Petr K. tajemně o vyšetřování: Chci vědět, CO moji manželku a dceru zabilo! Nemám žádný podíl viny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Petr K. tajemně o vyšetřování: Chci vědět, CO moji manželku a dceru zabilo! Nemám žádný podíl viny!

Do vyšetřování záhadné smrti Moniky a Klárky se po egyptských úřadech pustila i česká policie. Otec otrávené rodiny s ní ochotně spolupracuje a věří, že prokáže svou nevinu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

salamander
16. 08. 2013 15:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
16. 08. 2013 17:22

sala­mander­,zapo­minas­,ze system z nas udelal pouha socialni zvirata ve stade,cisla,nevidis to vsude kolem sebe? Zarves do davu:vlevo je zlato a uz se tam hrnou i ti kdo te neslyseli,zarves hura,vsichni skandujou hura,fuuuuj,tak fuj,ani vlastne nevedi proc,ale jecej ti vlevo i vpravo,tak se samozrejme pridam,treba se dozvim pozdejc co se vlastne deje­....­....­...u­bohost bezmozku schopnejch jen konzumovat a konzume zit,jiny hodnoty neznaj,nebo je ztratili,polezou v klidu po zadech druhejch,jen aby se predvedli,odtud ta zloba,nedokazou sami nic vymyslet,jen berou.

prroud
16. 08. 2013 17:27

Kdosi pustil ze manzel je vrah,byl nejbliz,u nich,podeprel to nepotvrzenejma spekulacema a ted na nej kdekdo ukazuje prstem aniz by vedel zblo pravdy o tom co a jak se semlelo.A on banguje o zivot v cizi zemi,bez moznosti udelat,nebo dokazat cokoliv,nad nim se stahujou mraky,samozrejme ze je prvni podezrelej,ale nema jak dokazat svou nevinu(paklize nevinnej je),jediny spojeni ma pres tyle diskuse a ohromne mu pomaha to jak ho vsichni odsuzujou uz predem.Kdyz vidim ty "radobylidi" tady,taky bych se bejt on bal justicniho omylu jako cert krize protoze debilove jsou jak je videt opravdu schopny vseho,ani se nezacervenaj.

danuska555
16. 08. 2013 21:29

prroud. delsi roman ,tak uz nemas ??

danny64
17. 08. 2013 06:36

Mas pravdu je mi z tech chytrolinu spatne

marek.d
16. 08. 2013 15:06

Fakt si myslíme čím dál tím víc, že je zabil on. Opravdu to v jeho pohledu je vidět - arogance, zloba, sobectví, nenávist. Lituje jen sebe a bojí se o sebe, proto chce z Egypta pryč. Kdybych nedejBože prožil takovou tragédii, asi bych nechtěl žít. A ne že bych se litoval a snaýil se dostat domů - AŽ PO POHŘBU, který chladnokrevně sledoval na tabletu a vymáčkl falešně slzy. Až když mu donesou, co si lidé myslí, tak on zareaguje - nejmenoval, jen manželka a dcera - bác! a vzpomněl si, jak se jmenuje Monika! Nebrečel - bác! a tlačí falešné slzy. A jak je načančaný, pečlivě vyholený a nagelovaný - chlapi, kdyby vám někdo zabil dvě nejmilejší bytosti, měli byste náladu se holit a gelovat a pečlivě čančat?? Já ne! Když mi zemřel najednou taťka, nebyl jsem schopen se ani pořádně učesat, holení jsem totálně vypustil, chvíli mě ani skoro nezajímalo, jak vypadám, natož když jsem měl dovču. Nevěřm mu, ten chlap je vrah!!

salamander
16. 08. 2013 15:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marek.d
16. 08. 2013 16:03

Nečetl jsem v podstatě žádný - viděl jsem ale jeho projevy před kamerou, to, co si myslím, vidím v jeho chování a očích. Psát znovu to nebudu, už jsem to v kostce vypsal. Jeho oči vypovídají o všem možném - je tam strach, co S NÍM bude, je tam zloba a sobectví a arogance. I na těch společných fotkách je odtažitý. Jeho vyjadřování - MANŽELKA A DCERA - taky vypovídá o bezcitném odhledu. Já o svých nejbližších nemluvím takhle, ale jmenuji je. A jeho pečlivě udržovaný vzhled - narcis je to, prý se mu stala tragédie, ale on myslí na to, jak se přepečlivě vyholit a nagelíčkovat - ne, tohle zoufalý člověk nedělá. Takže já nejsme ovlivněn články o něm, ale jeho chváním a hlavně očima - zlýma a bez citu, jen o sebe se bojím bojím - prostě intuice a pohled na něho mi říkají, že je zabil on. Pokud se prokáže že ne, budu jen rád. ALe nevěřím mu a tečka.

miroslav
17. 08. 2013 02:04

souhlas

bibs_7
16. 08. 2013 16:09

marek.d neboj sa, dnes si o sebe precíta, ze je podozrivé ako o seba pecuje, a v najblizsom interview ktoré poskytne ho uz uvidís s poctivo zapustené strniskom a mastnými vlasmi . Ten tablet nechápem, ze mu ho nechali, ten mu mali zabavit ako prvy.

marek.d
16. 08. 2013 16:12

Jo, to mě napadlo, že až si tohle přečte, přestane se holit a gelíčkovat, narcis. Jeho oči jsou hrozně zlé a plné arogance, bezcitné a chladné oči vraha.

danuska555
16. 08. 2013 21:30

marek .d....... To same! Delsi roman ,tam uz nemas ? !

jahoda3
16. 08. 2013 13:59

Peter je smiešný po 2-týždnoch domová prehliadka čo tak sa pozrieť v robote do jeho skrinky .

miroslav
17. 08. 2013 02:06

jak se daří na Slovensku ?

kocickamv1973
16. 08. 2013 13:45

V každém případě ať už se dozvíme,kdo je zabil.Myslím,že Petr je opravdu bezcit­ný,ma­nipu­lativ­ní "herec".To musí zajímat celý národ.Stejně jako příběh s 2letou nebo 3letou Aničkou?,co jí její otec feťák nechal na Václaváku bezdomovcům,ale k adopci jí nedá.To jsou někdy hrozné osudy.Ta holčička by na své biologické rodiče zapomněla a měla by se v adoptivní rodině dobře.Lépe než v ústavu.Jenže naše soudy To je jako s politiky.A práva dětí žádná.Horší jak v Somálsku.

miroslav
17. 08. 2013 02:08

nehulte,prosím-díky

kocickamv1973
16. 08. 2013 13:40

To,že se kurvil jsem se dozvěděla až po rozvodu od jeho Nej kamarádů.Ex si mě hýčkal,taky měl proč,ale od té doby,co mi dělal v rozvodu peklo to bude jediný chlap,kterého budu nadosmrti nenávidět.Kdo nezažil co já,neuvěří Aspoň,že žiju a nezabil mě,i když k tomu taky neměl daleko nebo já jeho Ale to bych zase byla hloupá.Skončit kvůli němu v kriminále

marek.d
16. 08. 2013 15:07

Asi jsi prošla peklem. Tak ať už jsi v pohodě.

bohatypoodnikatel
16. 08. 2013 18:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

miroslav
17. 08. 2013 02:10

už jste dohulila ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.