna Artura . Je to chlap, který těží z odchodu Ivety. Ty kamery bych mu omlátila o hlavu a poslala ho tam, kam patří. Vzít si Rychtáře byla osudová chyba Ivety. Iveta si vzala život, vrátit to nejde, ale je to spíše varování před podobnými "Rychtáři" .

foxlova
03. 06. 2014 06:05

přesně tak ...protože on kdyby dědil půlkou s Arturem tak je to furt víc, než s předmanželskou smlouvou...., kde by měl holý zadek jako když přišel...což věděl a jeho činny k tomu vedli.Doufám, že se to ho někde chytne jako tématu před dalšími volbami, změna právní úpravy...včetně lékařů, policie, která tam byla několikrát a jejich pravomocí, protože závislost je nemoc a manželé mají mít povinnosti....což Trychtýř je ukázkový příklad....teda to bylo hlasů, tolik týraných žen a ještě by šli k volbám

honza54
02. 06. 2014 19:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
02. 06. 2014 19:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
02. 06. 2014 19:19

ale o závěti tam nikdy nebyla řeč

rentierskej
02. 06. 2014 22:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

foxlova
03. 06. 2014 00:08

mne, ale stejně přijde, nevim jaká je poslední závěť od Trychtýře, tak tam bude něco pro Trychtýře. Otázka je také v jakém stavu Iveta byla, když to podepisovala, ukázat někomu...tady podepiš není v jeho případě těžké...sice, možná, už v té době Iveta přemýšlela o nějaké pomstě, proto mu to třeba podepsala, ale nevim....Pokud od nového roku platí závěť psaná rukou, což by se dalo brát jak,Trychtýř ukazoval ten dopis, tak sám přiznal, že tam datum psal sám....Iveta tam píše, dům je tvůj a peníze, které zbyli také...což znamená, že věděla, že jich moc nemá( od koho, od Trychtýře...asi to od něj dost často slyšela, když nejezdila na koncerty)...proto to třeba záměrně poničil, aby platila ta závěť, o které ví...tedy psal u té notářky

rentierskej
03. 06. 2014 14:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tadel64
02. 06. 2014 18:28

No a já jsem si myslela,že se předmanželská smlouva podepisuje před sňatkem.Inu,asi jsem zcela bl*bá.Pokud Iveta napsala nějaký dokument v Itálii a nechala ho mimo dosah Rychtáře,je to jen dobře.Napsala vzkaz,který Rychtář zveřejnil v TV. On si tam dopsal datum.Klidně takový vzkaz mohla napsat v den tragédie a nemusela malovat obraz.Někde jsem četla,že manželé platili hypotéku společně. Jo,ale třeba z Ivetiných peněz. Rychtář s Ivetou obchodoval,jako s kupkou hnoje. Je to všechno nechutné,ale věřím tomu,že přijde den,kdy opustí Ivetin dům jako spráskaný pes.

lambrika
02. 06. 2014 19:21

normálně se píse přes sňatkem, - proto se jí říká PŘEDMANŽELSKÁ , ale u Rychtáře nikdy nevíš

valyka
03. 06. 2014 06:51

Jestli byl ten snatek platny!!!!

ileka88
02. 06. 2014 19:29

Ten obraz. Ten smraďoch byl prý pryč snad jen hodinu a za tu dobu IB namalovala obraz? Dá se přeci podle zaschnutí barev zjistit, kdy přibližně byl obraz namalovaný. Kolem smrti IB je toho tolik divného a je divné i to, že ten smraďoch není ve vyšetřovací vazbě a může v klídku zametat stopy.

xsedmikraska
02. 06. 2014 22:04

illis
03. 06. 2014 01:34

ileka88

foxlova
02. 06. 2014 19:40

joooo

nazca
02. 06. 2014 20:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenda_benda
02. 06. 2014 20:10

Ano, sepsat jde cokoliv, problémem v tomto případě je ale důvod, proč se tak stalo!

foxlova
02. 06. 2014 20:20

jendo_bendo: proč ho sepsala, až po svatbě??? ...i ta celá svatba byla divadlo, upřímně ona sama nechtěla, tušila vnitřně, že to nebude dobrý krok, ale on umí být taky jako "andílek" ...milý, pozorný, chápající, přející...atd. a takový on byl...chvíli před svat­bou.­..Vz­pomeň­te, už u svatby dělala Iveta scénky, svatba byla narychlo, protože měla dobrou náladu skrz farmaka a ona byla jak princezna, viděla ho jako toho prince, a on se tak i choval...zkrátka dokonalá rodinka...Po svatbě, ji nedal pokoj, stále o tom mluvil, že to musí mít podepsané, že to je hlavně kvůli Arturovi a, že ho nemiluje, když to nechce udělat..(podepsat). A aby měla od něho klid...byl jak kolovrátek...tak to jeli podepsat. Viď Trychtýři, nebo mi chceš říct, že paní notářku sehnala Iveta podle telefonního seznamu???

jenda_benda
02. 06. 2014 20:36

Omyl, dámo. Pepovi by předmanželská smlouva nic nepřinesla. Chtěla ji Iveta!

foxlova
02. 06. 2014 21:00

Však mohli to být vše alibi, vezmu-li, že věděl kolik může vydělávat na jejích fotkách, prodeji médiím...tak to bylo víc, než se dělit s Arturem...i měla exekuci. On tím vydělával více, a tím si kryl záda, aby lidem mohl říci...já po ní nic nezděním, nechci její majetek, pro peníze jsem si ji nebral.....ale on věděl, na čem nejvíc vydělal za poslední rok za prodej fotek, ať už to byl útěk do Itálie...vždyť on ji hledal jak v reality show...a to bylo zadarmo?...asi neee

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.