Osudem zkoušená Bartošová: Mlátit ji měl už Štaidl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Osudem zkoušená Bartošová: Mlátit ji měl už Štaidl!

Jakoby nestačilo, že do kauzy italského »únosu« Ivety Bartošové (47) jsou už zapleteni tři muži. Její obdivovatel Zdeněk Macura (39) zabloudil do dávné minulosti a přidal ještě jedno jméno. Hudebníka Ladislava Štaidla (68), se kterým má zpěvačka syna Artura (16), obvinil z domácího násilí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kocickamv1973
19. 07. 2013 11:20

To byl vzkaz pro tu slepici,která píše po 3151958

hejhej
19. 07. 2013 11:19

Macura byl u toho, jak jí Štaidl mlátil, nebo věří celoživotně prolhané Bartošové ? Pak je velký chudák.

sugarbitter
19. 07. 2013 15:08

nejspíš facky padly ale ono je mlátit a mlátit. Žádný sadista a zamindrákovaný jedinec to není Rychtář.... to je jiná káva, ten je schopen lecčeho.

rentierskej
19. 07. 2013 15:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kocickamv1973
19. 07. 2013 11:16

Já bych se tomu,že jí Štaidl mlátil ani nedivila.A to jsem se ho zastávala,protože se psalo,že jí léčebnu zařídí násilně.O jejich soukromém nikdo neviděl,slabá žena se to snaží tajit,a tak se už asi díky němu dostala do závislosti,a když někdo pije tolik let a má dalšího agresora,tak ona se z toho sama nevyhrabe.Nemá motivaci,což je fakt,a když někdo nemá motivaci,nemá ani chuť žít a něco pro sebe dělat.Je mi jí líto a je hodně slabá a citově založená osoba.

hejhej
19. 07. 2013 13:53

kocoka: O soukromí Bartošové se ví jen díky jí a protože je známá lhářka,nevěřím jí ani slovo.Jakto,že neměla motivaci nechalstat? Vlastní dítě není motivace ? Jenže ona měla na prvním sebe a ještě dlouho jenom sebe a k synovi se chovala jako opičí matka ,hlavně před televiziními kamerami.

rentierskej
19. 07. 2013 15:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

3151958
19. 07. 2013 10:31

kdyby každá neš´tastná žena chlastala a vymlouvala se že jí ktomu někdo dohnal,keci,co já prožila už bych musela bejt furt ožralá a nedám si ani pivko,nikdy se neuměla postavit čelem a postarat se sama o sebe,jakej život si udělala takovej ho má,ani o dítě se neuměla postarat ,kdyby Artura tak milovala jak říká,už by se sebou něco udělala,dnes se jí jen jejim kecům každý směje,ti zachránci kolem ní sou taky paka,myslela sem že Macura povídal že už od toho dává ruce pryč a najednou do toho zatáhnul i Štaidla,je to taky magor,nemlátil ji i Artur?všichni byste měli navštívit chocholouška,se divim že vás už nedali do kazajky a nezavřeli do blázince

kocickamv1973
19. 07. 2013 11:18

Kouká,že jsi taková žena cikánského typu.Každý není sily.Někdo má i city a víš prd ty káčo,co jí k chlastu přivedlo.Tak si svoje debilní komentáře nech pro sebe.Jestli náhodou sama Chocholouška nepotřebuješ

sugarbitter
19. 07. 2013 15:10

každý máme jinak postavené hormony a tedy jsme různě odolní: nezatracuji ty, kteří to mají prostě těžší než většina z nás. I inteligentní a nadaní páchyli sebevraždy.

rentierskej
19. 07. 2013 15:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
19. 07. 2013 17:16

sugar: Bartošová páchala demonstrativní sebevraždy, vždy tím někoho vydírala. Ona neměla nic těžkého.Jenom si nedokázala připustit,že není žádná vynikající hvězda a že stárne jako každý.Vždycky byla sobecká a prolhaná .

rentierskej
19. 07. 2013 15:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
19. 07. 2013 10:12

Já tomu ani za mák nevěřím. Hlavně je nutná léčba,jinak bude brzy po ní.

catherin4
19. 07. 2013 09:55

Ten Macura je tiez dobry vol, ze jej vobec nieco veri, vsak vidi ze ta prechlastana alkoholicka furt len klame! Teraz dokonca tvrdi, ze ju mlatil sam Macura a ze ju uniesol a zdrogoval, aj to je pravda pan Macura?

pea.p
19. 07. 2013 09:27

Toto mi připomíná chudáčka který za nic nemůže a kterému každý ubližuje.

rentierskej
19. 07. 2013 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

monikahans
19. 07. 2013 09:08

On Štaidl není žádná výhra. Pokud v tu dobu začala pít, pak určitě měla důvod, klesající popularita v tom asi také hrála roli, ale byla tenkrát hrozně mladá a naivní, naivní tedy zůstala, a kdo ví, jak se k ní Štaidl choval. Já ho opravdu nemusím, ale to je subjektivní. V době největší předlistopadové slávy IB jsem byla sice na prahu dorostenectví, ale pamatuji, jak jsem si říkávala, že je to velmi krásná dívka, přestože ženy hodnotí spíše muže, než stejné pohlaví. Toto vše jsou spekulace, kdo ví, její otec byl alkoholik, geny se mohly projevit, neunesla nevěry Štaidla, ani jeho zacházení, nebo v tom bylo něco jiného, dnes těžko soudit. Je třeba řešit situaci dnešních dní.

nyxx
19. 07. 2013 09:43

Ano, všichni můžou za to, že chlastá a fetuje, jen ona sama na tom nemá žádnou vinu.Takovýhle kecy mám fakt úplně nejradši.Je to jen její vina, z léčení už dvakrát utekla, ona prostě NEMÁ zájem, aby přestala pít.Ale ono je vždycky jednodušší svalovat vinu na chlapy v jejím životě.

monikahans
19. 07. 2013 10:16

Ona je hlavně slabá, není to silná osoba, nemá vůli, v tom je její velká vina. A k tomu, přestat pít, je zapotřebí hodně velká motivace. A tu nemá. A nebo na to všechno nemá sílu, protože je už tak hluboko v závislosti, že selhávají základní pudy. A pokud se už pokusila o sebevraždu, tak je psychicky někde, kam se většina z nás nedostala a snad ani nedostane, nejde to asi úplně pochopit. Dívat se na ni očima vlastníma očima je k ničemu, odsuzovat také, třeba se na ní dívat očima jí samé, ale to asi nikdo z nás nemůže. Není jiné cesty, než se začít léčit, ale to už ona sama rozhodnout nemůže.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.