Vyšetřoval »Zemanova« případu Studna: Vrahem Moniky (†36) je manžel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vyšetřoval »Zemanova« případu Studna: Vrahem Moniky (†36) je manžel!

Byl u toho, když se řešil případ Studna. Tedy ne ten seriálový, ale ten skutečný, podle kterého byl pak kultovní díl Třiceti případu majora Zemana natočen. Major Karel Malý se zajímá o to, co se mohlo stát v Egyptě Monice (†36) a Klárce (†8). Jeho kriminalistický nos prý říká, že vrahem je Petr K.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

britva
11. 08. 2013 16:58

Major Karel Malý je komunista

lukreciaborgia
11. 08. 2013 17:26

britva-no a co??

hrabenkaostrovinova
13. 08. 2013 10:45

Pohřbívá jeho rodina a o její rodině není řeči. vypadá jako přebarvená romka a možná byla z dětského domova.

bajk1
11. 08. 2013 16:49

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/zp­ravy-krimi/99140/robert-neff-je-mi-lito-ze-jsem-zabijel-a-lhal.html

pet321
11. 08. 2013 16:18

Pan major Karel Malý je podle všeho již senilní starý muž...

lola2912
11. 08. 2013 16:13

salamander - souhlas

salamander
11. 08. 2013 15:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu2hu
11. 08. 2013 14:54

Byla to vražda na objednávku AHA a Blesku, aby bylo o čem psát. Nedá se pořád psát o Ornelle.

pitoma
11. 08. 2013 15:47

tak teď's to rozlouskl

bibs_7
11. 08. 2013 14:12

filuska77, neprecenujes náhodou prílis inteligencný kvocient pantátu? Nesmierne do seba zahladený a na seba orientovaný clovek na prvý pohlad, aj na druhý, a na tretí este viac, to vidí asi kazdý. Ten dojem z neho mám aj ja, tak ako mnoho iných. Nemám uz ale napríklad ten dojem, zeby bol zrovna kandidátom na prijatie do Mensy. Preco predpokladás (ak to bol on), ze si to celé dokázal vopred dopodrobna naplánovat s brilanciou Sherlocka?

filuska77
11. 08. 2013 13:48

Myslím, že se mohly otrávit i nějakou kombinací nepovolených léků buhví kde zakpupenými nebo doporučenými. Mohla to být neštastná náhoda, a že si otec tyto léky nevzal.. pánové moc práškům narozdíl od "chytrých" žen moc nevěří. Pokud by zabíjel otec, není přeci nutné píchat léky injekčně do žaludku. Mohlo to být v kapslích, nebo čemkoli jiném co se dá spolknout, ale působit to začne až v žaludku. Myslím, že pokud by vraždu plánoval, tak by si to po technické stránce pořešil a ne nějaké pitomé postupy.. že by je zabil hotelový personál je podle mě nesmysl, je tam takových opravdu krásných skoronahých turistek, že kvůli téhle paní, by asi nikdo nevraždil. A pokud se pán hádal tak by zabili jeho. Prostě nikdy nechceme připustit, že někdo koho třeba i známe může být násilník a hledáme vinu v kulturách jiných zemích, které k tomu ještě nazveme barbary a pošpiníme. Jak se říká pro idiota každý idiot.

binddy
11. 08. 2013 17:54

Tady jde o to,že sice byly otrávené prudkým jedem,ale v jejich tělech se našel i louh a proto je to vražda,kterou chtěl někdo zamaskovat.Když se po jedu vpraví do těla louh,tak ten způsobí,že se stopy po jedu nenajdou,aspoň ne hned.Protože louh by jim poleptal jícen,napadlo kriminalistu,že mohl být podán injekčně do žaludku až po otravě.

marie60
11. 08. 2013 13:27

Kéž by se jeho kriminalistický nos mýlil. Kdyby mně chlap zahýbal, tak bych ho nemohla odkrouhnout. Nezabiji ani myš, neřku li člověka. Čert ví co v tom bylo. Nevím, jestli byl až tak chladný, že by jim už do mrtvých těl dával ještě nějaký louh. Ne, tomu já nemohu uvěřit, že by byl až tak bezcitný

andromeda29
11. 08. 2013 13:06

Naprosto s panem majorem souhlasím a to už od okamžiku, kdy jsem P.K. slyšela poprvé mluvit... mám, ale strach z toho, že mu to projde, poněvadž se to bude těžko dokazovat a jemu jeho skvěle vymyšlená vražda vyjde. Možná neměl v úmyslu zabít i holčičku, ale kdoví co viděla a co by na něj mohla prozradit.... tak to "musel řešit". Podle mne je to strašně sebestředný člověk, který svou rodinu rád neměl!! Manžel a otec, kterému by se "v okamžiku zhroutil život" by se choval určitě jinak....třeba by zoufale přes kameru volal naše úřady o pomoc, ne pro něj, ale aby někdo přijel z kriminálky to šetřit....!!!! Ale on se chová jako člověk, který komentuje nějakou událost, kterou viděl a sem tam si zachová jako velmi špatný herec!!! A nebo, že by začaly působit výčitky svědomí?

123automobil
11. 08. 2013 14:58

Taky si tohle myslím!!!Něco se mně na něm nezdá,je až moc klidný na to co se stalo!!!!

mrdounberlusconi
11. 08. 2013 12:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
11. 08. 2013 14:24

pitoma
11. 08. 2013 15:49

To zcela nepochybně je. Důležité ale je jestli se podaří zajistit dost důkazů které ho usvědčí. Nelze člověka pravomocně odsoudit jen naz základě podivného chování nebo rozporů v jeho výpovědích pro show tv nova.

lukreciaborgia
11. 08. 2013 17:28

mr.berlusconi-je to on!!!Mého srdce šampióóón!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.