Zlatokopka Soňa (33): S nevěrným manželem jsem kvůli jeho bohatství, zvykla jsem si na luxus! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zlatokopka Soňa (33): S nevěrným manželem jsem kvůli jeho bohatství, zvykla jsem si na luxus!

Počítá se mezi zlatokopky i žena, která zůstává s bohatým mužem z rozumu? Tak přesně takovouto otázku si pokládá Soňa (33) z Prahy. Její příběh začal velkou láskou a skončil u luxusu a peněz, kterým dává přednost!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dzambulka
28. 07. 2013 09:57

Ja zadna zlatokopka nejsem. Proste jsem obycejna zenska. Mam Vas vsechny rada.

henes
27. 07. 2013 23:08

vikto­riede­gold­....­..dal­ší blbeček jak vydělat peníze.

kykyryky
27. 07. 2013 17:57

Nedivím se, od luxusu se těžko odpoutává dobrovolně. ALE: je třeba dát si pozor a pamatovat na zadní kolečka. Co když přijde den, kdy už tu luxusní kabelku ( a nejen ji) nekoupí... Zkrátka nazná, že škoda peněz do podniku, který skomírá a "investuje" radši jinam. Proto asi by bylo na místě se zabezpečit včas na horší časy (třeba si koupit něco většího než kabelku, co člověka později třeba uživí, když to pronajme atd...)

viktoriedegold
27. 07. 2013 16:33

Nazdar bazar! Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - vhodná pro lidi, co jsou doma!! Já si takto přivydělávám již od května a je to perfektní. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak to dojím, co to jde. Kdyžtak mrkněte na Objeveno.WZ.cz

mazuka3
27. 07. 2013 14:55

jojo,jde to dokud si manžel nenajde mlad­ší,a­trak­tivněj­ší a k němu vzhlížející novou zlatokopku. To se mu zatemní mozek, manželce ustřihne zlatý kanál a odkopne jí jak špinavý hadr. A pak holka začni si dělat kariéru s dětma na krku a bez vzdělání a praxe. Luxus je potom to, když vůbec seženeš práci a ne kabelka z Pařížské.

mnpv
27. 07. 2013 14:17

Tak to řeší většina žen, které nemají vlastní kariéru. Mnohé nemají ani kabelku z Pařížské, ovšem nic jiného jim vcelku nezbývá. Není nad to být nezávislá, mít vlastní život. i když ji chápu, je pohodlné nic moc nedělat.

opportunity
27. 07. 2013 16:10

Je trochu problém být nezávislá a zároveň mít děti. To finančně utáhne málokdo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.