Pravdy o výchovných mýtech našich rodičů a prarodičů: Jak je to doopravdy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Pravdy o výchovných mýtech našich rodičů a prarodičů: Jak je to doopravdy?

Nečti u slabého světla, nechoď plavat s plným žaludkem, při chřipce pij hodně čaje. Jak nás poučovali naši rodiče, tak teď kážeme našim dětem. Je to ale vše vůbec pravda?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrdounberlusconi
21. 10. 2013 07:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

adeso
20. 10. 2013 11:45

nikdy bych si nedovolil puberťáky na něco upozornit, vždycky se najdou matky a babičky štěkny, které mi budou nadávat, že omezuju děti, a takové dítě by mi mohlo dát přes hubu nebo si na mě banda počká venku.... Je to věc výchovy v rodině, která stojí za h..o. Děti kašlou, kýchají a zívají na celé kolo, na všechno šmatají, mlaskají a jedí s otevřenou pusou a všem okolo je to jedno., Kdysi byl kult rodiny, dneska je kult dítěte.

sugarbitter
19. 10. 2013 12:29

Proč nyní nosí bágly i pubescenti / dříve nosily tašku na zádech jen prvňáčci/, a překáží například , když stojí v uličce v autobusu, ale i u dveří., ap. Potřebujeme zase plakátky, které bývaly na okýnkách busů a tramvají?Nedochází samo? Také asi vylepit plakátky, že se kašle a kýchá do kapesníků, nikoli do ruky, kterou se potom chopíme tyčí, V MHD je vysoké riziko nákazy, skoro vždy po delším cestování onemocním virozou.

opportunity
19. 10. 2013 23:24

V přepravním řádu je, že si mají batoh sundat. Stačí je upozornit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.