Pilarová setřela vdovu po Matuškovi Olgu: Prozradila, proč ji nesnáší! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Pilarová setřela vdovu po Matuškovi Olgu: Prozradila, proč ji nesnáší!

Manželka zesnulého zpěváka Waldemara Matušky (†76) míří z americké Floridy do Prahy. Musí vystěhovat vilu po svých rodičích, kterou prodala za 45 milionů korun, a chce položit kytičku na Waldův vyšehradský hrob.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

opportunity
11. 04. 2013 00:12

BYla jsem na jednom z posledních koncertů Matušky, musel občas odpočívat, střídalm se s ní na jevišti, tak jsem musela vydržet i to její ječení. Bez něho by nebyla nic. Vlezla mu do postele i když a žil chodil s jinou a dokonce v bytě té druhé, a vyhodila ji odtamaď docela sprostě.

marcela47
10. 04. 2013 21:14

je jen drzá ženská, která chce ještě i z Waldy po smrtí vytřískat peníze za nějakou knihu, o jejímž obsahu bude spousta lidí pochybovat. Možná, že to budou jen její výmysly a ne Waldovy. Ona bude mít pořádm málo.Je pravda, že jako zpěvačka nestojí a nestala vůbec za nic. A věřím, že dokázala věci jak vypovídá p. Hybš.

honzina
11. 04. 2013 06:06

Tak zrovna pro prachy to asi nebude, ta jich má, že se nám o tom ani nesni­lo!!!!­!!!!!!­!!!

zdv68
10. 04. 2013 20:50

Lidi vy jste u toho byli,a tu knihu viděli?Ne tak nevim kde berete tu drzost to komentovat

allegra17
10. 04. 2013 19:47

Pilarka - „Pokud Olinka chce napsat takovou pravdu, jako když prohlásila, že Waldovi bude kniha náramná. Ten vůz jen vyfotila a Walda ho nikdy neměl". Vy tomu někdo rozumíte?

dametodokupy
21. 06. 2013 09:23

Taky jsem si říkal, že jsem asi už blbej,že nerozumim co tím chtěl básník říci

svatadala
10. 04. 2013 19:46

pořád jen pomlouvá Blechovou-Matuškovou, vykřikuje jak ona zpívat neumí. Prostě jí Walda chtěl, byl s ní, zpíval s ní a na Pilarku ani nevzdechnul. Dělá ze sebe dámu, ale nějak se s tím celý život srovnávala jak hokyně. Walda chtěl mladou a né starou čů-zu. Co se stará a pořád káže svoje bludy. Ať se stará sama o sebe a o svého mlaďocha, který vedle ní vypadá jak syn a nebo udřená služka.

honzina
11. 04. 2013 06:06

dametodokupy
21. 06. 2013 09:26

Je fakt, že vypadal vedle Oliny spokojeně a šťastně. Kdyby chtěl po příjezdu navštívit Pilarovou, tak si myslím, že by ho manželka přes všechny zákazy neudržela ani párem volů, tak nevím...

perlaxx
10. 04. 2013 19:43

Byl dobrej chlap. Jedine dobro co vykonala blecha
Bylo to ze se dobre o Waldu postarala.
Pani zpevacce PIlarove se nikdy nemuze rovnat.
Blechove kvakani je vic jak desne. A i jinak jako clovek stoji za ***.
Ublizila vice lidem ne jen pani PIlarove.
Mozna ted treba jich promluvi vic.

pelagie
10. 04. 2013 18:33

barák na Floridě ,obyčejný papírák , pchá to mám na zahrádce rozhodně lepší. Je s podivem , že takový bouřlivák jako byl Walda nechal osedlat takovou hydrou , která neuměla ani zpívat a přesto se do KTO dostala... plně souhlasí s Pilarovou , věřím , že je rozeštvala --- hvězda Floridy __

jade
10. 04. 2013 18:10

Blechová není nic extra. Takových šikovných žen je tisíce a dokonce hezčích. Starají se o manžela, děti, rodiče a dokonce pracují. V čem je tedy Bleška vyjímečná. Zpívat však neumí a to ji asi štve.

setug
10. 04. 2013 18:09

prodala za 45 milionů. Vždyt to není žádný velký barák a nic moc luxusního. To je blábol.

majojo
10. 04. 2013 17:14

To, že je někdo manuáulně zručnej, ještě neznamená, že nemá křivej charakter, a v tom je Olinka velmi podobná vejvrtce. Na Floridě měla bráchu, chtěla za ním a Waldu strhla ssebou. A ty jejich slavné koncerty? Ona = tři akrody na kytaru, on banjo, taky nic moc a automatickej buberník. A těch krajanů, kteří tohle žrali, taky časem ubylo. Dvakrát na stejné štaci nekoncertovali. Ovšem pro nás v Čechách to je luxus, že?

jimka
10. 04. 2013 16:49

kdo paní Olgu pomlouváte, jeďte se podívat na jejich dům na Floridě. Je to především její práce a úsilí. To Vám tam řeknou všichni sousedé, jak je manuálně šikovná a jaký je to skvělý organizátor. To ostatně tvrdil také Waldemar Matuška. Také se tam informujte, kolik měli společných úspěšných koncertů po USA, kolik vydali společných desek a pak teprve pomlouvejte.Starala se nejen o svého nemocného muže, ale také o svojí nemocnou maminku a jsem přesvědčená, že to se cení. Tedy ocení to chytrý nezaujatý člověk. Ono se to pomlouvá a nadává od stolu. Vytáhněte zadky a podívejte se na vlastní oči, co dokázala a pak pomlouvejte. Pilarová by se v cizině nechytala a závidí a vy, kteří závidíte, jí to baštíte. Používejte svůj rozum a nepomlouvejte. Přeji hezký den všem slušným a přejícím lidem.

honzina
11. 04. 2013 06:12

Něco podobného jsem psala u minulého článku o paní Olině. Lidi jsou nepřející a závistiví. Ale ona se jim ta zloba vrátí a ne jen jednou. ale mnohokrát. Paní Pilarová by měla být vděčná za to, že tady ještě může být (po vyléčení se z rakoviny) a neplivat okolo sebe oheň a síru.

dametodokupy
21. 06. 2013 09:31

Proč by se paní Pilarová v cizině nechytala? Z čeho tak usuzujete? Zpívá tisíckrát líp, než Olina. A co by asi tak měla závidět? Peněz a úspěchu dost a dost.

vuhp
10. 04. 2013 14:25

No ale dala Valdovi pěkného syna , tak to je její plus. A myslím , že Valdu měla ráda a starala se o něj dobře, že žili v pohodě.

seba
10. 04. 2013 14:16

Paní Pilarová, nedělejte si z toho těžkou hlavu, jestli vás má uječená Blechová ráda nebo ne, vždyť ona vám nesahá ani po kotníky. Nikdy zpěvačka nebyla,šeredná je jako noc a sama má máslo na hlavě. Walda byl fajn chlap a výborný zpěvák, ale vedle " Olinky " se z něho stal úplně jiný člověk. Škoda. Já myslím, že Blechová tady ani nikomu nechybí, tak ať si užívá peněz na Floridě a zpříjemňuje svojí přítomností floridským sousedům, život.

smazan_20150109
10. 04. 2013 13:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.