VIDEO: Striptérka Regina z VyVolených se v chatrči přetahuje se sociálkou o dceru (5)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

VIDEO: Striptérka Regina z VyVolených se v chatrči přetahuje se sociálkou o dceru (5)!

Regina Holásková (35) řadu let bojuje o svou dceru Paolu Isis (5), kterou jí odebrala sociálka poté, co jí měla striptérka opustit a nechat v kočárku u silnice. Regina teď tvrdí, že jí její holčičku odebrali lží a podvodem a všemožně se snaží ji mít u sebe. Zřejmě proto začala natáčet i videa, která dává na internet.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ladineknoak
01. 01. 2014 18:31

NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE co ho tu jmenujete !!!!!!!!! Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad diky Neporazitelný Vladko a komu se to nelíbí že opět vyhrál,že si to jako jedinej zasloužil tak to je vás problém a nepište sem o něj takový ***,nejdřív si zameťte před svým prahem a pak někoho kritizujte-je to prostě borec na konec..Také bymne by zajímalo, kdy sem Vladko odepíše.Zatím tu vidím samou závist a zlobu,ale také dobrá slovíčka.Vladko Dobrovodský si těžce vybojoval svou výhru,štáb proti němu nasazoval ůkoly,i tam posílali lidi se kterýma se opravdu nemusel A když si ve Vile četli vzkazy od fanoušků, tak tam akorád poslali ty nejhorší komentáře co byli,přitom jich bylo nejméně a Vladko se i přes to držel a výhru si i odpracoval.A rozhodně se mi líbily ty jeho záchvaty smíchu opravdu sranda Ale proč by se měl dělit o výhru?Je to jeho věc ať si s ní naloží jak chce on, jsou to přeci jeho peníze a nikdo ho nemůže nutit se s někým dělit.Pokud se s Pavlou podělí, tak to jedině dobře Každý jsme nějaký,a ve Vile se každý musel chovat nějak aby postoupil dál a byla z toho Show, Vladko vymýšlel spoustu věcí a on jediný tam pořádně žil.Takže Vladko Dobrovodský : přeji Ti Výhru a s nadhledem ji utrať Ty víš co snima tak doufám , že naložíš dobře. Taky sem psala nechapu ale

vladofans
01. 01. 2014 16:06

Fandové našeho Vladka rychle sem a dokončeme to co Vladko začal za to jak mu ve VV 4 spolu se čtábem ubližovala a pak již Vlado bude slavit že dostane zaslouženo odměnu v podobě odebrání toho děcka což jí Vladko dávno říkal že toková sadistická píp si zaslouží leda ať táhne do pekel !.rh­ttp://­www.i­prima­.cz/vy­vole­ni/no­vinky/­video-kriticke-zrcadlo-pro-vladka:

vladofans
01. 01. 2014 16:20

To prej že již o vv 1 jenom maluje a žije skromně na chatě kde má i ateliér ,leda kulový nenamalovala nikdy nic protože to by musel za těch 8 let od VV někde nějaký obraz od autora Regina být na netu k dohledání . To ji Vladko také v TV ohalil že nikdy nic nemalovala a na vegannku a malířku si jenom hraje a přitom se potají cpe masem jak to sám viděl a místo malování jenom točí píp ... kolem tyčí i moderátorka pořadu Vyvolení Agáta a redaktorka Extra to tam v TV TV Prima Vyvolení potvrdila odkaz na : Agáta Prachařová o Regíně: ,,Je to ***,“ Odkaz na : http­://www­.aha­onli­ne.cz/

clanek/zhave-drby/91711/zakerna-agata-ve-vile-byla-samy-usmev-pak-vsechny-pomluvila-ctete-co-rekla.html

vvvladkoland
02. 01. 2014 09:23

;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

padena
01. 01. 2014 18:07

vladofans: Raději vyhledejte lékařskou odbornou pomoc, nejlépe z oboru psychiatrie.

ladineknoak
01. 01. 2014 18:32

TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!! http­://www­.super­.cz/21­7324-vrazedna-davka-hysterie-podivejte-se-na-nejsilenejsi-vystupy-vyvoleneho-v ladka-plne-zoufaleho-vzteku.htmlpřeji mu moc štěstí a aby si splnil své sny ♥♥♥♥♥ Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad sny ♥♥♥♥♥ Dívám se na ně a tečou mi slzy.Byli tak úžasní,krásní,tak jim to spolu slušelo.Nemůžu si stále připustit,že je spolu už neuvidím.Přeji vám,aby to přátelství vydrželo,tohle přece nebylo jen představení pro kamery,tohle bylo od srdc­e...Vl­ado,­Pájo,­hodně štěstí ! Celá Prima včetně dramaturgyně a režisérky Šárky Šedivé VyVolených by se mohla za toto jednání stydět. Toto je cílený útok na Vlada jak ho vytočit a vyřadit ze hry. Pro sledovanost jim byl dobrý, teď se ho na konci potřebují zbavit. Je to velký podraz na díváky, kteří věnovali peníze na ssm.Ti by si to neměli nechat líbit.Nechápu proč by měly výhrát protekční a dosazení lidé paní Šárky Šedivé, jako je věčně spící a nenažraná Luca a nebo Pavlína, která tam proplouvá díky Vladovi.Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych s

vvvladkoland
02. 01. 2014 08:53

áš aby si splnil své sny ♥♥♥♥♥ Vladko se celkem bez problémů probojoval i do nejnovější řady VyVolených a diváci s ním jsou nadmíru spokojeni. Charismatický kudrnáč ve vile vystupuje jako symbol nejvyšší spravedlnosti a ve slabých chvilkách občas předvede, že má velmi citlivou dušičku.Vladko Dobrovodský se narodil 12. května 1978. Mediálně známým se stal díky své účasti v první řadě české mutace reality show VyVolení (2005), ve které také zvítězil a získal tak 11 000 000 korun. Po tomto úspěchu se odstěhoval do Španělska, kde navštěvoval školu herectví. Teprve až v roce 2013 se do mediálního života opět vrátil přostřednictvím reality show VyVolení, jejíž čtvrté série se účastní opět jako regulérní soutěžící.Je cholerický, ve vile byl občas až hysterický. Nekouří, pije jen občas. Původně se živil jako kuchař. Otevřeně přiznává svou homosexualitu. Bývalý přítel Robert Votruba o něm napsal knihu s názvem Můj život s Vladkem (2005).Ve zkratce:Povolání: kuchařZáliby: hudba, tanec, historieŽivotní postoj: být šťastný a milovanýCelá Prima včetně dramaturgyně a režisérky Šárky Šedivé VyVolených by se mohla za toto jednání stydět. Toto je cílený útok na Vlada jak ho vytočit a vyřadit ze hry. Pro sledovanost jim byl dobrý, teď se ho na konci potřebují zbavit. Je to velký podraz na díváky, kteří věnovali peníze na ssm.Ti by si to neměli nechat líbit.Nechápu proč by měly výhrát protekční a dosazení lidé paní Šárky Šedivé, jako je věčně spící a nenažraná Luca a nebo Pavlína, která tam proplouvá díky Vladovi.Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne

metaleskumbleskum
01. 01. 2014 15:18

Chtěla bych vidět každého z Vás, jak by se s touto okolností vypořádal. Chce být se svou dcerou, i když tohle jí zrovna nepomůže. Je zoufalá a dělá zoufalé kroky. Tak šup Čecháčci, nadávajte, urážejte. Zameťte si před svým prahem, pak tu s prominutím ***jte, trapáci!

jity
01. 01. 2014 18:19

Bohužel je více žen, které jsou sami a s více dětmi a musí se umět o ně postarat. Nebydlí v nepořádku a v chatrči, ale musí se ohánět.

illis
01. 01. 2014 20:08

Tak ať více přemýšlí a dělá jen to, co jí a malé

illis
01. 01. 2014 14:59

O Isis Paolu se před časem starali střídavě Regina a rodiče jejího bývalého partnera. Ona ji chce výhradně do své péče . Podle snímků chata, ve které žije může vyhovovat relativně dospělému člověku, ale asi ne pro malé dítě, hlavně v zimě . Pořádek tam také nemá, bordel u kamen, pomalované vybavení. Ona si žije v tom svém světě, ale její názory jsou hodně rozporuplné To co předvedla ve vile to dokládá .

kraken666
01. 01. 2014 15:10

Ty se hlavně starej o sebe a svůj boRdel,krávo!

illis
01. 01. 2014 20:05

kraken666 Já žiju v klidu a v pohodě, uklizeno, uvařeno, žádný problém . Mne ty hlupáku nemůžeš urazit a do krav si nadávej ve své rodině. Primitive .

metaleskumbleskum
01. 01. 2014 22:49

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=lZqc­9lBNlCM Dceru kterou jí odebrala sociálka poté, co jí měla striptérka opustit a nechat v kočárku u silnice? Kde je vlastně pravda ? Definice tr. činu opuštění dítěte nebo svěřené osoby . (1) Kdo opustí dítě nebo jinou osobu, o kterou má povinnost pečovat a která si sama nemůže opatřit pomoc, a vystaví ji tím nebezpečí smrti nebo ublížení na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta. Takže Ve videu tvrdí že své dítě nikdy neopustila a že jenom požádala otce svého dítěte o pomoc v době kdy onemocněla ,ale ten místo toho zavolal Policii protož nebyl uveden v rodném listu . V což svědčí že nebylo ani vedeno žádné soudní řízení o kterém by nás bulvár vč .sankcí zajisté informoval. 10. května 2009,, http­://re­vue.id­nes.cz­/regi­ne-z-vyvolenych-odebrali-dceru-podcenila-jsem-to-rika-pm2-/lidic­ky.as­px?c=A­090509­_22491­3_li­dicky_­ved

britva
01. 01. 2014 14:01

to chce vychovávat dítě na nějaký přehradě v nějaký boudě pro bezdomovce odebrat okamžitě sociálkou ať si ta dorota tancuje u tyče, ale ať to neučí i to dítě co z tý holky asi tak bude. vychová z ní zase nějakou šlápotu jako je ona sama

metaleskumbleskum
01. 01. 2014 15:33

Já lituji Vás v této situaci urážet dovedou jen neskutečné ***.

vvvladkoland
02. 01. 2014 09:24

filuska77
01. 01. 2014 10:29

nevidím problém v určení střídavé péče... asi nemá nejlepší podmínky pro výchovu, ale o tom snad rodičovství není. Sociální pracovnice ze zkušenosti nadělají víc škody než užitku, když je dítě pak opravdu třeba týráno ani o tom nevědí. Mají velké pravomoci a taky jich v neprospěch dětí často využívají.

illis
01. 01. 2014 10:25

Souhlasím, že dítě má být s maminkou, ale v případě Reginy je to velký otazník zda ano, či ne . To by se totiž muselo mimo jiné i lépe chovat, to co předváděla ve vile bylo docela hrozné. Jedla chvílemi "zdravě", ale na druhou stranu kouří jak zaběhnutá fabrika , minimálně si prokouřila pěkný balík peněz na změnu chatky. Když tvrdí, kolik má práce, vizážistika, módní přehlídky, malování obrazů, tak by to muselo být někde vidět. Znám případy, kdy ze zahradní chatky si lidé vytvořili přestavbou trvalé bydlení, samozřejmě, že to není za 100 000 Kč, ale je mladá, tak by se měla více snažit. Problém má nejspíše i s výběrem stálého partnera. Neumím si představit, jak by musel být partner tolerantní, aby s ní vydržel žít .

britva
01. 01. 2014 14:05

je to dorota, ***, prostitutka na jednu noc a nebo spíš na hodinu. takovou krávu chlap na nic jinýho nepotřebuje. a už je taky dost stará a né mladá. jako šlapka už je za zenitem hodně let

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.