Nela promluvila o zákulisí Hotelu Paradise: Je to spíš smutný příběh! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Nela promluvila o zákulisí Hotelu Paradise: Je to spíš smutný příběh!

Nela Slováková, která vyhrála reality show Hotel Paradise, dorazila do redakce Ahaonline.cz, aby si popovídala se čtenáři prostřednictvím online chatu. Přečtěte si její reakce na pozitivní i negativní ohlasy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bettliberdova
25. 07. 2012 00:42

Ahoj Nelko
Jenom bych ti chtěla poblahopřát k výhře , od začátku jsi byla mojí favoritkou .
Jsi frajerka !
A na ty pomluvy a názory ostatních kašli , záviděj ti

setug
24. 07. 2012 17:18

nehezká ženská.

matula1210
23. 07. 2012 23:50

Ahoj ja len toľko že kašlať na tých ludí čo ťa ohovárajú išla si si svoje a to je dobre je to len čistá závisť..a to že si namyslená a chodila si odutá tak ano majú pravdu...máš dôvod byť namyslená ked ti nasiahajú ani po členky a odutá prečo by si sa mala usmievať na tých ludí...a chcem sa ťa opýtať kde si prosím ťa kupila tie krásne tigrované plavky ktoré si mala v HP?...dakujem...

danusqa
23. 07. 2012 23:27

Neli chcela bych se te zeptat jeskli te uz neunavuji ti chudaci co o tobje rikaji ze mas iq tikve a pritom ty alespon nejsu vulgarni k nim a kdiz hodne casto zikaji urazky na tve jmeno??? podle mne ti co te tolik urazi jsou ve skutecnosti obrovsky nuli ktery si nemaji co zacit.... fandila jsem sice ginovi protoze to je fakt jeden chytrej chlap ale kdis si to vyhrala ty vubec mi to neprekazi horsi by bilo kdiby to vyhrala trebars lenka nebo dominika

danusqa
23. 07. 2012 23:28

pravopisu si nevsimej jsem ze slovenska

petrarka111
23. 07. 2012 23:15

Dělá ze sebe chytrou,přitom nikomu z HP nesahá po kotníky, její IQ je nižší než pokojová teplota. Po přečtení chatu mi bylo jasné,že si hraje na hvězdu a je to obyčejná hlupačka. Odpovědi neměly úroveň jako ona sama. Ani jedna odpověď nebyla vtipná, ač se o to možná snažila. Nejtrapnější bylo, jak shazuje ostatní soutěžící z HP, odpovídá arogantně, to si přece nemůže dovolit, měla by si zachovat nějakou dekoru. Co ale chceme po brněnské šlapce, že jo.

ivuska1
23. 07. 2012 21:57

tak po precteni odpovedi od Nely ,jsem opravdu nebyla vubec prekvapena. Je to prosta k.r.a.v.a arogatni bez mozku! Kladne dotazy zrejme dodalo AHA

eva2208
23. 07. 2012 21:44

Tak pokud byl tento chat poslední výkřik šláp.oty do světa, tak hurá že to máme za sebou. Měsíc jsme o ni nic nevědeli a tento trend bych obecně udržela. Jinak tady v Praze splyne s davem, holek jejiho ražení je po strip barech hodně a co si budeme povídat, jeji "klenoty" už viděli minimalně dva státy, takže není o co stát...... a na povídaní ona fakt není

ivuska1
23. 07. 2012 21:58

souhlas

petrarka111
23. 07. 2012 23:16

Kéž by ten výkřik byl poslední !!! Doufám, že nám už tuhle trapnou kreaturu víckrát připomínat nebudou.

zelena.karkulka
23. 07. 2012 19:40

ale blbá je fatálně,to se musí nechat

strikerxlmy
23. 07. 2012 19:07

já si myslím že by si se tam nevyslíkla že by jsi to neudělala. a co Leo stýkaš se s ním ? já jsem myslel že ti to vinde s Leem a ono nic. Michael

strikerxlmy
23. 07. 2012 18:54

Ahoj Nelo je to pravda že ses vyslíkla v Hotelu Paradise ? Všude jsou tvoje fotky. Moc jsem ti fandil koukal jsem na Hotel Paradise každý den. Kam chodíš na Koupaliště ? Viděl jsem tě na koupališti u Kralovo Polský Strojírny byla jsi to ty ? Děkuji Michael

solochov
23. 07. 2012 18:26

Věřím,že i s holkama chodí.Je typ člověka,který kolem sebe nikdy nebude mít dost přátel.A když nejsou chlapi....
To je právě to,co Nela závidí Niky. Tu měli všichni rádi, Nelu nesnášel nikdo. Rocky je falešný, byla mu dobrá aby se dostal daleko. O Nelu ale nikdo nestál a ta nemohla překousnut, že se Niky a Gino do sebe zamilovali. Závist a vztek neuměla zakrýt a proto je teď hnusně pomlouvá. Přitom každý pozná, jaká je pravda. Nela není tak chytrá jak si o sobě myslí, každý normální člověk tu faleš a křivárny prokoukne.
Jo jo, Nelo, máš penízky, sice nepoctivě, ale máš. Jiní mají spoustu přízně, lásky a jsou šťastni. Teď jde o to co je lepší.

zkrat.
23. 07. 2012 19:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivuska1
23. 07. 2012 22:00

solochov - absolutni souhlas

zkrat.
23. 07. 2012 18:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herecka
23. 07. 2012 17:29

Jak už píše někdo pode mnou,je to skutečně nevyzrálá husa.Smáli jsme se,jak všechny přesvědčuje,že ji nevrátili 2x,že ji jednou zachránila Tereza.Ale že i to bylo v režii štábu,­nepřiz­ná,při­tom Terka to sama říká. Nela chce sama sebe přesvědčit,že má spoustu fanoušků a vyhrála regulerně, ale tomu by uvěřil maximálně tupeček Rocky,kterého si ochočila a který se jí díky výhře drží jako matčiny sukně.

salamandr1
23. 07. 2012 16:31

Dnes jsem se přesvědčil, že ta Nela je opravdu hloupá, nepůsobilo na ní jen protředí HP. Když jsem si přečetl ty její rádoby "duchaplné a vtipné" odpovědi, bylo mi jasné, že tahle osoba nemá úroveň. Je opravdu zlá. Na všechny z HP kydá špínu, přitom kdyby neměla protekci, nevyhrála by a ani pes by po ní neštěkl. Stejně jí ta výhra štěstí nepřinese. Není to zas taková částka, aby byla zajištěná na hodně dlouho.

ivuska1
23. 07. 2012 22:02

souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.