Bartošová nechápe útok Heidi Janků: Proč mi to děláš? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Bartošová nechápe útok Heidi Janků: Proč mi to děláš?

Hedi Janků (50) se před časem ostře pustila do kolegyně Ivety Bartošové (46) v souvislosti s jejím comebackem. Když se obě zpěvačky setkaly tváří v tvář, byl z toho pořádný trapas.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
15. 12. 2012 14:03

Má e věnovat zpívání a nezajíamt seč o bulvár, pak by něco ještě dokázala. Takto se bude hádat a ztrácet sílu na nepodstatných věcech. Sílu si každý musíme šetřit. protože je to taková MM, tak ji mnozí nemusí.... každý,kdo je archetyp Evy, a to jsečm i já, ví o čem mluvím...... Iveta by měla toto vědět a ignorovat hloupé útoky. Heidy takm ukazuje sama na svou flustraci, jelikož se sama nikdy ve Slavíku neumístila. ostatně žila takový lehký život , fakticky sobecky, vedle staršího muže. Taky jí to myslím není vyčítáno. Jsoui ženy,které měly více dětí a karieru obětovaly roidjnhě, ač taky měly talentz. Každý netouží po slávě.

va45
08. 12. 2012 23:00

Jsou to rašple obě dvě.Otázka je,která větší.

avina
08. 12. 2012 20:43

Mně stačil pohled jejich očí-nemoc­ná,zou­falá,­stále naivně dětská představa o sobě...protpže ji ti dědové o tom přesvědčují/aby měli progra­m...zv­iditel­nění/­.Jak moc jí ubližují,lituji ji-nikdo jí nepomůže a ona plácá slovem­,ges­tem,e­xisten­cí,vzp­omín­kami/­přece i p.Sep.žil s jinou a měl syna-ona zazdí vše,bude se opět balir do staniolu jako s.../

daiena
08. 12. 2012 19:54

po Ivetě jde Něco by na něj vyžvanila a on to ví. Byla na TV5 zprvu dobrá, Novotný zkritizoval jeho, že pokud bude s ním atd. ... až po její zánik ze světa. Myslím, že ji dává koks a buchta oblblá i od pití to nepozná. TEN ji nepustííííííí!!!!! najednou ji už sám vysílá na blázinec.

robin5
08. 12. 2012 19:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
08. 12. 2012 19:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
08. 12. 2012 19:49

No, v té části, co jsem viděl, to vypadalo, že si Kočandrle i Slováček před začátkem "živáku" s Ivetou "šlehli"... Takový pořad bych tedy nechtěl uvádět - Duchoslav má co dělat, aby neřekl na plné pecky, co si doopravdy myslí...

montevideo
08. 12. 2012 19:03

Já si myslím, že v současné době IB nejvíc ubližují Slováček, Kočandrle a ten třetí dědula a TV5, protože jí lžou, že vypadá dobře, že je i v psychické kondici , že umí zpívat a že na ten koncert má. Ten pád do reality bude o to horší.

rejpal3
08. 12. 2012 19:46

S tím lze naprosto souhlasit... A je také jasné, proč to dělají. Oni své dostat musí, oni kiks neudělají, jsou to profíci. Celý ten propadák spadne na Ivetinu hlavu... A oni budou tvrdit, že se jim zdála v pohodě, že na zkouškách bylo vše OK a že je jim líto, že jí to nakonec nevyšlo, protože oni jí to moc přáli a pomáhali jí ze všech sil.

montevideo
08. 12. 2012 20:00

Tak nějak. Hlavně, že TV5 bude mít sledovanost a senilní Felda vyprodaný koncert.

Uživatel_776269
08. 12. 2012 20:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
09. 12. 2012 01:50

Ne, to oni budou všichni vystupovat grátis, své honoráře dají na iFet charitu...
Koncet to bude zcela jistě první a poslední a trapas to tedy bude excelentní, to máš pravdu...

hejhej
09. 12. 2012 09:03

Máš pravdu.Tak končí vystoupení s Ivetou.A ti,co jí vychvalují a zapírají,že je opilá jen tvrdí,že nic necítili.Normální mozek nebere,co tím pořadem Pětka vůbec myslela,mimo toho,co si myslíme,že se chtěla na úplně hloupé a opilé Ivetě zvidi­telnit­,vč.kr­iminál­níka.

honzadv
08. 12. 2012 18:32

Máš pravdu, ona JE psychicky nemocná, alkoholismus a narokomanie, je TO tak.. Máš pravdu i v tom, že se to Pepkovi hodí do kráMu, ten primitiv se hřeje v odlesku její "slávy". Ale víš co? Ona by bez bulváru s prominutím CHCÍPLA už dávno, vem si, jak dááávno nezpívá, ty hrůzy Heja heja, Tichá noc a ANdělé /nebo jak to kničela, falešně/ - to byly PRÁVĚ jen pšouky do bulváru, ona je bez bulváru zoufalá, nikdo jí nesmí říct, že se shazuje, ona je vypitá mimo realitu, vidí se jako dvacítka a hvězda, její mozeček je na kaši, nevidí se a neslyší skutečně. A JE zlá, ona JE zlá osoba, vypočítavá, to musíš uznat. Snad je svéprávná (právněš bohužel ano, mozkově nikoli) - je jí skoro 50!! Patří do klece, na hodně, hodně dlouho, spíš do smrti. ALe jelikož ji tam nikdo nedokope, tak ta smrt bude hodně brzy a na "svobodě"

honzadv
08. 12. 2012 18:34

* narkomanie - sorry, spěchám, překlepy.. Hezký večer všem, jdu na procházku a popovídat a zahrát si s přáteli. Nebaví mě opakovat známé věci o zlé ježibabě, co je sice nemocná, ale i zlá a lenivá a stejně kousek od smrti, kterou si sama vybrala a zavinila. Nazdar.

rejpal3
08. 12. 2012 18:38

Tedy do futrálu bych nikoho neposílal, to je neslušné - jinak příjemný večer s přáteli...

honzadv
08. 12. 2012 18:50

Ještě jsem zaběhl - ale já vímm, taky jen tak melu, teda píšu.. nepřeju tohle nikomu, jen u ní prostě bohužel mám ten dojem (a nejsem sám), že tam velice rychle kvačí, a ten .... (tečkuju sám, nenám pro něj slušnej výraz) JR ji tam pěkně posílá, jemu je to fuk. A teď už mažu, v 7 mám být docela kus cesty od compu. Díky a hezký večer i tobě. Ahoj.

zkrat.
08. 12. 2012 18:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
08. 12. 2012 18:27

Iveta je nemocná a její stav je hrubě zneužíván - viděl jsem jeden díl pořadu Iveta živě - bylo to HOV-NO o HOV-NĚ a k HOV-NU... Každá normální zaběhnutá televizní stanice by tento pořad stopla hned po prvním dílu - ne však TV Pětka, protože ke svému startu potřebuje sledovanost, a to za jakoukoli cenu...

rejpal3
08. 12. 2012 17:58

Řekněme si na rovinu, že Heidi nikdy nezpívala I. ligu a ten její hit Když se načančám je umělecky nehodnotná p.í.č.o.v.i.n.a!!! Iveta v I. lize byla, ale jde o doby dávno minulé... Dnes potřebuje odbornou pomoc, ne plky kohokoli, Heidi nevyjímaje... Budovat si kariéru na nějaké nové televizní sexy show - to také není zrovna vizitka úspěšné umělkyně...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.