Herečka Jitka Smutná: Čachry s bydlením! Co s přítelkyní Petrou skrývají? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Herečka Jitka Smutná: Čachry s bydlením! Co s přítelkyní Petrou skrývají?

Herečka Jitka Smutná (60), která se otevřeně přiznala k lesbické orientaci, je tento týden hvězdou VIP Prostřeno!. Divákům se představí už dnes večer. K překvapení všech nevařila ve svém, ani v partnerčině bytě, nýbrž v propůjčené miniaturní kuchyňce!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
08. 08. 2012 11:13

Asi proto, že tato osoba je afektovaná, a chová se potrhle. A to jak předvádí tu svoji přechytralou dcerunku, tak to je trochu moc. Je vidět, že u nich doma má rozmazlenec hlavní slovo.A to její menu ??? Mám dojem, že pořad je o vaření, a ne o prezentaci Bibi.

hillaarkaa
08. 08. 2012 13:39

Taky mi to tak přišlo.Bibi všude přítomná a nastrčená jak hlavní aktérka Prostřena .Nejlepší byl posed na lince a všudypřítomný brajgl v kuchyni Fuj-a to se prezentuje za "dámu"

alexa-lexa
08. 08. 2012 08:29

ty omezence co sem pletou jakou má kdo orientaci!!Je to pořad o vaření,tak pokud vám vadí ti jedinci,kteří mají jinou orientaci založte si o nich diskuzi a nelezte do diskuze o vaření!Nečetla jsem všechny příspěvky,ale někdo tu myslím psal,že někdo je ochotný pro zviditelnění se,udělat cokoliv(mimochodem p.Smutná se nepotřebuje nijak zviditelňovat,je to skvělá herečka i tak) a to je případ té sebestředné Nesvadbové a té její malé-velké dceři.Hraje si na kdoví jakou dámu a holku nechá sedět na lince mezi jídlem,které chystá pro hosty???No FŮŮŮŮŮJ!!To byl HNUS!!!Ta holka u stolu ze soutěžícími neměla co dělat!!Je na ní vidět,že všechen volný čas je místo ze svými vrstevníky někde mezi dospělými,kam ji její matinka věčně sebou zřejmě tahá!To jak vykřikovala,že zájezd věnuje nějakému chlapci,tak to byl vrchol!!!Hraje si na charitu,ale je to jen obyčejná slepice,proč tedy nevěnuje zájezd ze svého,když je tak stráááášně solidární s chlapcovým osudem???

hillaarkaa
08. 08. 2012 08:28

Na jejich théma se většinou nikdo nemá možnost vyjádřit.A ejhle-u lesbiček to jde .Smutná je v pohodě,uvařila fajn,jediný,kdo mi tam nesedí je "ujetá" Nesvadbová

magdalenka39
08. 08. 2012 07:49

...a né o to,jakého je kdo zaměření.Jinak myslím,že dá se pochopit,že pani Nesvadbová měla u svého vaření dcerku.Na to,jak se považuje za vzdělanou,mohla Bibi říct,že vařit s nohama na stole je docela nehygienické a taktéž jí nebalamutit, že vysočina není maso!Zvláštní způsob výchovy a-lá Bibi vychovávaná stará/­mladá,­papou­škuje co slyší a mnohdy nezná význam.Nejvíc sympatická je mi paní Zawadská,také má malé děti a netahá je sebou na natáčení a neprotěžuje.To jen můj náhled.

defakto
07. 08. 2012 19:35

za nějakou dobu oznámí že je vlastně bisexuálka nebo pedofilka !? A všechny slepice jí budou obdivovat jak je upřimná jak je všechno OK!
Někteří lidi jsou pro své zviditelnění schopní udělat cokoliv !

honzina
07. 08. 2012 19:41

no vidíte a já se mám stydět zato, že jsem vyjádřila podobný názor ovšem ve vší slušnosti, souhlasím s vámi

honzina
07. 08. 2012 15:54

s paní Nesvadbovou a její dcerkou se mi moc líbilo, obě jsou fajn, holčička je dobře vychovaná ne jako dnešní zpovykané děti, a hlavně - vařila doma a ne jako ostatní, po hospodách nebo vypůjčených kuchyních a o paní Smutnése snad nemá cenu vyjadřovat - do 50 let žije normálně, má děti a pak najednou zjistí, že je lesba???? podle mě tihle kašpaři co mají peněz jako s.r.a.č.e.k nevědí roupama coby, mě homosexuálové nevadí, ale tohle je rozmar a to mi vadí(podle lékařů se lidi tak rodí a ne že ne to přijdou po půlstoletí života), takže paní Smutná běžte i s tou svojí nanynkou někam, nemám vás ráda, podle mě jste sobecký a pokrytecký člověk, a být vaší dcerou v životě bych vás už nechtěla vidět, děláte rodině akorát ostudu

lidusa123
07. 08. 2012 17:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

terkacasablanca
07. 08. 2012 18:44

Vy naštěstí její dcerou nejste,zatímco já ano a maminku velice miluji a moc si jí vážím.Vy se styďte!

honzina
07. 08. 2012 19:39

tak já nemám za co se stydět a divila bych se kdyby jste napsala něco jiného, pokud jste vůbec její dcera, mezi homosexuály mám kamarády, ale mezi těmi kdo vědí co jsou zač, ale nezlobte se PŘIJÍT na to v 50 letech je dle mého názoru víc než podivné, nechápu za co bych se měla stydět, za to, že jsem řekla svůj názor, nebo za to, že žiju jako normální obyčejný člověk

lidusa123
07. 08. 2012 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
07. 08. 2012 15:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
07. 08. 2012 18:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janyna
07. 08. 2012 13:26

zas přišla divná malá Bibiana. Na svůj věk 9 let se chová moc uvědoměle a dospěle.

marinkanovotna
07. 08. 2012 13:44

Nechápu proč tam ale je? A proč tolik kritizuje, jako kdyby měla zkušenosti....

smazan_20150109
07. 08. 2012 12:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marinkanovotna
07. 08. 2012 13:06

Líbilo se mi vystoupení paní Smutné, Nesvadbovou ale opravdu nemusím! Naopak se velice těším na paní Zawadskou a i pana Vyskočila - chlapi v kuchyni dokážou překvapit

hillaarkaa
08. 08. 2012 08:29

Souhlas-ztotožňuji se s názorem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.