Česká politická scéna uvádí film: Návrat Václava Klause | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Česká politická scéna uvádí film: Návrat Václava Klause

Špatná zpráva pro ty, kteří doufali, že si teď exprezident Václav Klaus (72) bude už jen užívat odpočinku. Chystá se velký návrat, jaký nemá obdoby! Klaus se zřejmě zúčastní už říjnových voleb do Sněmovny za nové pravicové uskupení. Jeho comeback je hotový námět na scénář!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

belaa
28. 08. 2013 08:40

nojo musite jit k volbam.jinak to zase vyhraje ods.klaus at uz sedi doma na zadku..

bobosa
27. 08. 2013 23:54

Ta kur..va má ještě tu odvahu?? Za tu amnestii bych mu dal provaz..

starypes
27. 08. 2013 19:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blackpetr
27. 08. 2013 18:13

...je sice možná mimo realitu, nikdy nepoznal normální život, ale...
ale ne, už není sympaťák.
...
A za idoita jsem tu i já... taky jsem mu kdysi dal hlas (straně a programu který hlásal). Už nikdy, svým hlasem jsem pomohl jen rozbití republiky. Prý jim vítězství ve volbách tu moc dalo. O tom v předvolební rozpravě nebylo řeči!
Postupem času se Klaus projevil jako tlučhuba. O ekonomice jen kecal, podporoval šedou ekonomiku, kmotry a mafii, devastoval a odkláněl na co přišel.
.
Je smutné, že na jeho úrovni je v politice trosek jako máku. Na levici i na pravici. Ekonomiku škrtů a podpory vyvolených zvládne každý pablb. Namátkou Kalousek. Ten dal zabrat českým zemím...

hufnagll
27. 08. 2013 15:07

To se máme na co těšit.Kdejaký kreten zakládá politickou stranu Bursík­,Oma­kura,­Bobo­šíko­vá,Klau­s.To bude zase v aleji nablito

mnpv
27. 08. 2013 20:07

No vidíš a kdy ji založíš ty?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.