Nešťastný Jiří Dvořák při natáčení Sanitky 2: Utápěl se v alkoholu! Neunesl srovnání s Josefem Vinklářem... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Nešťastný Jiří Dvořák při natáčení Sanitky 2: Utápěl se v alkoholu! Neunesl srovnání s Josefem Vinklářem...

Peklem si při natáčení nové Sanitky prošel Jiří Dvořák (46). Nedokázal se smířit s tím, že ho jako herce srovnávají s kapacitou Josefem Vinklářem (†76). Svou situaci řešil alkoholem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kvety
29. 12. 2016 20:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aratinga
03. 11. 2016 20:07

Munzarovi a Báro dopřejte Aničce svého tátu, kdysi Vám bude vděčná! Podpořte ho v jeho nemoci. Zaslouží si to, je to bezvadný herec a člověk. Dík!

aratinga
03. 11. 2016 19:54

Pan Dvořák je už teď Pan herec! Dívám se na všechno, kde hraje a taky na Sanitku se dalo dívat jen díky jemu. V současnosti nemáme herce na úrovni, ale on je vyjímka a ještě Viktor Preiss.
Přeji zdárné uzdravení a těším se na další role.

rivombrosa
11. 01. 2014 15:27

Zbytečný článek. Vinklář byl výborný herec a své si odehrál, o tom není pochyb. Dvořák je také výborný herec, v Sanitce 2 by jeden z nejlepších i díky zajímavě napsané roli a své si ještě odehraje, jak bude časem herecky zrát.. Zbytečný článek, který ubližuje výbornému herci.

perla99
18. 09. 2013 09:25

Pan Vinklář byl PAN herec, pan Dvořák je herec. Muselo mu být jasné, že se srovnání nevyhne. Útěchou nechť mu je to, že v nových dílech patří k tomu lepšímu.

pf2011
15. 09. 2013 18:44

..a snad jěště... ten rozhovor o "panáku" jsem měla čest vidět v České televizi, bulvár to jen přebral a klasicky zdramatizoval. Vřele doporučuji vyhledat stránky fanklubu Jiřího Dvořáka, jsou tam skvělé rozhovory s ním, plné upřímnosti, skromnosti a pokory

honzina
28. 09. 2013 07:48

Taky jsem ten rozhovor viděla, ach jo, já jen nechápu, jak může bulvár všechno překroutit. Divím se, že si to pan dvořák a jemu podobní nechávají líbit, no i když, asi si říkají, ať si ti blbci plkají co chtějí, možná kdyby se bránili, bylo by to ještě horší. Panu Dvořákovi přeji hodně štěstí, je to jeden z mých oblíbených herců.

pf2011
15. 09. 2013 18:17

Je brzo dělat závěry, jaký to je seriál, i když zatím mě za srdce nechytl.Jak už tu někdo napsal, většinou tato pokračování po letech bývá nastavovaná kaše, no a mám pocit, že do tohoto zabředne i Sanitka2. Asi bych to ani nesledovala, nebýt právě pana Dvořáka...to mne nějak ujistilo, že by do nějakého paskvilu ani nešel. Takže, když už pro nic jiného, tak kvuli němu to občas ráda mrknu

kjushu
15. 09. 2013 12:10

Tak přeci bude svatba! Iveta Bartošová si vybírá svatební šaty ! Čtěte na : www.mgmagazine.cz

majojo
15. 09. 2013 00:48

Při troše smůly mu mohli nabídnout v jiném seriálu doktora Cvacha to by snad začal i šlukovat marjánu.... ale možná by se to i po Vinklářovi hrálo líp.

vykutalena.vdova
14. 09. 2013 21:12

Jinak Dvořák je dobrej, paradoxně se mi nejvíc líbil ve filmu I ve smrti sami, kde hrál gestapáka kterej byl na chlapečky. Ale ta uniforma mu sekla....

asiblazen
15. 09. 2013 00:22

v tý několikadílný detektivce si nevzpomenu na název, s Gaislerovou - mu to taky šlo. má zvláštní projev, přirozenej, líbí se mi.

vykutalena.vdova
14. 09. 2013 20:04

Renč měl točit péčko, a netrápit nás...

najka
14. 09. 2013 16:08

To bylo humbuku s novou Sanitkou!!! ale zatím, nicmoc, jenom velká bublina!!!!

fizi
14. 09. 2013 12:47

Jiřího Dvořáka mám rád a vadí mě,jak děláte z něho alkoholika a z celé rodiny Munzarů bohy.Myslím ale,že hodně lidí naštěstí ví,že si to vymýšlíte pro větší sledovanost.Manželé Munzarovi nejsou zdaleka tak pohodový pár,jak se o nich píše,znám je dost dobře.A Bára? Každý ví,že svoje ,zatím šťastné manželství,rozbila a tak připravila dceru o otce, svým poměrem s Martinem Trnavským,ke kterému se odstěhovala do Brna ještě za trvání manželství s Jiřím Dvořákem.I svoji dceru pro lásku opustila a nechala rodičům na krku.Takže páni redaktoři pravdu,prosím!!!

jity
14. 09. 2013 13:17

Také se mi pan J.Dvořák líbí jako herec. Nevím jaký jsou Munzarovi pár, osobně je neznám, ale je fakt, že spolu vydrželi celá léta. Tak snad to tak hrozné nebude, nebo si otravovali život a neměli se rádi? To asi ne a ta jejich Bára mi už tolik sympatická není.

tenerife
14. 09. 2013 13:41

Mně se pan Dvořák jako herec opravdu moc líbí, má krásný hlas a myslím, že se své role zhostil moc dobře.Je to sympaťák a hezký chlap.

pelagie
14. 09. 2013 12:30

Tak jsem zhlédla dva díly jmenovaného seriálu a musím říct nic moc, fakt ...žádná zaqjímá dějová část ..Starý Šembera protivný dědek, jeho nová manželka stále uplakaná a odtažitá, pak jeden doktor hulvát a tak bych mohla pokračovat dál a dál . Tak se asi koukat už nebudu , nic zajímavého se tam, neděje . Každé takové pokračování seriálu po letech je jenom nastavovaná kaše, viz Nemocnici na kraji města a nebylo současný Cesty domů ....

vungtao
14. 09. 2013 12:19

Jak muže nekdo na takový paskvil koukat? Casově to vubec nenavazuje. Chápu ty komedianty, ze si tam šli vydělat. Je ostuda v dnešni době investovat do takové blbosti 170 mega, je pŕesne videt, jak se v tomto státe hospodaŕi, vidte, pani Havlová? Zas bude na nejakou tu plastiku! Co zkusit plastiku dušé?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.