Svědectví o tom, že Bartošová byla loutkou: Určovali jí i to, s kým bude mít sex! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Svědectví o tom, že Bartošová byla loutkou: Určovali jí i to, s kým bude mít sex!

Naivní, labilní a tudíž lehce ovladatelná. Iveta Bartošová (†48) byla podle řady svědectví ve světě showbyznysu jen křehounkou loutkou, o kterou zápasili manipulátoři. Každému totiž dokázala vydělat nějaké peníze. Aby sama nic svého nevymýšlela, měli jí dokonce do postele dohazovat i chlapy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
31. 05. 2014 09:59

Jsi si tim jista? .Snad taky neveris tomu,ze se kazdej hned s kazdym vyspi jen tak,ze "dobre" vypada? Mozna u PRASAT! .Myslim tim kazdyho "NORMALNIHO". Rekneme ze to mam vyzkouseny a ze mi ze vsech sedely tak 2-3 zeny,zdaleka ne ty nejhezci? ;-)

prroud
31. 05. 2014 10:00

Za celej zivot! Neni sice az tak dlouhej,ale kratkej rozhodne taky ne

valyka
31. 05. 2014 10:43

Jo, prasata nejsou zase hezky

prroud
31. 05. 2014 11:19

Omyl,mezi tema opravdu "peknejma" jich je prave nejvic

valyka
31. 05. 2014 11:44

Ja jsem prizemnim muzem. Myslim ted na na ty ozajstny z chlivku. Jitrnicky a pifko... Neco k obedu.

prroud
31. 05. 2014 18:20

arimi
31. 05. 2014 23:26

náhodou, prasatka jsou miloučké... a ty se styď, ty je žereš!

prroud
01. 06. 2014 08:52

Kdo je zere,je vlastne kanibalem,jsme z nich totiz stvoreny,jako ze "zakladu",podle jisty teorie

essiele
31. 05. 2014 10:01

tam muselo ist o viacero sklamani predtým
toto je už len jednohubka
postupne sa asi začala bať aj lekarov, všetkych, médii že jej ubližuju a ostatných len sa do nej starali chceli organizovať život apod.radsej nesudim..

kozinozka
31. 05. 2014 11:55

Jsou lidi,kteří se zamilují jen jednou v životě. Jak si vážit někoho,kdo má každou chvíli jinou "velkou" lásku a několikrát se i pkusí o sebevraždu? /může jít taky o citové vydírání/ Nikdo takového člověka nemůže brát úplně vážně, protože nemiluje takový nakonec jen a jen sebe ?

jenda_benda
31. 05. 2014 10:36

On toho kdysi pustil do světa víc.

prroud
31. 05. 2014 09:14

Kdyz odhlidnu od toho,ze jsme kazdej sam svepravna bytost urcujici si sama podle realnejch moznosti svuj osud!,pak se mi vnucuje myslenka,ze abych nekoho udelal tvarnym a nesvepravnym,musim ho dovist nejakym zpusobem k vrazedny zavislosti!,abych s nim mohl ak manipulovat po svym.Naznacujete tedy ze prakticky vsichni ti se kterejma Ivca spolupracovala ji zamerne cpali alkoholem a farmaceutikama a buhvi cim jeste? Sorry,ale tomu se mi opravdu nechce verit,az tak.­....­....­....­....

prroud
31. 05. 2014 09:15

Protoze to by byl prakticky kazdej,a hlavne TEN,KDO TO ZACAL JAKO PRVNI!!!!

prroud
31. 05. 2014 09:16

Protoze ten ji musel zlomit a privist k zavislosti!!! Ostatni se pak uz jen prizivovali........

prroud
31. 05. 2014 09:21

Co mi na tom nesedi je,ze i kdyby to tak i nakrasne bylo,pak jde o celkem veliky spiknuti vuci jeji osobe,pak mi vysvetlete jestli mela vazne az takovou cenu a jestli v to slo az takhle cely ututlat do jeji smrti a nikdo to v nasem drbnanarodu nevynesl uz driv a nase slavna vsevedouci spravedlnost nepodnikla tim padem patricny kroky!!!

valyka
31. 05. 2014 09:58

Mnela. Tahla davy a to byli penize. Mnela puvab, zvlastny caro a milej projev i spev. I ted nekomu plynou many do kapsy - z pisni, ktore spiva, z knih, ktore o ni napsali - cim vetcsi paskvil, tim vic. Z cehokoliv, co se ji tyce. I pruvodci uz rikaji - tam bydlela, tady se to stalo... A vsichni ti manageri ji tak vyuzivali, az nastal krach. IVETA z toho vsecho moc nemela.

prroud
31. 05. 2014 10:04

Otazecka "mimochodem",kdyz to tak je a kdyz to vime,PROC s tm nic nede­lame?­....­....­.Nas se to snad netejka?! Tohle zotrocovani ruznejma formama prece zazivate kazdej z vas,kazdej den,presto jako ovce mlcite a nechavate se "vysavat"........? ;-)

prroud
31. 05. 2014 10:06

Je to stejny,jen nezijete aspon trochu,ale jen prezivate,aby jinej mohl ZIT na plny pecky a vas ukor,rozdil je jenom v tom,ze to nekonci tak osklivou smrti,protoze nemate tolik slavy a tolik penez,aby to nekomu extra za to stalo..........

babatomanija
31. 05. 2014 11:17

Někdy i neslavny a neznámý člověk je obětí komplotu, protože se mu nějaký jedinec mstí a nachází i podporu / samozřejmě ne zadarmo, snad z nějaké vděčnosti za minulé služby/ a je to pro vadného jedince "životní náplní a radostí". Mám pocit, že je tu dost špatný právní systém, od vyšetřování po soudy, protože je možné dle zákona realizovat špatné věci , a tak legálně člověka okrást a zničit. V některých situacích tak objevíte, jak na tom jsme, jaká je tu morálka, co vše lze, a jak tu vládnou peníze.

prroud
31. 05. 2014 18:22

Velmi spravne! Pod to se klidne podepisu!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.